Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes panimámě chtěl nalepit nový sklo na displej XS a sundal jsem ten její nadhernej zadní kryt. A kromě kamínků na zadní straně krytu jsem měl najednou v ruce i spoustu střípků ze zadního skla. Asi bych se na to vykašlal ale trochu mě znervózňuje pohled na vnitřnosti telefonu. Nevíte kde mi to dobře opraví a pokud možno za rozumnou cenu? Ideální by byl Zlín max. Brno nebo Olomouc.

 

4c5e4fe94e9738080236aaadad0728eb.jpg

 

Opravit?

Leda vymenit zadni stranu a to levne nebude.

Origo dil v origo servisu kolem 6tis.

A nebo neoriginalni a ten vyjde kolem 4tis.

Tech neoriginalnixh servisu je tri prdele.V kazdem nakupnim centru nake najdes.Ale bacha prijdes tim pak o zaruku.

Takze urcite priplatit a do origo servisu.

 

 

https://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/apple

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, však takovou opravu jsem myslel. Český servis tu máme taky, už jsem se díval, ale výměnu zadního skla/krytu na Xs jsem tam nenašel. Tak snad ho zvládnou taky. Jinak budu muset vycestovat...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, však takovou opravu jsem myslel. Český servis tu máme taky, už jsem se díval, ale výměnu zadního skla/krytu na Xs jsem tam nenašel. Tak snad ho zvládnou taky. Jinak budu muset vycestovat...

 

Nechal sem si tam menit predni cast na X coz vyslo na 8.5k a zadni rikali ze stoji sest a neco.

Pocitam ze u xs ta cena bude stejna ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes panimámě chtěl nalepit nový sklo na displej XS a sundal jsem ten její nadhernej zadní kryt. A kromě kamínků na zadní straně krytu jsem měl najednou v ruce i spoustu střípků ze zadního skla. Asi bych se na to vykašlal ale trochu mě znervózňuje pohled na vnitřnosti telefonu. Nevíte kde mi to dobře opraví a pokud možno za rozumnou cenu? Ideální by byl Zlín max. Brno nebo Olomouc.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Já byl spokojený v Olomouci s iloveservis. Mají pobočky po celé republice. Jesltli je ještě v záruce a neofiko oprava by byla za "randál", zvážil bych ještě ofiko apple a jejich  Exchange program

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Český servis Brno ani Zlín to neudělá, zadní sklo se mění jenom za nový kus v rámci exchange programu za cca 14k. A dle jejich vyjádření to tak bylo vždy. Výměny se dělají pouze vpředu. Takže to holt bude neautorizovanej servis za třetinu ceny toho bastlu, kterej bych dostal z exchange...

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po instalaci nového iOS řeším problém se zapnutím Klíčenky na telefonu. Vlezu do nastavení Apple ID / iCloud / Klíčenka, kliknu na ten přepínač, zatočí se kolečko a zůstane to vypnuté.

 

Dvoufaktorovou autentizaci mám, zkoušel jsem se odhlásit a zase přihlásit k iCloudu a pořád stejný. Na Macu pod stejným Apple ID mi to jede.

 

Točí mě to, protože mi bez toho nejdou ovládat spotřebiče přes Home appku. Netuší někdo, co s tím? Google zatím neporadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky koupil jablečný mobil. IPhone XR. Zatím bez nejmenších připomínek. Jen bych se vás chtěl zeptat, jak se stavíte k funkci Najít iPhone. Máte ji zapnutou nebo vypnutou? Nespotřebovává v zapnutém stavu zbytečně baterku? Má podle vás tahle funkce vůbec smysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě určitě má. Třeba jsem telefon potratil nalitej v taxiku, rano čumim jak vejr, že týden starý X nikde. V práci jsem se přhlásil na kolegův iphon, zjistil, že se telefon zobrazuje ve Vršovicích na benzínce. Sedli jsme do auta, tam naštěstí jen jeden taxik. Zaťukám na okno a řikám: dobrej, jedu si pro ten telefon. On ho překvapeně vytáhl z přehrádky spolujezdce a já měl zase čim volat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

junáci mám asi trable s Apple TV

 

teď jak sem se v tom rejpal (připojoval set -top- box) jsem přehodil HDMI kabel od AppleTV do jiný díry

 

dvě noci po sobě se mi sama zapla TV na HDMI 3 (tam kde je připojená Apple TV) ...... mám pocit, že to bylo i ve stejnou hodinu, kdy všichni chrápou, nic neovládají ani nemačkají alá airplay ....časovače žádný nastavený nemám

 

 

co je špatně ?

mám to strčit do díry kde to bylo předtím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@krutor: Mail/Předvolby/Obecné/Vyhledat nové zprávy - místo "Automaticky" dej co uznáš za vhodné (push notifikace by musel umět i server).

Dik za radu, jde mi o gmail a seznam. Aplikace od seznamu push umi, ale tady mi nastavit nejde. Chtel jsem se zbavit dvou aplikaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@krutor: Problém bude, že Gugel (tuším mimo enterprise účty) ani Seznam neposílají Push notifikace jinam než do svých vlastních pojebaných reklamních aplikací. 

Osobně doporučuju se na to vyprdnout, e-mail je už z principu záležitost u které se (na rozdíl od "kecátek") nepředpokládá úplně okamžitá odezva. 

 

@YPO: Nemáš náhodou Samsung? Projdi si nastavení v telce - prý to dělává v situacích kdy bedna usoudí že "nově připojená" Apple TV je "Universal Remote", takže si uspanou ATV probouzí a ta zas za odměnu zapíná obraz na bedně. Řešit by to mělo jít odmazáním AppleTV z příslušného seznamu ovladačů, Settings > Source > Universal remote. Alternativně to může být samozřejmě i nějaká z aplikací běžících v AppleTV na pozadí (lze vypnout), načatý kabel, kočka hrající si s ovladačem, nebo diverzant co Ti leze do domácí sítě a nahazuje AirPlay...  :shuriken:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodil sem to zpět na předchozí HDMI a dnes se to nezaplo (nebo sem to zaspal a TV bez signálu se sama vypla) ..... TV je Sony .... každopádně se do toho (apple tv) včetně opět i telefonu nahrál nový sw ..... tak uvidíme ..... bude to asi pokus omyl

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po instalaci nového iOS řeším problém se zapnutím Klíčenky na telefonu. Vlezu do nastavení Apple ID / iCloud / Klíčenka, kliknu na ten přepínač, zatočí se kolečko a zůstane to vypnuté.

 

Dvoufaktorovou autentizaci mám, zkoušel jsem se odhlásit a zase přihlásit k iCloudu a pořád stejný. Na Macu pod stejným Apple ID mi to jede.

 

Točí mě to, protože mi bez toho nejdou ovládat spotřebiče přes Home appku. Netuší někdo, co s tím? Google zatím neporadil.

 

Tak jen pro info: Po updatu na 13.2 to zase funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...