Přejít na obsah

Koupání s Steihnart GMT-OCEAN 1


Radek Hulán

Doporučené příspěvky

Ale tak už do něj neperte!

Není to o značce, ale o tom jednom daném kusu. Chybka se vloudila, no.

Daleko podstatnější bude výsledek reklamace, to ukáže, jestli jsou to garážmajstři z NDR, nebo hodináři!

A já se teda počítám mezi "Štajnhart-fandy"!!

Věřím tudíž v rychlé a kladné vyřízení reklamace a šťastnější ruku při výběru.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ach jo, myslel jsem, že Revue Thomen je slušná firma. Zase o jedno číslo na seznamu míň.

Mrzutá věc, Radku, jestli ti při reklamaci řeknou, že sis tam vlastně vháňal vodu .... :D :D. Nevěsil bych tak moc hlavu, účel už asi splnily, zjistil jsi, že nejsou tvoje kafe, tak je vždycky můžeš vysušit a prodat někomu dalšímu, kdo si chce pepsiny vyzkoušet nanečisto někde v suchu. Jako pepsiny do nepohody nefungujou zrovna dobře, další důležitý účel experimentu splněn. Užitečná věcička, tyhle napodobeniny. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
... a hlavně je vidět, že kyklop zvětšuje. Není to tak dlouho, co byl Steinhart kritizován, že lupa nezvětšuje a ejhle, tahle ty kapky krásně vytáhla :)

Už mi dlouho vrtá hlavou, kde to má ohnisko? Může se s tím na slunko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kolik lidí opravdu chodí plavat a potápět se s hodinkama za >100t Kč? A kolik % je nikdy (pro jistotu) nenamočí do vody? ;)

 

Na tvým místě bych volil za stejný peníze Seiko Sumo...nemůžeš udělat chybu!

Perfektní kalibr, inhouse, geniální pouzdro, 200m...ale poctivých :D

Pro inspiraci zkus mrknout na www.photowatches.eu .....Kibi je tam má perfektně nafocený...

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kolik lidí opravdu chodí plavat a potápět se s hodinkama za >100t Kč? A kolik % je nikdy (pro jistotu) nenamočí do vody? ;)

To netusim :) Kdyz jsem mel WR2000 tak nikdy nebyly ani pod sprchou, ale WR300 byly plavat, ve sprse i v saune :) Fakt je ten, ze pokud to maji byt hodinky na drsnejsi zachazeni, taky by Seika nemusely byt marny, at uz Suma, nebo treba Samuraje.. pripadne si kup na ebay kvarcovy bondovky, budou jen lehce nad cenou tech Steinhartu a pokud budou pretesneny tak ti plavani vydrzej a budou i trosku efektni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kolik lidí opravdu chodí plavat a potápět se s hodinkama za >100t Kč? A kolik % je nikdy (pro jistotu) nenamočí do vody? ;)

milgaussy se mnou byly cely kanary v mori, breitlingy predtim taky, bondovky to samy... ja hodinky proste nesundavam, az na gmticka, ty si do vany neberu... ale na noc je nechavam na ruce, kdyz mam divoky sny, tak se aspon hezky natahnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu nesouhlasit :) Za těch pár Kč jsem to chtěl testnout a na koupání do zemí třetího světa to mohlo fungovat. Nefunguje, no... Zlaté Seiko Monster.

Tak. Nebo Suma. O co jsou nenapadnejsi o to jsou propracovanejsi. A hacking se hodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...