Přejít na obsah

Hamilton pilotky


miracolo.cz

Doporučené příspěvky

  • Po roku...

Pokukuju po těchto. Jen ten průměr - 46mm je na mě moc. Většinou chodím v košili a tohle nezajede pod manžetu.

Vím že se dělají i 42mm, uvidíme :-)

 

 

 

no právě - pod manžetou je nikdo neuvidí...

až budeš nasedat do svého "čmeláka", připni si je přes kombuinézu

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě - pod manžetou je nikdo neuvidí...

až budeš nasedat do svého "čmeláka", připni si je přes kombuinézu

:D

 

 

Dneska jsem je měl na ruce a kdybych už neměl objednané jiné hoďky, tak je beru. Indexy, broušená čísla, šedý ciferník, paráda. Fakt povedený hodinky, už vím co chci na léto a ani ta velikost mi tolik nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem je měl na ruce a kdybych už neměl objednané jiné hoďky, tak je beru. Indexy, broušená čísla, šedý ciferník, paráda. Fakt povedený hodinky, už vím co chci na léto a ani ta velikost mi tolik nevadí.

 

 

no jasně, ve 42mm bych je taky nebral, ztratí to ten šmrnc... a navíc 42mm se ndělají s šedým ciferníkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 42mm jsou jenom v quartzu

 

Přidávám foto šedých 46mm

 

 

máš recht - ve 42 je ETA 955.422

 

 

 

nádhera - fakt pěkné, jen si nejsem jistý, jestli bych u pilotek nešel raději do černého ciferníku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ja sice pilotky ale vubec nemusim a hamiltony teda taky ne, presto se mi tyhle libi kvuli te datumovce a jejimu umisteni a provedeni rucicek, to mi prijde dost dobry...prumer 46 mm je asi ale hodne...stejne jsou to ale moc pekny hodinky :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak už jsou jedny tyhle krasavice na cestě ke mně, konkrétně šedý model a samozřejmě v automatu. Hned jak dorazí, tak jsem šoupnu nějaké foto. Má cesta k pilotkám byla sice dlouhá a klikatá, ale snad jsem nakonec vybral dobře.

 

 

už jsem natěšený na fotky :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U koho jsi nakupoval?

U stejného Itala jako ty, ale já jsem využil jeho eshop a nešel jsem přes eBay (tam se stejně prodali dříve než jsem se rozhodl). Podle UPS je plánované doručení 29. prosince, tak to snad dodrží a nebude nějaká zdržovačka.

 

Jinak na německým eBay nabízel jeden frajer tyto pilotky v černém provedení (navíc s kovovým tahem, taky nové, za cca 475Euro), tak jsem váhal, ale nakonec vyhrála varianta šedivá (a navíc u něj nešlo platit přes PayPal a převodem jsem zas nechtěl já).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokukuju po těchto. Jen ten průměr - 46mm je na mě moc. Většinou chodím v košili a tohle nezajede pod manžetu.

Vím že se dělají i 42mm, uvidíme :-)

 

 

Kde jsi je zkousel,jestli se muzu zeptat?Vybiram pilotky a vcera jsem se prave zahledel do tehle..Maji presne vse,co bych chtel,takze ideal...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U stejného Itala jako ty, ale já jsem využil jeho eshop a nešel jsem přes eBay (tam se stejně prodali dříve než jsem se rozhodl). Podle UPS je plánované doručení 29. prosince, tak to snad dodrží a nebude nějaká zdržovačka.

 

 

Jak to dopadlo, uz hodinky dorazily?

 

Muzu se zeptat na toho prodejce,ktereho zminujes? Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...