Přejít na obsah

Fotka

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
440 odpovědí na toto téma

#41 Baker

Baker

Ušoun

• Moderators
  • 9 458 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 2.prosinec.2009 - 21:41

QUOTE(Peta-Biker @ 2.12.2009 - 21:37) Zobrazit příspěvek
Baker: Tobě fakt nemá smysl nic říkat, okmažitě to stáhneš na sebe a hned to otočíš na druhého smile.gif

Ale hovno, proste je v posledni dobe moda obcas si do moderatoru kopnout. Zkus vyhovet 10 lidem najednou, pokud to dokazes jsi dobrej, tady ji je osm tisic.

QUOTE(Peta-Biker @ 2.12.2009 - 21:37) Zobrazit příspěvek
ale sám uznej, zda to Kamil a YPO dělali hůř než vás 8 dohromady...

Pokud vim, tak s tim oba sekli, proc asi ...

#42 tombed

tombed

prasopes

• Member_50
  • 8 129 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Ostrava a tak...

Publikováno 2.prosinec.2009 - 21:59

chlapci tady to dneska žije... A já myslel, že to žije jen na Stodolní...
chronosexuál , flyboy Eda, prostý pobíječ much
Bandicoot : " ...nic co by nešlo rozleštit..."
Vložený obrázek

#43 New Milis

New Milis

Born To Be Chronometer

• Member_50
  • 2 093 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:02

To Peta-Biker: Ty ses teda rozjel. To je úplnej koncert devótnosti, krátký paměti a defétismu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na mě něco leze, já si asi lehnu.

#44 lolohh

lolohh

• Member_50
  • 3 348 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:15

QUOTE(New Milis @ 2.12.2009 - 22:02) Zobrazit příspěvek
To Peta-Biker: Ty ses teda rozjel. To je úplnej koncert devótnosti, krátký paměti a defétismu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ty jo, po dlouhý době mě tu někdo donutil otevřít slovník cizích slov biggrin.gif

#45 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:16

QUOTE(Baker @ 2.12.2009 - 21:41) Zobrazit příspěvek
Ale hovno, proste je v posledni dobe moda obcas si do moderatoru kopnout. Zkus vyhovet 10 lidem najednou, pokud to dokazes jsi dobrej, tady ji je osm tisic.
Pokud vim, tak s tim oba sekli, proc asi ...

s tím na 150% souhlasím

v souvislosti s mým asi rýpáním do celkem zásadní věci mě jenom napadá proč jsem poslouchal týden kecy za slovo UP v mém vlastním prodejním vlákně x to, že si někdo něco rozmyslel a nenapsal jako všichni ostatní slovo - neaktuální

#46 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:22

QUOTE(YPO® @ 2.12.2009 - 22:16) Zobrazit příspěvek
s tím na 150% souhlasím
v souvislosti s mým asi rýpáním do celkem zásadní věci mě jenom napadá proč jsem poslouchal týden kecy za slovo UP v mém vlastním prodejním vlákně x to, že si někdo něco rozmyslel a nenapsal jako všichni ostatní slovo - neaktuální

hele,Ypo...Ty sis pár inzerátů taky smazal,potom,co byly neaktuální,ne????? A taky to nikdo moc nekomentoval......
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#47 Peta-Biker

Peta-Biker

ŠTAJGR

• Member_50
  • 4 567 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:25

Gile: Prodejní inzeráty bych moc neřešil, to tady mazalo více lidí, ale nebudu to rozmazávat smile.gif Všichni víme...

Tento příspěvek byl upraven od Peta-Biker: 2.prosinec.2009 - 22:26

ฅʕ•̫͡ᴥ•ʔ       

_______

Na konci cesty...

#48 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:26

QUOTE(Gilius @ 2.12.2009 - 22:22) Zobrazit příspěvek
hele,Ypo...Ty sis pár inzerátů taky smazal,potom,co byly neaktuální,ne????? A taky to nikdo moc nekomentoval......

