Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc jsem to nestudoval, ale vyskocila na me mega patentovana novinka Damasko... Ale hned o stranku dal byl tenhle kousek od Sinnu, tak tomu nejak nerozumim... :-)

 

Das Projekt DC 80 beruht auf einer patentierten Damasko Chronographen Entwicklung mit der Bezeichnung C51, auf Basis des bewährten Valjoux 7750...

 

post-15480-1504280494,24.jpgpost-15480-1504280500,43.png

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, co na to říct asi nějaká německá kooperace.

Co se mi ale líbí je, jak maj ti Němčouři ten tisk na cifr, tak jako "z plna", ostrej a přesnej.

U velké spousty věhlasnějších brandů je ten tisk takovej jako když průsvitnej, jako kdyby tenčí, nebo míň vrstev.

Třeba když jsem přešel z Damaska DA46 na MM300, tak jsem furt na to koukal, proč to Seiko oproti Damasku mají takový mdlý. Jestli je to záměr, aby to bylo nějak decentní a nerušilo to, nebo šetří barvou a nekomplikujou si život opakovaným tiskem více vrstev. Nevím.

A netýká se to jen Seika. To mě jen zrovna napadlo jako příklad. Možná jiná technologie tisku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle vlákna na WUS, které to údajně celé vyhlásilo, se v budoucnosti budou dělat různé jiné varianty chron s dalšími sčítači apod. Já furt dumám, která D by pro mě byla nej, cítim teď šanci, že některá z těch budoucích chron to trefí. Teď hlavně aby to dopadlo.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Moc jsem to nestudoval, ale vyskocila na me mega patentovana novinka Damasko... Ale hned o stranku dal byl tenhle kousek od Sinnu, tak tomu nejak nerozumim... :-)

 

Das Projekt DC 80 beruht auf einer patentierten Damasko Chronographen Entwicklung mit der Bezeichnung C51, auf Basis des bewährten Valjoux 7750...

 

DC80 ma zaujimavy chod sekundovky, skoro skokom...

https://www.youtube.com/watch?v=pUfEUAKlJPk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DC80 mají problém s brzdou chron nebo jak se chronograph friction říká česky, na konci je to úplně jasný, je to ale vidět i okolo 1:08.

 

Rozumím u takovýchhle defakto pilotek odpočítávací lunetě, ale odečet chronomimut to rozhodně ulehčovat nebude. Sinn dtto.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Už jsem na ně koukal. S tímhle rozměrem udělali velice dobré rozhodnutí. A vypadají i velice civilně jako hodinky pro celodenní nošení. Jen bych uvítal alespoň mírně zvýraznění čtvrtkové indexy. A teď se nabízí otázka, jestli k nim bude i kovový náramek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se vubec nelibi :( Decka jsou konzervy, ale tohle je uz moc, jak na funus :( nuda, tezka. Tezce preslapuji na miste..

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...