Přejít na obsah

BAUME MERCIER Formula limited edition 751/999


Doporučené příspěvky

Nazdárek,

dovolím si vám velice stručně pochlubit s mým předposledním přírustkem.

Hodinky nejsou nové a kupoval jsem je starší u nás v bazárku.

Upoutaly mě víceméně zároveň několika detaily najednou:

 

1) značka , která má tradici

2) z mého pohledu zajímavě řešená luneta

3) automat

4) safir s antireflexem

5) vodotěsnost 200 m a šroubovací korunka

6) limitovaná edice v malém počtu tedy č.751 z 999 kusů

7) neskutečně vyvoněné dýnko

 

 

Hodinky se zdají, než si je vezmete na ruku menší, ale posléze zjistíte, že 42,5 mm i s korunkou je ke košili přesně tak jak má být .

Tato značka, která má dlouhou tradici je zde myslím díky tomu, že si za stejné peníze koupíte Omega docela neokoukaná ( nikdo si z BM nesedne na zadek) a o to pro mě byla větší výzva.

Když to vezmu kolem a kolem mají vše co od hodinek požaduji tedy vodotěsnost, automat se zdravým srdcem, safír a neokoukaný vzhled.

Všemu korunuje zadní dýnko, které je neskutečně luxusně zpracované a když pominu systém na sundavání dýnka (stejný jako např.Rolex) tak mě naprosto fascinuje to že je střed dýnka ze skla a ty nápisy jsou udělané jako by zevnitř, tedy jako podmalba.

Závěrem ni to nedá, aby jsem se nezmínil o záporech:

 

1) byl samozřejmě krátký tah, ale díky již několikrát chválenému p.Městkovi z Pařížské mi ho v Carolinnu objednali ( 6 týdnů)

2) odštípnutý kousek fosforu na pozici 12 na lunetě, ale s tím mi snad někdo poradí ?. :-)

 

Díky za skouknutí :smile_anim:

post-965-1267286466.jpg

post-965-1267286503.jpg

post-965-1267286568.jpg

post-965-1267286861.jpg

post-965-1267286929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš to. Říkal jsem ti to samé. :worried_anim:

 

P.S.

Napište mu někdo, že jsou hezké, ať mu je neznechutíme. :D

 

 

Ty počkej příště na ledvinky ! :smile_anim:

 

Hele a víte jak, mě bylo jasné, že to nebude na veliké chválení, na to jsou tady Omega sea a speed co má každý taxikář. :thumbsup_anim:

Přišlo mi prostě lepší něco ukázat než se jak je tady v poslední době nedobrým zvykem neustále osčovat a dohadovat např, kvůli M M.

 

TOTO MĚL BÝT MYSLÍM PŮVODNÍ VÝZNAM tohot serveru, tedy povídat a diskutovat o hodinkách a to, že se každému líbí něco jiného je jasná věc.

 

Mě také možná nezůstanou napořád ale za 3 litry nekupte to ! :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, zes mel prvne napsat cenu, a pak by vsichni asi na p...l padali :) ale me se nahodou docela libi. akorat ta siroka luneta a malej cifernik ve me vyvolavaj divnej pocit, ze budou maly :)

 

No jo víš jak to je.

MALÉ PENÍZE ZA MALÉ HODINKY.

Ale ne kecám, na ruce to není tak strašné a ta luneta jak je dvou úrovních tedy výškových a v realu nevypadá tak blbě.

Spíš mě trápí ten kousek vypadlého fosforu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se takove hodinky za tak luxusni cenu vyskytuji?

 

 

Opravdu tady v Praze v normálním bazaru kde si hodinky kupuji poměrně často. Tentokrát si nedělám srandu.

Již od nich mám tak 6tery hodinky. Z TOHO TŘI KOUSKY ASI NA STÁLO včetně těchto BM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praskni jakej bazar?zasel bych se podivat,treba bych tam taky nakoupil nakej kousek za luxus price.

 

Hele rád by jsem , ale nemám špejle v uších (nejsem jelito)

 

Vy by jste tam potom i spali, ale jestli vás to uklidní nejsou to vážně první hodinky , které jsme si tam koupil a navíc dávají i slevy a jsou na mně moc příjemní.

Popravdě tady u těch jsem si o slevu moc neříkal . :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...