... něco bych ti na to napsal ale pud sebezáchovy mi to nedovoluje, protože by se spustila lavina sraček, takže o tomhle se už radši více nebav ... díky

#49 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:32

Já vím...já jen,že tohle je taky o ničem.....ždibec pravdy bude vždycky tam i tam......prostě mi tohle přijde dost zbytečný sad.gif

Pojďme se na tyhle blbosti vysrat........vysvětlení k tomu inzerátu na Breitle padlo......prosím .
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#50 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 648 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:42

YPO - potreba tu nejsme, je mi u riti jestli budu delat moderatora nebo ne, ale jestli nejsi schopnej pochopit, ze se nekdo spletl v cene a behem minuty ji opravil, pote se rozhodl prodej zrusit a pak zacal znovu prodavat, tak je skoda neco vysvetlovat.. Ty sis jako moderator mazal kdykoliv co se ti hodilo a malo toho nebylo, takze tady ted nemoralizuj nad jednim inzeratem, je to smesny a zaroven uplne zbytecny..

Long - co se tyce editace podivej se o par prispevku vyse, bylo to tam popsano, neni duvod se v tom dal babrat..

Biker - az prestanes lyzt Ypovi do zadku, tak muzes oslovit chronomaga a navrhnout mu jine moderatory vcetne sebe, ja budu jedine rad kdyz nebudu muset cist tyhle tvoje a ostatnich vyzblepty jak delame vsechno spatne, protoze stejne radikalni nazor jakej mas obcas ty ma z druhyho konce nekdo jiny, takze je treba pochopit ze vsem se zavdecit nelze. Kazdopadne mas pravdu, jsme dementi a pouze skodime foru, jeste dneska napisu chronomagovi at me zbavi cervwnw a prenwcham tu "radost" nekomu jinemu..

Pokud tu jsou chyby a preklepy tak sorry pisu to z telefonu a opravovat to nechci, je to dost nepohodlny..
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Instagram: https://www.instagram.com/spiderer/

#51 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:49

QUOTE(spiderer @ 2.12.2009 - 22:42) Zobrazit příspěvek
YPO - potreba tu nejsme, je mi u riti jestli budu delat moderatora nebo ne, ale jestli nejsi schopnej pochopit, ze se nekdo spletl v cene a behem minuty ji opravil, pote se rozhodl prodej zrusit a pak zacal znovu prodavat, tak je skoda neco vysvetlovat.. Ty sis jako moderator mazal kdykoliv co se ti hodilo a malo toho nebylo, takze tady ted nemoralizuj nad jednim inzeratem, je to smesny a zaroven uplne zbytecny..

o tom nepadlo ani slovo a ve smazaných příspěvcích zjistíš, že jsem se vlastně prodávajícího nepřímo zastal

vracíš se někam co je dávno vyřešeno

#52 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 22:53

QUOTE(spiderer @ 2.12.2009 - 22:42) Zobrazit příspěvek
jeste dneska napisu chronomagovi at me zbavi cervwnw a prenwcham tu "radost" nekomu jinemu..

to ti asi nebude moc platný - už jsem mu psal 2x (jednou dokonce s odpvědí) a stále jsem moderátor - jinak tleskám,hurá a díky za sebereflexi

#53 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 648 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:02

QUOTE(YPO® @ 2.12.2009 - 22:53) Zobrazit příspěvek
to ti asi nebude moc platný - už jsem mu psal 2x (jednou dokonce s odpvědí) a stále jsem moderátor - jinak tleskám,hurá a díky za sebereflexi

Svoje posty ve kterych ty reci byly jsi zeditoval = neni na co presne reagovat, kazdopadne byly to jen kecy.. Pokud ti slo jen o to vedet ze je inzerat smazany a znovu vytvoreny, mohl jsi se do prodejni sekce podivat, nebylo prilis nad cim premyslet, pokud jsi to chtel jenom rozebirat svym nasiracim zpusobem a pak po sobe uklidit, tak se ti to povedlo dobre wink.gif
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

