Přejít na obsah

Hodinářský soustruh historický


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
To je pravda!!!Já jsem si to sečetl ale vsadím se že špatně :bag: ,proto o tom uvažuji!Když už do toho člověk jednou peníze investuje,musí se zkusit dobrat konce ikdyž to bude někdy bolet!!!

 

To je správné průkopnické myšlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podal jsem inzerát že koupím hodinky!!!Ozval se pan a dneska z toho vzešlo kafé,po pár slovech z něho vylezlo že je vyučený hodinář s 20ti letou praxí.Byl v pohodě a zdálo se že věděl o čem mluví,poprosil jsem ho jestli by mi nepředal nějaké rozumy,tak řekl že kdykoli budu potřebovat a ještě mi k tomu za odvoz slíbil hodinářský stůl co má po kamarádovi hodináři.Tak jsem zvědav,příští týden s ním mám zase nějaké techtle mechtle kvůli katalogu s náhradními díly a nářadí.A to jsem od něj žádné hodinky nakonec nepořídil i když měl staré Fortis chronograph,bohužel nevím co to bylo za model.Snad z toho vznikne nějaká lehká průprava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Jo, já se taky občas zastavím u pana hodináře u nás ve městě, teď jsem mu půjčoval Watchmaking od George Danielse.

 

Sice se nechystám dělat hodinky, ale taky se dozvídám spoustu zajímavých věcí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já se taky občas zastavím u pana hodináře u nás ve městě, teď jsem mu půjčoval Watchmaking od George Danielse.

 

Sice se nechystám dělat hodinky, ale taky se dozvídám spoustu zajímavých věcí :)

Jojo,jak jistě víš mám jí taky,sice nebylo moc času se do toho dívat tak to budu muset napravit.U mě je to horší s tou angličtinou,přítelkyně umí dobře tak bych to tak viděl že za chvíli toho o hodinkách bude vědět víc než já.Mě pak bude vysvětlovat jak srovnat vlásek a vyvážit setrvačku :lol2:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Jojo,jak jistě víš mám jí taky,sice nebylo moc času se do toho dívat tak to budu muset napravit.U mě je to horší s tou angličtinou,přítelkyně umí dobře tak bych to tak viděl že za chvíli toho o hodinkách bude vědět víc než já.Mě pak bude vysvětlovat jak srovnat vlásek a vyvážit setrvačku :lol2:

 

No ve Watchmaking se spíš řeší jak vyrobit vlásek a setrvačku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...