Přejít na obsah

varianty původních Spartaků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...

post-28916-0-30227600-1413808034_thumb.jpgpost-28916-0-63169800-1413807999_thumb.jpgMám možnost tohoto nákupu - tož kolegové kolik je reálná cenovka plusmínus blechobus ? Budou to moje první spartaky takže fakt nevím. Díky za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifSpartakzezadu.jpgattachicon.gifSpartak.jpgMám možnost tohoto nákupu - tož kolegové kolik je reálná cenovka plusmínus blechobus ? Budou to moje první spartaky takže fakt nevím. Díky za radu. 

Podle tvých posledních příspěvků soudím, že jsi narazil na "zlatou žílu"...     :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spartaky takových 7-10 tis. by snad šlo, je to častější psané logo a taky záleží jaký je strojek, ale cena 120 tis. za zrenovovaný číselník Orlíků bez original řemínku, nemluvím o krabičce a dokladech je zlatá žíla maximálně tak pro jejich majitele a prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je. Hodinky v aukci mají ze Spartaku určitě číselník a snad strojek K25, to záleží na tom jaké má číslo. Pouzdro je skutečně z novější verze poSpartak a pravděpodobně bylo později vyměněné za původní, ale jisté to není. Číslo na víku je na Spartak docela vysoké, ale co když se to takto skutečně vyrobilo? To by potom bylo něco jako rarita, ne? Kdo to ví, nic nepoví. Kdo stál, stojí dál opodál. Neuvěříte kdo je vzal.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifSpartakzezadu.jpgattachicon.gifSpartak.jpgMám možnost tohoto nákupu - tož kolegové kolik je reálná cenovka plusmínus blechobus ? Budou to moje první spartaky takže fakt nevím. Díky za radu. 

jen tak na okraj, tady je v jiném vlákně o hodinkách Spartak nafocena tematika Hodinky a automobil. Skutečný Spartak a skutečné Spartaky, autoveterán a  vzácné hodinky, které nemá každý. Ale v tomto případě ta silueta není Spartak, ale Octavie, výroba 59-64. Tož tak, jinak ok, no problem.

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...což asi znamená, že některé  skládačky asi budou  mít původní dýnka...

 

..buď tak, nebo je tady stále možnost původnosti minimálně číselníku+strojku+víka, ale to může zjistit jen jeho majitel podle čísla pod můstkem. Nechci se tady v žádném případě pouštět do nějakých dlouhých diskusí o Spartacích, ale faktem je, že v minulosti se již vyskytl nápis Prim na nízkém "spartakovském" čísle a naopak Spartak s číslem hodně vysokým, což by popíralo dogma o 4-6 tis. kusech Spartaků od začátku pěkně po sobě a potom už jen Prim. Pravděpodobně to logiku nemělo a střídalo se víc variant, než se ustálil Prim. Zjednodušeně by se dalo říci, že každé Spartaky nebo Primky s K25 nebo bez označení kalibru jsou svým způsobem originály a některé kusy označené v minulosti za skládačky mohly toto označení dostat neprávem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem narazil na pouzdro do kterého se dával kalib 50, která má na dýnku znak chronotechny. Viděl jsem to poprvé. Znám dýnka se znakem chronotechny jen u pouzder spartak a pospartak. Co vy na to? 

Upraveno uživatelem MaraThon
odkaz smazan. Tabu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...