Přejít na obsah

Prim Sport 2 po renovaci


Doporučené příspěvky

Ó! Také mám jedno takové. Co jsem slyšel, byla to nějaká pokusná pouzdra, která se v Eltonu objevila... hmmm... no nevím kdy :)

Mám je ve verzi leteckých Prim. Samo to není originál, ale tak už jsem je koupil.

Zase jsem se něco nového dozvěděl,no není super ty prim sporty 2 sbírat .dík za info. :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tyhle! I s tím prachem uvnitř :) A s černým řemínkem. Jsou hezké a rád bych je nosil, ale jsou nenošená, tak nevím, jestli je mám onosit. Ne že bych vykonával těžkou fyzickou práci.

Koukám, že se odkláníme od tématu, ale tak na druhou stranu se to tu nehemží renovovanými S2... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tyhle! I s tím prachem uvnitř :) A s černým řemínkem. Jsou hezké a rád bych je nosil, ale jsou nenošená, tak nevím, jestli je mám onosit. Ne že bych vykonával těžkou fyzickou práci.

Koukám, že se odkláníme od tématu, ale tak na druhou stranu se to tu nehemží renovovanými S2... :-)

 

Tohle je svým způsobem taky renovace, i když je to skládačka. To by mne zajímalo, odkud je máš. Ten člověk co mi posílal ty fotky, tak si je skládal sám z dílů a dušoval se, že je neprodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je svým způsobem taky renovace, i když je to skládačka. To by mne zajímalo, odkud je máš. Ten člověk co mi posílal ty fotky, tak si je skládal sám z dílů a dušoval se, že je neprodá.

 

Asi od toho samého, tedy od PopShopa. Zřejmě ti je posílal v době, kdy je fakt nechtěl prodat. Pak ale začal velký úklid svých sbírek, a to serozjel... jelikož jsem jevil eminentní zájem o různé Sporty 2, tak mi je nabídnul a v rámci většího kupu jsem pak měl možnost získat i tyto. Raději nechci myslet, na kolik mně to všechno vyšlo. Tedy na starý Prim relativně hodně, ale pořád jen zlomek toho, co se dá dát za "nový Prim".

 

 

Tyhle pouzdra jsem v různém stádiu použití viděl i na Aukru, samo složené.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

 

Ahoj, zdravím všechny, moje jméno je Petr. Jsem tu teď porvé.

Hodinky mě taky fascinují, hlavně teda ty mechanický, ikdyž jim ještě moc nerozumím.

A Prim Sport :) . Tak tady pár fotek ode mne Prim Sport 2.3, jak jsem se dočetl.

Renovace mě stála 3086 kč před rokem a čtvrt.

 

No pěkný kousek a hlavně zase něco, co sem patří. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr Svetr

 

Vítej mezi námi, hezká renovovaná Humberta, nerez tomu žlutému číselníku určitě svědčí.

Ten řemínek ti k tomu dali v Eltonu?

 

Je to dost možné. Mé hodinářce se podařilo nějak elton vyloupit a několik jich měla a za celkem příznivou cenu. To mi připomíná, že mám doma jedny nemocné letecké automaty - tak jí je tam odnesu a udělám sondáž, jestli by ještě nějaký nebyl pod pultíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda. No, měl jsem tak trošku štěstí a sehnal tento originální řemen v perfektním stavu na úplně zničených Sportech 2.1. Docela mě to překvapilo.

Sehnal jsem ho tedy na Aukru. Sice to něco stojí, ale ne o moc víc než nový v obchodě. A jako bonus jsou k tomu i hodinky :). Jinak bohužel nevím, kde se optat. Když jsem měl štestí podařilo se mi sehnat ten novější typ s dírkama.

Ale docela by mě zajímalo, zda se dá sehnat třeba v Eltonu. Mohli by je zase začít vyrábět :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda. No, měl jsem tak trošku štěstí a sehnal tento originální řemen v perfektním stavu na úplně zničených Sportech 2.1. Docela mě to překvapilo.

Sehnal jsem ho tedy na Aukru. Sice to něco stojí, ale ne o moc víc než nový v obchodě. A jako bonus jsou k tomu i hodinky :). Jinak bohužel nevím, kde se optat. Když jsem měl štestí podařilo se mi sehnat ten novější typ s dírkama.

Ale docela by mě zajímalo, zda se dá sehnat třeba v Eltonu. Mohli by je zase začít vyrábět :clap:

 

:)

 

V Eltonu řemínky nabízejí, ale piokud vím tak nové a cena je někde těsně pod tisíci korunami... uh.

Tak uvidíme, třeba se zase nějaké povedené náhražky objeví :) I když tedy já dávám přednost klasickým kožený i v případě Prim Sportů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

 

V Eltonu řemínky nabízejí, ale piokud vím tak nové a cena je někde těsně pod tisíci korunami... uh.

Tak uvidíme, třeba se zase nějaké povedené náhražky objeví :) I když tedy já dávám přednost klasickým kožený i v případě Prim Sportů.

Vím, že se to netýká přímo skutečně, skutečně renovovaných PS 2 :speak_cool: ale to s řemínky mohu potvrdit. Když jsem se před několika dny ptal v eltonu na řemínky v rámci mé renovace PS 1 tak mi bylo sděleno, že mají dva typy. Kožený a kaučukový. Zvolil jsem kaučuk. Jejich cena se pohybuje od 500 Kč-1000 Kč. Takže myslím, že u PS 2 musí být ceny a typy nabízených řemínků dost podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že se to netýká přímo skutečně, skutečně renovovaných PS 2 :speak_cool: ale to s řemínky mohu potvrdit. Když jsem se před několika dny ptal v eltonu na řemínky v rámci mé renovace PS 1 tak mi bylo sděleno, že mají dva typy. Kožený a kaučukový. Zvolil jsem kaučuk. Jejich cena se pohybuje od 500 Kč-1000 Kč. Takže myslím, že u PS 2 musí být ceny a typy nabízených řemínků dost podobné.

 

Tohle by se ještě do tématu vešlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...