Přejít na obsah

Kde koupit díly na G-čka ???


Gilius

Doporučené příspěvky

Možná budu teď za blba... Ale zrovna hledám návod na tatínkovi nový Gčka a došlo mi , že pod označením čiste 9300 najdu opravdu jen černý bazel .... Ale po přidání dodatečného označení třeba G-9300NV na mě vyskočí samozřejmě modrý bazel G-9300-RD4 či 9330-A4 na mě samozřejmě vyskočí červená kombinace tmavé a svétlé barvy .... Aji :0/

 

Sem fakt trotl

Jdu kupovat :0D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návody musíš hledat podle modulového čísla, tedy čísla "strojku".

 

Možná budu teď za blba... Ale zrovna hledám návod na tatínkovi nový Gčka a došlo mi , že pod označením čiste 9300 najdu opravdu jen černý bazel .... Ale po přidání dodatečného označení třeba G-9300NV na mě vyskočí samozřejmě modrý bazel G-9300-RD4 či 9330-A4 na mě samozřejmě vyskočí červená kombinace tmavé a svétlé barvy .... Aji :0/

Sem fakt trotl
Jdu kupovat :0D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Zdravím, nevíte jaký rozměr šroubováku je vhodný na šroubky co drží bezel u Casio GW-5000? Šroubky jsou tak trochu šufánková ocel a ne přesně padnoucí šroubovák je dosti poničí.

Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, fazer napsal:

Zdravím, nevíte jaký rozměr šroubováku je vhodný na šroubky co drží bezel u Casio GW-5000? Šroubky jsou tak trochu šufánková ocel a ne přesně padnoucí šroubovák je dosti poničí.

Díky. 

Na to bacha, já je hned při prvním sundavání bezelu jeden poničil. Jsou snad z bláta, ale zase se dají (daly v roce 2014) koupit ve fastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

přesně tak, jsou hrozně měkký. A já právě nemám asi úplně vhodný rozměr šroubováčku, takže o to víc ty šroubky ničí.

Jj, ve FASTu se dají stále objednat, právě tam mám objednaný 3 sady, ale čekám až jim dojdou.

Ty používáš jaký šroubováček?

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Z těchto žádný. Nejlépe se pozná že nápisy "protection" a "g shock" nejsou na vyvýšené části. Dnes origo díl neseženeš a kdyby jo bude starý a zpuchřelý. Na ebay se občas objevovaly bezely z brazílie. Nejsou origo, při detailním pozorování jde vidět že nápisy jsou trochu jiné, ale nic co by bylo vidět na víc než metr.

Jinak na pásky tu někde byla tabulka.

Bez dovolení jí sem přidám:

1617598775_psky.jpg.a00555ee94e001fb9ac778779be31192.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, to jsem nějak přehlídl, že bezel má být bez toho vyvýšení. Každopádně se to teda moc dobře neshání. Asi nemá cenu oslovovat Fast, že? Ikdyž na takový bestsellery by to měly dělat pořád, je to jejich nejoblíbenější řada a i těchto starých modelů je v terénu určitě pořad hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu šroubováčku pro bezel DW/GW-5000/5600, dnes mi došly od Wiha 42402, PH00 Picofinish (Philips). Zatím jsem to zkoušel na trochu jetých šroubkách, ale i tak padne pěkně, takže by nový šroubky neměl poničit.

Koupil jsem zde:

https://www.tme.eu/cz/details/wiha.42402/sroubovaky/wiha/42402/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
V 6. 8. 2021 v 11:27, fazer napsal:

přesně tak, jsou hrozně měkký. A já právě nemám asi úplně vhodný rozměr šroubováčku, takže o to víc ty šroubky ničí.

Vim ze pisu o rok pozdeji, ale tenhle problem je celkem beznej a pokud hledas reseni na celej zivot (kdyz teda umres driv nez to ztratis), tak za me jedine tohle .. https://www.conrad.cz/p/wera-micro-big-pack-1-pro-elektroniku-a-jemnou-mechaniku-sada-sroubovaku-25dilna-2180091

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...