Přejít na obsah

Kde koupit díly na G-čka ???


Gilius

Doporučené příspěvky

Protože se tu občas objeví dotaz na to,kde koupit různé části na G-čka(ať už kvůli renovaci starých,či třeba na adaptéry pro výměnu řemenů),dovolil jsem si založit toto vlákno.

Třeba to někomu pomůže :)

 

(pokud sami o něčem víte,pošlete mi to přes SZ a já to pak přidám).

 

 

- http://www.casiosalesandservice.com/istar....&dept=PARTS

 

- http://www.tiktox.com/casio-straps-c-6.php...35cf80e94643b23

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

může někdo poradit???, chtěl jsem objednat nějaký ty náhradní blbůstky na G-SHOCK a po přidání zboží do košíku(registraci tam mám), to po mě chce vyplnit dopravu Shipping, ale jen mě to o tom informuje ale není to kam napsat, má někdo zkušenost?? přikládám print screen z foťáku, díky

post-4437-1281513336,31.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

může někdo poradit???, chtěl jsem objednat nějaký ty náhradní blbůstky na G-SHOCK a po přidání zboží do košíku(registraci tam mám), to po mě chce vyplnit dopravu Shipping, ale jen mě to o tom informuje ale není to kam napsat, má někdo zkušenost?? přikládám print screen z foťáku, díky

 

dostal jsem se shodou okolností tam, co ty, kouknu na chronomag - že se poradím a najdu tady stejný dotaz, haha - prosímtě, už jsi na to přišel, jak dál..? ono nikde jinde jsem to co potřebuju koupit neviděl :crying_anim02:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem se shodou okolností tam, co ty, kouknu na chronomag - že se poradím a najdu tady stejný dotaz, haha - prosímtě, už jsi na to přišel, jak dál..? ono nikde jinde jsem to co potřebuju koupit neviděl :crying_anim02:

 

napsal jsem jim email, že mě to nepustí dál, abych dokončil nákup a oni mi vytvořili přes PayPal objednávku a já zaplatil :D už jen čekám na balík ;) Upraveno uživatelem Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

hm, tak už je to 10dní a neodpověděli :crying_anim:

Dan: je to z tiktoxu.

 

psal jsem na tyto dva emaily abych měl jistotu, že mi odpoví

" sales@jksupplies.co.uk

keith@jksupplies.co.uk "

a odpověděli mi z tohoto " sales@jksupplies.co.uk "

na který jsi psal??

Upraveno uživatelem Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem na tyto dva emaily abych měl jistotu, že mi odpoví

" sales@jksupplies.co.uk

keith@jksupplies.co.uk "

a odpověděli mi z tohoto " sales@jksupplies.co.uk "

na který jsi psal??

 

ahá - já na ten druhej. tak jsem to přeposlal na ten správnej a vzápětí mi přišel odkaz na pejpel.

DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis - to je screen z jakeho shopu? Nejspis Tiktox vid? Mel jsem s tim taky problem, objednaval jsem pred casem pro jednoho clena neco odtamtud. Nejdrive nechapali v cem je problem, pak mi poslali invoice na paypal s tim, ze se na to mrknou a opravi to. Koukam, ze to porad nefunguje. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis - to je screen z jakeho shopu? Nejspis Tiktox vid? Mel jsem s tim taky problem, objednaval jsem pred casem pro jednoho clena neco odtamtud. Nejdrive nechapali v cem je problem, pak mi poslali invoice na paypal s tim, ze se na to mrknou a opravi to. Koukam, ze to porad nefunguje. :(

 

jj, Tiktox a stále to nefunguje, také mi poslali platbu objednávky přímo přes PayPal, já obratem zaplatil a už mám doma :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dozvěděl že Casia mají servisní podporu jen 6 až 8 let. Zdroj Fast čr ofiko servis Casio. To je hrůza, něco jsem tušil, ale že to bude takhle zlý jsem málem nepobral. Shánět dneska něco na starší Géčka třeba DW 5700 v kterýkoliv generaci je jako shánět nový Rolls Royce do jednoho mega. Máte někdo typ kam se obrátit? Ty dva obchody nahoře taky nic nemají v nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...