Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

Jo, docela to šlo. Bylo to studené, měl jsem žízeň při balení na lyže, nic jiného nebylo. Při takové konstelaci je pak pitelné vlastně všechno. Soused mi to přivezl z Krumlova, a to se cení, že na mě myslel. Mimo to je slušné vyzkoušet, co kde páchají přespolní, jestli nám třeba doma nelijou náhodou nějaké patoky. Ale dobře udělaný Radegast 12, nebo tanková Plzeň to holt není. Taky ty dlouhodobý chuťový návyky a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem na suchej únor Argus nealko. Jak je to jejich pivo hnusný, tak todle pito docela ujde. Případně by se to dalo říct i tak, že to je stejně bidny jako jakýkoli jiný pito. Jenže co už. Vodu se mi celej měsíc pít nechce, limonády/stavy až na výjimky nepiju, takže toho moc nezbejva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred asi 14 dny jsem protpel prodlouzeny vikend v Terchove. Teda po pivni strance, Terchovou miluju! Bydlel jsem v hotelu Fatra, kde tocili Urpiner. Podle etikety velke pivo z maleho pivovaru. Chtel bych byt diplomat, ale nejde to. Byla to supersracka! Fakt hnusne pivo.

O kousek vedle novy, mistni pivovar, Vŕšky. Svetle pivo nic moc...mel jsem 11? a teda nenadchla. Zena mela neco medoveho a byla nadsena (no k piti to nebylo).

Ovsem, taky delaji cerne. A to bylo skvele! Opravdu vyborne cerne pivo. Na cerne musim mit chut a musi byt dobre, ostatne jako kazde jine, ale tady jsem opravdu byl nadsen!

Podobne me prekvapil Ostravar, ktery je proste nepitelny. Paradoxne jsem to pil v Praze...Cerna Barbora...fakt dobre cerne pivo! Jediny pitelny produkt Ostravaru.

Kamarad ma tatu sladka, budu s nim muset dat rec. Mam pocit, ze uvarit cerne pivo se dari vice, nez uvarit klasicky lezak, nedejboze pitelnou desitku.

Mraky minipivovaru vari mraky zajimavych svetlych piv. Ale prakticky zadne se neda pit cely vecer. Po trech kouscich se proste prepijou. Vzdycky je tam naka chut navic, ktera zacne vadit. Ty piva nejsou hnusne, jsou kolikrat docela fajn. Ale bohuzel se nedaji pit cely vecer. A genialita piva je v tom, ze s kazdym dalsim se zvysuje zizen a chut na dalsi. To tem minipivovarum chybi, vetsine. Spousta z nich neni blba, ale neda se jich vypit 14 :(

Specialy umi kazdej, pac to muze chutnat jakkoliv. Ale udelat dobry zakladni produkt, tedy desitku a klasicky lezak (jedno jestli 11 nebo 12), to holt umi malokdo.

 

V létě jsi měl u Tygra více, než tři Plzně... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám moc rád malé pivovary, ale tento opravdu zbožňuju. https://www.pivohendrych.cz

 

Vrchlabskej malej pivovar, shodou okolností ho vlastní bejvalej ženy. Proto jsem byl prvně velmi skeptický, nicméně mě pivo opravdu dostalo.

Takže kdo jezdí do Špindlu doporučuji se po cestě stavit na jedno/maj i v petce na cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pivař vyloženě nejsem, ale když je chuť a je s kým, dám si rád. A preferuju silnější hustý piva, který se dají v hubě "kousat", miloval jsem třeba Velvet. Prostě radši míň, pomalu a dobrý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marosh, on 14 Úno 2019 - 21:17, said:

Půjdu opačnou cestou...

Vždycky se rád vyhnu ...Litovlu...

Ad Litovel: jejich černej citrón alko je jedno z nejlepších piv rádlerovýho typu, co jsem kdy pil.

 

O víkendu jsem měl prostou dvanáctku Krutáka ze Slanýho (Továrna pivovar) a je to výborný pivo.

 

Pro Pražáky co choděj do Šárky, skočte si na konečný tramvaje do Libockýho pivovaru, jejich Šárka i Ctirad jsou velmi pitelný piva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me prekvapilo. Pil jsem ho v lete na chalupe z otcovych zasob. Nealko je humus vzdy ale tohle se docela dalo. Zaklad je to hodne vychladit.

 

S ohledem na suchej únor Argus nealko. Jak je to jejich pivo hnusný, tak todle pito docela ujde. Případně by se to dalo říct i tak, že to je stejně bidny jako jakýkoli jiný pito. Jenže co už. Vodu se mi celej měsíc pít nechce, limonády/stavy až na výjimky nepiju, takže toho moc nezbejva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...