Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Protože jsem nepochopil větu Spidererovu "Pokud chces exhibovat a masturbovat o vyrobcich apple muzes, ale nekde kde je to zadouci, treba na www.bezmezne_miluju_iprodukty.info ale sem to nepatri.." (mimo jiné i proto, že nevím, jak se masturbuje o něčem), zeptal jsem se radši přímo Chronomaga, zda je v této sekci fóra povoleno diskutovat o produktech této firmy. Bylo mi sděleno, že ano, takže jsem se rozhodl založit tohle vlákno, které může sloužit uživatelům Maců na fóru k výměně informací o těchto báječných výrobcích, aniž by to iritovalo ty, kteří mají po jabkách průjem. Znám to z osobní zkušenost, kdysi jsem se vsadil, že vypiju za hodinu 5 flašek jablečného moštu a na to, co přišlo potom, nikdy nezapomenu :yucky: . :).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se s radostí přidám. Začínal jsem na Macintosh IIvi, potom Quadra 950, Quadra 650, Power PC 7200 a s tím jsem někdy v roce 2003 skončil. A od té doby jen PC, bohužel. :( A v té době třeba QuarkXPress nebo AI Illustrator byly nepřekonatelný (možná jsou dosud), ale teď už to Adobe asi dělaj vše v jednom balíku (kromě Quarku). Teď už dlouho uvažuju o iMac domů - ten nemá chybu.

Pro zapomětlivce hezký přehled všech typů Apple/Macintosh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem již uvedl, Apple mám rád, a to proto, že s ním mám super zkušenosti (i celá naše rodina). Tímto nikomu nic doufám nevnucuji. Nicméně si neodpustím komentář k "nezávislosti" moderátora, pokud tvrdí nesmysly jako např. že Apple prodává v US bez záruky, tak prostě musím reagovat a následné napadání a obviňování z fanatismu mně přijde dost mimo a přiznám se že i směšné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s Macem pracoval kdysi v práci,když jsem se živil jako zvukař v divadle. Přiznám se,že na muziku jsem nepoznal nic lepšího. Ale už to x let nedělám a ztratil jsem přehled.

 

Hádky okolo toho,co je lepší,mi ale přijdou dost mimo......jsme každý osobnost s (víceméně) vlastním názorem a každému z nás vyhovuje něco jiného. Netřeba to nijako hrotit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple mam taky rad, mel jsem kdysi iMAC G3, krasny oranzovy plastak :). Ted mam jen nainstalovany v dual bootu system na mem netbooku. ALe mam kamarada, ktery ma od Applu skoro vsechny produkty, takze mam volny pristup i k novinkam a obcas si to propujcime treba na den s mymi hrackami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Apple produkty mám něco zkušeností, nicméně ne dobrých, nebyl jsem spokojen. Jelikož jednou z věcí co mě živí je grafika, zkoušel jsem Mac, problémy jsem měl hlavně s kompatibilitou vstupů a výstupů vůči "zbytku světa" a operační systém mi přišel takovy jakoby "dětský". To samé iphone, měl jsem jej půjčený na tři dny, netvrdím, že je to špatné zařízení, ale přijde mi omezené a hloup - především za tu cenu, co za to chtějí. Rád jsem se vrátil k htc diamond. Kdyby stál iphone 4 tisíce, řeknu je to slušný mobil ale takhle ne. Nicméně toto jsou moje zkušenosti, a nemám problém s tím, že někdo má svoje zkušenosti přesně opačné. Fanatismus na kterékoliv straně je špatný, a bohužel mám (a zase je to jen můj pocit), že na straně apple uživatelů je silnější. Nicméně nevidím problém v tom, že každý budeme používat to, co nám vyhovuje, a přitom si zachováme respekt a vzájemnou úctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Apple produkty mám něco zkušeností, nicméně ne dobrých, nebyl jsem spokojen. Jelikož jednou z věcí co mě živí je grafika, zkoušel jsem Mac, problémy jsem měl hlavně s kompatibilitou vstupů a výstupů vůči "zbytku světa" a operační systém mi přišel takovy jakoby "dětský". To samé iphone, měl jsem jej půjčený na tři dny, netvrdím, že je to špatné zařízení, ale přijde mi omezené a hloup - především za tu cenu, co za to chtějí. Rád jsem se vrátil k htc diamond. Kdyby stál iphone 4 tisíce, řeknu je to slušný mobil ale takhle ne. Nicméně toto jsou moje zkušenosti, a nemám problém s tím, že někdo má svoje zkušenosti přesně opačné. Fanatismus na kterékoliv straně je špatný, a bohužel mám (a zase je to jen můj pocit), že na straně apple uživatelů je silnější. Nicméně nevidím problém v tom, že každý budeme používat to, co nám vyhovuje, a přitom si zachováme respekt a vzájemnou úctu.

