Přejít na obsah

Prim Sport 2 po renovaci


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

vlákno na renovované Prim Sport 1 už máme dlouhou dobu, už je určitě na čase založit i speciální pro renovované Prim Sport 2.

 

Začnu svými. Nové je na nich vlastně vše kromě strojku, to znamená nerez pouzdro, nový číselník se zelenými indexy a stejně barevně laděné ručky.

 

post-6998-1265471598.jpg

 

post-6998-1265471531.jpg

 

post-6998-1265471558.jpg

 

post-6998-1265471569.jpg

 

post-6998-1265471582.jpg

 

post-6998-1265471593.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

vlákno na renovované Prim Sport 1 už máme dlouhou dobu, už je určitě na čase založit i speciální pro renovované Prim Sport 2.

 

Začnu svými. Nové je na nich vlastně vše kromě strojku, to znamená nerez pouzdro, nový číselník se zelenými indexy a stejně barevně laděné ručky.

 

SUPER! Jsou parádní.

 

Tuhle barevnou kombinaci mám asi nejraději. Přesně ty samé mám teď v Eltonu a očekávám je někdy na jaře. Ten černý, úplně obyčejný řemen k nim báječně pasuje.

 

Nechci ti kazit radost, jenom mě trochu zarazila plastová luneta. Vypadá tak nějak....odfláknutě. Minutové indexy zasahují do čísel na lunetě (10-50).

 

Přikládám foto mojí staré lunety z devadesátých let která tento nedostatek nevykazuje:

 

post-3194-1265473020.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za ocenění :-)

 

Uvažuji, že bych si nechal udělat takovéhle ještě v modré a červené asi s bílými indexy, ale raději bych je viděl na fotce, jestli je už někdo takto má.

 

@Kamil

Abych se přiznal, já už je takhle koupil od jednoho člověka, který si je nechal v Eltonu dělat. Myslím, že ho to vyšlo na nějakých 4500. Mohl bych to dohledat přesně (pokud vím, tak 2000 pouzdro + 700 ručky + 700 číselník + nějakých 1000 seřízení strojku a práce). Vrakové pouzdro na PS2 se dá koupit hádám za stovku.

 

@filo-boxer

Jo, některé nové lunety se Eltonu příliš nepovedou, navíc ten trojúhelník nad 12 má trochu uřízlý spodek, není úplně špičatý. Ale tak někde bych jistě našel i hezčí lunetu, možná na jiných Sportech.

Řemínek je obyčejný kožený Mavex, myslím, že se dá koupit do 100 korun. Mám tyhle jednoduché černé kožené nejraději.

 

@mischa

Patří k mým nejoblíbenějším, řekl bych, že je nosím v poslední době nejčastěji. Střídám je s Ancre Surf a také těmi, co jsou dole.

 

@skalis

Přidávám něco extra. Foceno při žárovce a ani přes intenzivní snahu se mi nepodařilo trefit bílou, není zkrátka nad focení při denním světle.

 

post-6998-1265475551.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se líbí i ten chrom :)

Leštěná ocel by se mi asi líbila ještě víc, ale to by bylo hodně drahé. Suma sumárum se to dá střídat.

 

Dovolím si přidat Skipiho renovované Prim Sport 2. Podrobnosti neznám, našel jsem ale fotky u sebe na disku. Ručičky vypadají nově a jejich barva rozhodně nezvykle.

 

post-6998-1265479198.jpg

 

post-6998-1265479204.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Apep

Velmi hezké! Něco podobného mám doma ve formě domácí renovace, rád bych to nosil, ale je to NOS pouzdro, pak mám trochu zábrany.

A něco podobného bych rád s černým číselníkem.

 

Teda koukám, že z těch původních červených toho moc nezbylo :)

Není toho původního broušeného pouzdra škoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kamile, kuuva, to sem dávat nemůžeš. Naštěstí máš oloupanou vnitřní lunetu, tak jsem se uklidnil. Já mám ty samé ve zbídačeném pouzdru, teď jem ho vyměnil za jiné, ale stále to není ono.

Vidíš, toho jsem si nevšiml. Nechám tam dát novou. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tuhle ideální možnost se znovu pochlubit (když bylo tohle vlákno na to extra založeno :) - moje renovace S2 ze srpna loňského roku :)

 

Přesně takhle si představuju o svoje, až je dám na renovaci. včetne toho děravého hirsche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Apep

Velmi hezké! Něco podobného mám doma ve formě domácí renovace, rád bych to nosil, ale je to NOS pouzdro, pak mám trochu zábrany.

A něco podobného bych rád s černým číselníkem.

 

Teda koukám, že z těch původních červených toho moc nezbylo :)

Není toho původního broušeného pouzdra škoda?

Ty červené vypadají na fotkách lépe, než ve skutečnosti, jak ten číselník, tak i pouzdro, už byly hodně špatné. Možná jsem si mohl vyžádat zaslání původních dílů zpět, jestli by mi tedy v tomhle v Eltonu vyhověli. Ale v daný moment jsem o to neměl zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...