Přejít na obsah

Bandiho galerie


bandicoot

Doporučené příspěvky

Návštěvník salamio

V pátek nebude fotografický seminář, ale psychoterapeutické okénko, aspoň teda doufám, že se mi to podaří zorganizovat :).

 

Jinak bandi oboje moc pěkné hodinky, i když musím říct, že tyhle IWC mě až tak moc neoslovují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
v reálu je to mistrovská elegance - jemné ručky jsou s s plastickými čísly na jinak relativně prázdným ciferníku v parádní harmonii - to se musí vidět

jednotná barva ruček chronografu je třešínka...

Jsem je měl na ruce ve Wempe (i 7 days), ale ta jiskra tam prostě nepřeskočila. Nicméně pěkné jsou, to jo.

Upraveno uživatelem salamio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou fuč, teď je má kamarád z kruhu důvěry...

 

Gaylorda Jebala a jeho povedenou rodinku miluji... :)

 

V pátek nebude fotografický seminář, ale psychoterapeutické okénko, aspoň teda doufám, že se mi to podaří zorganizovat :) .

 

Salamio, ty nekloužeš po povrchu, vždyť i ty chlastaní dokážeš dát ouplně nový náboj hezkým pojmenováním...

todle až ukážu Sisi pochopí, že vlastně čistím svůj organismus od negativních vlivů... všechno špatný půjde ven, doufám, že ne hnedle na stůl... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Salamio, ty nekloužeš po povrchu, vždyť i ty chlastaní dokážeš dát ouplně nový náboj hezkým pojmenováním...

todle až ukážu Sisi pochopí, že vlastně čistím svůj organismus od negativních vlivů... všechno špatný půjde ven, doufám, že ne hnedle na stůl... :lol2:

Nene, já to myslím vážně: mezi chlastáním si dáme pauzu a vybraní členové podstoupí terapii. Jestli se teda na to dokážu řádně připravit. Nebude to teda žádná masovka, ale tak 3-4 nejtěžší případy by poté mohli nalézt klidu svým duším :).

 

Edit: původně tam bylo na napsáno nejú.p.o.r.n.ější pacienti ale opět zafungoval filtr :).

Upraveno uživatelem salamio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, já to myslím vážně: mezi chlastáním si dáme pauzu a vybraní členové podstoupí terapii. Jestli se teda na to dokážu řádně připravit. Nebude to teda žádná masovka, ale tak 3-4 nejú######ější pacienti by poté mohli nalézt klidu svým duším :) .

 

 

To zní zajímavě, jak bude probíhat výběr, taháme sirky nebo už máš vytipované jedince,kteří by duševní očistu potřebovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ještě bych měl dodat... sídlo kruhu je Apolinářská 4, Praha 2,

zájemci zvoňte na zvonek s nápisem Oddělení pro léčbu závislostí

 

Tož gratuluju Bandi, ale musím říct, že to pro mě žádný velký překvápko není. Dnes jsem se totiž účastnil odvykacího semináře. Nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré... Ty jsi si koupil (vyměnil) dvoje, já přišel o jedny hodinky a ještě jsem kupci nějaký peníze přidal... :D

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož gratuluju Bandi, ale musím říct, že to pro mě žádný velký překvápko není. Dnes jsem se totiž účastnil odvykacího semináře. Nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré... Ty jsi si koupil (vyměnil) dvoje, já přišel o jedny hodinky a ještě jsem kupci nějaký peníze přidal... :D

a voba mate pletky s tema samejma sejdirama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...