 

iPhone pouzivam jako pekny ovladac, k nicemu jinemu se mi nehodi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Apple produkty mám něco zkušeností, nicméně ne dobrých, nebyl jsem spokojen. Jelikož jednou z věcí co mě živí je grafika, zkoušel jsem Mac, problémy jsem měl hlavně s kompatibilitou vstupů a výstupů vůči "zbytku světa" a operační systém mi přišel takovy jakoby "dětský". To samé iphone, měl jsem jej půjčený na tři dny, netvrdím, že je to špatné zařízení, ale přijde mi omezené a hloup - především za tu cenu, co za to chtějí. Rád jsem se vrátil k htc diamond. Kdyby stál iphone 4 tisíce, řeknu je to slušný mobil ale takhle ne. Nicméně toto jsou moje zkušenosti, a nemám problém s tím, že někdo má svoje zkušenosti přesně opačné. Fanatismus na kterékoliv straně je špatný, a bohužel mám (a zase je to jen můj pocit), že na straně apple uživatelů je silnější. Nicméně nevidím problém v tom, že každý budeme používat to, co nám vyhovuje, a přitom si zachováme respekt a vzájemnou úctu.

Hele, pohádat se klidně můžem, ale hádejme se o věci a neurážejme se jako lidi. Mně by třeba zajímalo, proč Ti iPhone připadá dětský, měl jsem I. generaci, teď mám 3Gs, mám v něm vše co potřebuju k práci i zábavě a nevím, co by mi někdo musel nabídnout, abych přemýšlel o změně. Upozorňuji, že telefonování je podstatnou složkou toho, čím se živím. Co má tvé HTC za výhody? Jediný argument, který mně fakt nepřesvědčí je cena, protože můj iPhone si na sebe dávno vydělal, takže to bych vynechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple produkty jsem měl a po praktické osobní zkušenosti je nesnáším. Jsou omezené, diktátorské, nestabilní. Jedno horní menu v OS X bylo dobré v roce 1996, na VGA displejích, ale dnes na 30" nesmírně omezuje. OS X (v základu) a 32bitový kernel, 32bitové ovladače, atd., jsou generaci až dvě za moderním kernelem WIndows Vista / 7 / 2008 / 2008 R2. Nabídka aplikací co člověk potřebuje je zcela objektivně omezená. Používat Apple znamená omezovat se, zatímco používat Windows znamená svobodu. To samé s hardware - používat PC znamená vybírat si z tisíců konfigurací, v případě Apple PC z pěti.

 

Kromě toho, samotný Apple se chová téměř "fašisticky" (ať to prosím uživatelé nevztahují na sebe, mluvím o firmě jako takové). Podívejte se na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=prImvDVHzTM - je tam "PCs are dull little boxes, performing dull little tasks" při příležitosti přechodu Apple na platformu PC. Apple sám sebe propaguje jako nadřazený, jako "vyšší rasu", takže přestože se stává sám PC, tak v reklamě uráží 98% lidí tím, že hovoří o "PC jsou hloupé malé krabičky, provádějící své hloupé malé úkony". Nevím jak vám, ale tento způsob propagace pomocí "vyšší rasy" osobně nepovažuji za poutavý.. Ale někomu to určitě bude vyhovovat.

