Přejít na obsah

Kalibry Prim včetně subverzí (do r. 1995)


Doporučené příspěvky

Moc se omlouvam, ze nevim kalibr, ci oznaceni hodinek v levo. MOc se mi libi. Mohl bych dostat o nich nejaky link? Rad bych neco nastudoval. Daji se tyto hodinky jeste koupit?

 

Dekuji'

 

Citizen se dával se do těchto hodinek napravo. Já se quartzy moc nezabývám a udělaný dokument je o mechanických strojcích.

 

Jinak veškeré používané strojky v quartz hodinkách prim dal už dohromady Accutron tady: http://forum.chronom...post__p__362148 .

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se omlouvam, ze nevim kalibr, ci oznaceni hodinek v levo. MOc se mi libi. Mohl bych dostat o nich nejaky link? Rad bych neco nastudoval. Daji se tyto hodinky jeste koupit?

Dekuji'

 

Je to kalibr 97, stačí chvíli hledat na foru a materiálů o nich najdeš opravdu hodně.

 

Spoustu fotek máš třeba tady http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=392 .

Jinak jsou to po Orlíkách druhé nejcennější hodinky (podle ceny), vyrobilo se jich dokonce ještě méně než Orlíků. A pokud si je chceš koupit - připrav si větší balíček peněz, poslední prodeje byly kolem 30tis. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Náš nový "kolega" OndraPrim, který se ve vlákně http://forum.chronom...__1#entry561562 chlubil nalezením hledaného strojku TYP 0151, se už nikdy neozval.

 

Mimo počátečního tahání rozumů přes SZ na primková témata z něj reakce na moji nabídku nikdy nevypadla a dlouhodobá nečinnost jasně naznačuje, že uživatel byl založen jen za účelem propagace a v očekávání velkého prodeje.

 

Strojek TYP 0151 (16 kamenů s datumovkou) tedy poptávám i nadále, pokud ho někdo objeví, budu moc rád za SZ.

Upraveno uživatelem stanik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš nový "kolega" OndraPrim, který se ve vlákně http://forum.chronom...__1#entry561562 chlubil nalezením hledaného strojku TYP 0151, se už nikdy neozval.

 

Mimo počátečního tahání rozumů přes SZ na primková témata z něj reakce na moji nabídku nikdy nevypadla a dlouhodobá nečinnost jasně naznačuje, že uživatel byl založen jen za účelem propagace a v očekávání velkého prodeje.

 

Strojek TYP 0151 (16 kamenů s datumovkou) tedy poptávám i nadále, pokud ho někdo objeví, budu moc rád za SZ.

 

Takový přístup, během něhož pomocí křišťálové koule odhalíte pohnutky lidí, které jste ani v životě neviděl, je přesně důvod, proč už na toto fórum nechodím. Strojek se prodat nechystám. Mám-li být stejně hrubý jako Vy tak to řeknu takhle: Vaše nabídka je směšná, vzhledem k tomu, o jak zajímavý typ se jedná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový přístup, během něhož pomocí křišťálové koule odhalíte pohnutky lidí, které jste ani v životě neviděl, je přesně důvod, proč už na toto fórum nechodím. Strojek se prodat nechystám. Mám-li být stejně hrubý jako Vy tak to řeknu takhle: Vaše nabídka je směšná, vzhledem k tomu, o jak zajímavý typ se jedná.

 

Děkuji Vám za bleskurychlou reakci a odpověď.

 

Pokud by jste mi během měsíce ve stejném duchu odpověděl do SZ během naší korespondence a Vašich dotazů, bral bych to jako Vaše plné právo a považoval bych naši korespondenci ohledně strojku za uzavřenou, vše by bylo v naprostém pořádku.

 

Byl jsem bohužel vychován v tom, že na slušný dotaz je slušné odpovědět (jakož jsem činil já na Vaše dotazy v SZ), za což se omlouvám. Vyvození závěru o Vaší osobě tedy beru s omluvou zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Vám za bleskurychlou reakci a odpověď.

 

Pokud by jste mi během měsíce ve stejném duchu odpověděl do SZ během naší korespondence a Vašich dotazů, bral bych to jako Vaše plné právo a považoval bych naši korespondenci ohledně strojku za uzavřenou, vše by bylo v naprostém pořádku.

 

Byl jsem bohužel vychován v tom, že na slušný dotaz je slušné odpovědět (jakož jsem činil já na Vaše dotazy v SZ), za což se omlouvám. Vyvození závěru o Vaší osobě tedy beru s omluvou zpět.

 

Omlouvám se, že jsem zapomněl odpovědět. Nemám práci s internetem tak zažitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

QUOTE(bohumil.talak @ 17.4.2010 - 4:20) 417639[/snapback]Nejde o to jestli fotka nebo obrázek,zkrátka se mi to vůbec nezobrazuje (je tam jen přeškrtnutý obdélník a u něj napsáno přiložený obrázek),tak nevím čím to je (jinak se mi všechny obrázky ukazují normálně).Je tady ještě někdo,kdo to má stejně jako já?

Mě to ukazuje totéž.

 

Toto robilo aj mne, stačlo zmenšiť fotku na 50% /vkladať menší súbor/ a systém ju potom bez blémov zobral.

 

Veľké súbory to nechce brať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, potřebuju se zeptat:

 

Jsou čísla verzí kalibrů 66 ( 66.1, 66.3....) vyražena pod setrvačkou, nebo je vyraženo vždy jen 66 ? Konkrétně mám strojek s vyraženým pouze 66, ale má setrvačku hladkou tříramennouz a KIF. Vyměnil někdo v průběhu času díly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...