Přejít na obsah

Casio MDV-103


Petr89

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

objednal jsem si tyto hodinky na aukru, dneska dorazily. Ale nejsem si jist jestli jsou uplně v pořádku. Podle prodejce jsou nové a i tak vypadají. Ale zaráží mě dvě věci. Korunka je šroubovací, jsou vodotěsné do 20bar. Když korunku vyšroubuji, tak se korunka celkem vyklá.. Mám doma Casia asi 10 let staré a také vodotěsné do 20bar, hodně podobné ale menší průměr, ale takovou vůli v korunce nemají... To je věc první.. Potom když vytahnu korunku uplně, až na štelování hodin, tak při štelování rafiček se hýbe i sekundova (vždycky v rozmezí jedné sekundy, posle toho jakým směrem šteluji). Mám doma asi 6 hodinek (Casio, Jacque Lemans, Fossil atd...) žádné skvosty, ale u ani jedněch se sekundovka při štelování nehýbe.. Jo a ještě když vytahuji korunku, tak cvakne poprvé datum, podruhé cvakne štelování rafiček. Když zase korunku zasouvám dovnitř, cvakne jen jednou. Podruhé cvakne až když ji šroubuji, před polovinou... Hodinky jsem koupil od Polského prodejce, to je pravda, ale má všechny komentáře pozitivní (asi 180) a dal k tomu vše, original krabičku, manuál, záruční list a 2 roky záruku... Vše vypadá opravdu originál...

 

Jsem v hodinkách laik, takže nevím jestli jsem jen moc velký puntíčkář a nebo fakt něco není v pořádku.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...