 

Nejdůležitější pro Apple vs PC je ale svoboda, ve všech smyslech tohoto slova. Apple není svoboda. Windows ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple produkty jsem měl a po praktické osobní zkušenosti je nesnáším. Jsou omezené, diktátorské, nestabilní. Jedno horní menu v OS X bylo dobré v roce 1996, na VGA displejích, ale dnes na 30" nesmírně omezuje. OS X (v základu) a 32bitový kernel, 32bitové ovladače, atd., jsou generaci až dvě za moderním kernelem WIndows Vista / 7 / 2008 / 2008 R2. Nabídka aplikací co člověk potřebuje je zcela objektivně omezená. Používat Apple znamená omezovat se, zatímco používat Windows znamená svobodu. To samé s hardware - používat PC znamená vybírat si z tisíců konfigurací, v případě Apple PC z pěti.

 

Kromě toho, samotný Apple se chová téměř "fašisticky" (ať to prosím uživatelé nevztahují na sebe, mluvím o firmě jako takové). Podívejte se na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=prImvDVHzTM - je tam "PCs are dull little boxes, performing dull little tasks" při příležitosti přechodu Apple na platformu PC. Apple sám sebe propaguje jako nadřazený, jako "vyšší rasu", takže přestože se stává sám PC, tak v reklamě uráží 98% lidí tím, že hovoří o "PC jsou hloupé malé krabičky, provádějící své hloupé malé úkony". Nevím jak vám, ale tento způsob propagace pomocí "vyšší rasy" osobně nepovažuji za poutavý.. Ale někomu to určitě bude vyhovovat.

 

Nejdůležitější pro Apple vs PC je ale svoboda, ve všech smyslech tohoto slova. Apple není svoboda. Windows ano.

Jak už jsem psal - opravdu předpokládám, že jde o recesi:-) Takhle hloupý nikdo být nemůže - to není napadání, baví mě, jak se pár lidí chytlo a bere tyhle nesmyslné hecy vážně:-)))

 

Apple není svoboda, a proto tam ty skvělé Windows jdou taky pustit - nativně. Akorát to nikdo nepotřebuje. Chachachááá

Upraveno uživatelem Ejabejaroz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle hloupý nikdo být nemůže -

 

Jediný, kdo zde napadá jsi ty. Já jsem vyjádřil svůj názor na Apple, nikoliv na tebe. Nemohu za to, že neuneseš můj názor..

 

K rozčarování z Apple jsem napsal i článek: :)

10 důvodů proč je Apple mnohem horší než jiné společnosti

http://myego.cz/item/10-duvodu-proc-je-app...ine-spolecnosti

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný, kdo zde napadá jsi ty. Já jsem vyjádřil svůj názor na Apple, nikoliv na tebe. Nemohu za to, že neuneseš můj názor..

To není napadání, ale vyjádření názoru, že nevěřím, že to můžeš myslet vážně. Vždyť si to po sobě přečti - Windows svoboda a Apple ne? Proč tedy jde na Apple bootovat různé systémy (a to i jako remote) a na PC ani ťuk??? Vždyť se zesměšňuješ, a to je mi líto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové....easy!!!! Vynechal bych slova jako "hloupý" a podobné........raději vám to píšu hned na začátku,aby se předešlo nějakým nedorozuměním!!!!!

 

Pokud se tu o tom chcete bavit,v pohodě...ale bez JAKÝCHKOLIV osobních narážek!!!!!

Jo beru, ale doufám že je vidět souvislost - "nevěřím že je můj oponent hloupý"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...