#54 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:04

QUOTE(spiderer @ 2.12.2009 - 23:02) Zobrazit příspěvek
Svoje posty ve kterych ty reci byly jsi zeditoval = neni na co presne reagovat, kazdopadne byly to jen kecy.. Pokud ti slo jen o to vedet ze je inzerat smazany a znovu vytvoreny, mohl jsi se do prodejni sekce podivat, nebylo prilis nad cim premyslet, pokud jsi to chtel jenom rozebirat svym nasiracim zpusobem a pak po sobe uklidit, tak se ti to povedlo dobre wink.gif

ještě mi řekni jak jsem to jako udělal ? - myslím tu editaci

#55 Peta-Biker

Peta-Biker

ŠTAJGR

• Member_50
  • 4 567 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:05

spiderer: Sorry, že Ti tohle řeknu, ale fakt jsi mě nasral... Nikomu do zadku nelezu, nemyslím si, že mladé ucho, (které ulítává na Parnisech a zajímá ho, co je už fejk a co ještě ne), by mělo dělat moderátora...

Díky, že končíš smile.gif Milis si aspoň stojí za svým a má nějakej názor a je s ním prdel, Ty okamžitě začneš dělat, jak Tě obtěžuje, že jsi moderátor, tak nebuď a nebreč...

Tento příspěvek byl upraven od Peta-Biker: 2.prosinec.2009 - 23:12

ฅʕ•̫͡ᴥ•ʔ       

_______

Na konci cesty...

#56 tombed

tombed

prasopes

• Member_50
  • 8 129 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Ostrava a tak...

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:15

kluci už jsem chtěl jít spát, ale tady to tak žije, že otevírám sedmičku červenýho, a čtu a čtu...ještě chybí demonstrativní odchody z fóra...
vyserte se na ty osobní invektivy nebo se nedožijete ve zdraví vánoc...
chronosexuál , flyboy Eda, prostý pobíječ much
Bandicoot : " ...nic co by nešlo rozleštit..."
Vložený obrázek

#57 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:19

QUOTE(Peta-Biker @ 2.12.2009 - 23:05) Zobrazit příspěvek
spiderer: Sorry, že Ti tohle řeknu, ale fakt jsi mě nasral... Nikomu do zadku nelezu, nemyslím si, že mladé ucho, (které ulítává na Parnisech a zajímá ho, co je už fejk a co ještě ne), by mělo dělat moderátora...

Díky, že končíš smile.gif Milis si aspoň stojí za svým a má nějakej názor a je s ním prdel, Ty okamžitě začneš dělat, jak Tě obtěžuje, že jsi moderátor, tak nebuď a nebreč...

Petře ta druhá část první věty asi nebyla potřeba - nicméně díky za podporu, ale tohle je můj boj tak pokud tu chceš vegetovat ještě chvilku tak se asi zdrž komentářů biggrin.gif

#58 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 648 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:20

QUOTE(YPO® @ 2.12.2009 - 23:04) Zobrazit příspěvek
ještě mi řekni jak jsem to jako udělal ? - myslím tu editaci

To netusim..

Tento příspěvek byl editován YPO®: Dnes, 19:26
Tento příspěvek byl editován YPO®: Dnes, 19:48
Tento příspěvek byl editován YPO®: Dnes, 20:18

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

#59 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:22

QUOTE(spiderer @ 2.12.2009 - 23:20) Zobrazit příspěvek
To netusim..

tak to vrať zpátky, nechci aby si někdo myslel že jsem píčusoid - určitě to dokážeš - jako moderátor jsem už pár dní přihlášen nebyl a jinak to nejde - chci aby bylo jasno

Tento příspěvek byl upraven od YPO®: 2.prosinec.2009 - 23:22

#60 Peta-Biker

Peta-Biker

ŠTAJGR

• Member_50
  • 4 567 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2009 - 23:23

YPO: Já myslím, že byla, páč vždycky Michal začne brečet, jak ho to obtěžuje a vytáčí a kolik času tady musí trávit... Já myslel, že to dělá rád..

A k tomu uchu, za mladé ucho považuju i sebe a proto říkám, že bych tuhle nevděčnou funkci nechtěl ani zadarmo... Jen, ať se nenaštveš Michale.

ฅʕ•̫͡ᴥ•ʔ       

_______

Na konci cesty...