Přejít na obsah

BĚŽKY


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nenavidim klistry. Vis, jak vzdycky vypadam po vyletu s klistrem? Hadry zajebany, lyze zajebany, rukavice zajebany

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

S tímhle souhlasím. Já teda už jezdím x let jenom skate, teď tedy nejezdím vůbec- protože nějak není čas. Když se někde nedá bruslit a musím se tam dostat tak soupaž + větší kopec stromečkem. Běžky na klasiku snad ještě někde mám. Ale nějak mě to nebaví, to raději jdu pěšky nebo skialpy, na horáku (na sněhu je to prdel). Je to takové neměřitelné sportovně, ve skupině je mi potom furt zima jak někde čekám atd... Kdysi jsme jezdili takové ty přechody s oddílem a od té doby jsem na tom nestál. Potom při triatlonu jsme začal bruslit v přípravě a to mě chytlo a nemám teď vůbec tu potřebu. Nejvíce mě na tom rozčiluje, že buď tam není stopa nebo jsou tam lidi co mě pořád zdržují. Raději jdu na bruslařský okruh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

máte nade mnou moc pěkné fotky z výletu, také jsem si tak představoval, teď v sobotu, ale bylo to jinak, vánice alias zákaz vycházení už na Pomezkách, šlo se pohybovat jen v dolních partiích lesa, ale bylo to ale fajn. Teď už dobrý.  :photo:

 

 

 

post-18915-0-06664000-1552315680_thumb.jpg

post-18915-0-03773700-1552315728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zvažuju koupi skin běžek, protože mazat se proste nenaučil. Mate někdo zkušenosti? Funguje to fakt tak dobre, ze se dá jezdit v pohodě za každého počasí? Jsem hobby běžkař, takže když to pojede pomaleji, než bez skinu, nijak mě to nerozhodi.

 

Jsou nějaké výrazné rozdíly v moherovych pásech mezi výrobci, nebo je to jedno?

Četl jsem článek, kde nejvíc chválili Rossignoly...?

 

Diky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ne, nefungujou za kazdyho pocasi. velmi zjednodusene nefungujou na podminky extramodreho tuheho vosku. k tomu dalsimu dotazu, je vic technologii, mezi tema paskama neni rozdil, ale musis zbytek lyze upravit jako beznou, potom je treba Peltonen a jeji nanogrip to je po cely lyzi, je to pomalejsi, ale funguji celkem fajn, manzelka je ma a neda na ne dopustit, ja mam sporteny, ale oba mame jeste lyze na prasan a slunicko, tam ty nemazaci lyze proste nepracujou nebo mizerne ...

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Dnesni alpsky vylet se povedl. Stopa klasicky spickove upravena, profil na velkou pohodu. Takze spokojenost velika. Zejtra zas na svah. Akorat tam mi od vcera vrta cervik, jakoze na svahu taky dobry, ale rok od roku mi to rika min a min a v podstate kdyby mi nekdo rekl, ze s touhle zabavou koncim, asi bych to zrovna nekbrecel. S bezkama to mam presne naopak, co jsem se k nim pred casem po vice nez 20 letech vratil, tak me bavi vic a vic. 

A416C9C5-7798-45D0-AD9E-55D2D80A4600.jpeg

ACD4ABAB-D1C2-44C8-AF93-E71BDAB807A1.jpeg

2200889A-0117-4FB3-A0C1-A44F9DAC3BF0.jpeg

0F796483-DC37-433A-9695-F6539565A77C.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S takovou stopou se Ti ani nedivím, ale mám to stejně, už si víc užívám běžky než sjezdovky a upřímně po pádu před 2 lety a přetrženým vazu sem na sjezdovkách nebyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...