Přejít na obsah

Hublot - Depeche Mode limitovana edice.


nAscA

Doporučené příspěvky

Toto spojeni me totalne nadchlo. Fanouskem teto kapely jsem uz pres 20 let a spojeni s Hublotem se mi moc libi.

Limitovana edice (12 kousku) Hublotu pro charitu. (zpevak DM Dave Gahan vi dobre o cem je rec)

301ci1110grdpm1012.jpg

Za kolik odhadujete, ze se vydrazi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k fandům téhle skvělé kapely (doma samozřejmě komplet diskografie). A nezapomenutelné vzpomínky na koncert v březnu 1988, kdy jsem stál v první řadě přímo pod Wilderem.

K hodinkám - nádhera, líbí se mi zakomponování motivu z alba "Sounds Of The Universe" na ciferník. Navíc účel limitky... :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k fandům téhle skvělé kapely (doma samozřejmě komplet diskografie). A nezapomenutelné vzpomínky na koncert v březnu 1988, kdy jsem stál v první řadě přímo pod Wilderem.

K hodinkám - nádhera, líbí se mi zakomponování motivu z alba "Sounds Of The Universe" na ciferník. Navíc účel limitky... :notworthy:

 

Nejvic se mi libi Exciter, to zelene prositi je k te cerne paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
EDIT: A ještě "Songs of Faith and Devotion".

To jsem chtěl dodat taky, pokud by se jednalo čistě jen o vzhled číselníku. :)

 

Violator jsem spíš bral podle obliby alba. Nejsem kovaný depešák, ale kterého alba se prodalo nejvíc a je nejpopulárnější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se nejvíc líbí motiv na Construction time again...ale to je dle gusta každého soudruha...

líbí se mi důvod, líbí se mi, že je to s mou oblíbenou kapelou na které hodně z nás vyrůstalo,

líbí se mi i samotné Big Bangy, ale vadí mi, že pro samou limitku ( F1, fotbal aj...) je vlastně limitkou

samotný základní model...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me potesilo, ze je zde tolik fanousku.Zhruba pred mesicem jsem byl na koncerte v Praze a byl to moc povedeny koncert. Info o hodinkach jsem nasel zde http://www.depechemode.com/.

Jinak jsem se dovedel, ze Martin Gore, zpevak a kytarista skupiny byl i pri otvirani Hublot obchodu v Praze. Asi uprostred videa. http://www.youtube.com/watch?v=tof41JIjZ68

Jinak za me asi tyto, inspirovane druhym albem A Broken Frame.

20477293721198146282698.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Vyhlašuji tipovací soutěž kdo uhodne, které hodinky a za kolik se vydraží nejvýše.

 

Vítěz má u mne backstagepass z příštího koncertu DM v Česku (dostane ho samozřejmě až po koncertu :)).

 

Pro představu něco podobného:

post-147-1265479424.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Tak já začnu, myslím si, že nejvýš půjdou hodinky Speak & Spell.

Přihoď předpokládanou cenu jako pomocný ukazatel, kdyby stejné hodinky tipovalo víc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...