Přejít na obsah

Christopher Ward - Kingfisher Splash


1Lachtan

Doporučené příspěvky

Přemýšlel jsem nad nějakým vánočním dárkem, kterým bych obdaroval svojí přítelkyni, no a jak to mohlo dopadnout - dostala hodinky :)

Nebudu popisovat peripetie které mě provázeli při výběru těch vhodných, ani o flákacím kurýrovi, díky kterému dárek přišel až po vánocích :thumbsdown_anim: , akorát bych chtěl ještě jednou poděkovat Abbotovi, za jeho ochotu a pomoc při nákupu :notworthy:

 

A teď konečně k věci:

 

W6 Kingfisher Splash - Orange Silicon Rubber

 

základní údaje (převzato ze stránek výrobce):

> Swiss made

> Swiss quartz movement

> 4.5mm thick scratch-resistant convex sapphire crystal with anti-reflective coating

> Water resistant to 300m (30 Atmospheres)

> Natural Mother of Pearl dial

> 2 Piece uni-directional bezel

> Silicon rubber strap

> Screw-in crown

> Day and date display

> Screw-in case back with engraved NDL (No Decompression Limit) table, and unique serial number

> 316L Marine grade stainless steel case

Technical

> Diameter: 42mm

> Height: 13.0mm

> Weight: 70g

> Calibre: Ronda 517

 

 

Můj osobní dojem z těchto hodinek - byl jsem velice mile překvapen, z fotek na stránkách výrobce jsem si pořádně nebyl jistý jejich barvou, naživo vypadají jinak a rozhodně lépe.

Beze zbytku naplnily resp. předčily to, co by jsem od hodinek v této cenové kategorii očekával, vzhledově jsou precizně provedené do detailů.

Drobnou výtku by jsem měl k hrubšímu chodu lunety, ale vzhledem k tomu, že to porovnávám s Monstry, je to vcelku pochopitelné.

Luminiscence není žádný zázrak, k ránu jsou již ve tmě nečitelné.

Hodinky přišly ve standardním (ale pěkném) koženém boxu, s manuálem, hadříkem na čištění a děkovným dopisem osobně podepsaný p. Wardem.

 

Ještě pár fotek a už můžete psát své názory, komentáře i kritiky B)

 

Lachtan

 

post-2711-1263589997.jpg

post-2711-1263590014.jpg

post-2711-1263590047.jpg

post-2711-1263590060.jpg

post-2711-1263590135.jpg

post-2711-1263590161.jpg

post-2711-1263590177.jpg

post-2711-1263590235.jpg

post-2711-1263590297.jpg

post-2711-1263590331.jpg

post-2711-1263590361.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaj fakt do dobře, jediný co mě mrzí, že teĎ hodili na tuhle a yelenou barvu výprodejovou cenu za půl :(, kdzž si člověk uvědomí, že si to stejně neměl u stromečku, tak je to k vzteku, ale kdo to mohl vědět ... :(
Nemusí tě nic mrzet, přesně jak říkáš: kdo to mohl vědět... ;)

 

Fakt zajimavy, jeste by to chtelo fotku na ruce pritelkyne.

Bude - slibuji B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsou to pánské nebo dámské hodinky ? Vypadají unisex. Barvě trošku nerozumím :rolleyes:, ale jestli se jí líbí, tak není co řešit.

 

Hlavně že jí udělaly radost. ;)

Jsou inzerovaný jak dámské. (ono i díky té perleti si je dost dobře nedokážu představit na 96% chlapů...) B)

 

Barva je kapitola sama o sobě - já to dost dobře nedokážu popsat (na číselníku se v závislosti na osvětlení mění různé odstíny oranžové), přítelkyně sama říká, že jsou trošku do měděna...

Ale právě ta barva se jí líbí nejvíce - na jejich velikost si zatím stále zvyká B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dámský, unisex by být mohly, ale to by nesměly mít perleťovej ciferník :)

 

 

Ta perleť mi nějka unikla :whistling:

 

Viděl jsem ale ve Vídni B01 v oceli s perleťovým číselníkem a i když nejsem příznivcem perleti, byl to úžasný tahák na oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...