Přejít na obsah

Marina Militaire a další fake


Chronomag

Doporučené příspěvky

Vlákno s fotkami Marina Militaire jsem smazal. Důvodem byly trvalé provokace navzájem kolem toho vlákna a rozesírání fóra. Od téhle chvíle bych Marina Militaire zařadil na seznam fake a jako takovým mají zákaz pobytu na fóru jako ostatním fake.

 

 

Prosím všechny zúčastněné, aby měli ohledy k tomu, že jednotlivé fake a antifake postoje nemusí sdílet ostatní a najít v tomto ohledu konsensus je prakticky nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme za upřesnění.

 

Jen dotaz, nemyslím to jako provokaci, jen mi jde o to v jakých mantinelech se pohybujeme. Zůstane Kibimu ban? proč ho dostal a podle jakého pravidla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně by bylo dobré aby si ctihodní mužové všimli věty "Prosím všechny zúčastněné, aby měli ohledy k tomu, že jednotlivé fake a antifake postoje nemusí sdílet ostatní a najít v tomto ohledu konsensus je prakticky nemožné" a napřístě postupovali vůči tomu kdo se podle nich provinil s trochou rozumu, a úcty, a obrátili se na Adminy a nebo pak dál... Nikoliv aby z onoho vlákna udělali hon na čarodějnice :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední reakce směrem k tobě :) Nezačal jsem první a nezačal jsem rozhodně veřejně :) To co jsem chtěl bylo dosaženo a tak to mělo být od začátku, tj. neměla rozhodnout partička křiklounů, ale admin a nebo Tvůrce ... Když admini nemohli vlákno smazat protože bylo tak jak bylo, mohl ho smazat jen Tvůrce a do t doby se nemuselo z kibiho vlákna dělat kaliště:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Hlavně by bylo dobré aby si ctihodní mužové všimli věty "Prosím všechny zúčastněné, aby měli ohledy k tomu, že jednotlivé fake a antifake postoje nemusí sdílet ostatní a najít v tomto ohledu konsensus je prakticky nemožné" a napřístě postupovali vůči tomu kdo se podle nich provinil s trochou rozumu, a úcty, a obrátili se na Adminy a nebo pak dál... Nikoliv aby z onoho vlákna udělali hon na čarodějnice :)

 

koukám, že mi tady něco veselého uteklo :)

 

... jenom mě tak napadá aniž znám souvislosti = kde nejsou čarodějnice tak není co honit, nebo jo ? :lol:

 

 

Chronomagu díky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) a on byl na které straně .... měl v ruce pochodeň a otýpku chroští a nebo mu žhnuly palce? :D

Onione, a co kdybys takhle místo těchhle bezobsažnejch off-topic keců tohle vlákno hned začerstva, jako moderátor zamknul?? Co se chtělo říct se řeklo, jinak to má náběh na stejnou žumpu, jaká byla dnes smazána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi měl ban do doby, než dorazím a situace se vyřeší. Situace se vyřešila sdělením, že fake a nápodoby tu dále nejsou podporovány, fórum bylo smazáno, Kibiho ban uvolněn a je tu vítán jako každý, kdož s dobrým přichází.

 

Jsme tu snad proto, abychom se tu hodinkami těšili a ne se nasírali. Je jasné, že ne každý tu má na to, aby si koupil všechny, o kterých se tu napíše. Dělejme si tu hodinkami radost a pokud se chcete nasrat a zanadávat si, kupte si noviny a otevřete je na libovolné stránce politiky, na to snad ještě nepotřebujete hodinky... :wheelchair:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...