Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Proc nechces amoled?

Četl jsem všechny reklamní kecy o tom, kolik procent gamutu umí zobrazit atd, ale když vyfotím fotku, znám a vím, jak vypadá na kalibrovaném monitoru a pak na telefonu vidím u starších amoledů ksicht jako pomeranč a u novějších jednolitý šedivý make up, tak mi to příjde jako tragédie.

Odstín červené jako by byl jen jeden, ten co umí rozříznout oko.

 

Taky mě nebaví, jak to mění z různých úhlů barvy z tyrkysové, přes růžovou až k bílé, která by to měla původně být. A to ten displej Samsung ještě zahne, aby to ještě víc vyniklo.

 

No a i když mám taky telefon zhruba na rok a půl, nechci už od poloviny téhle doby koukat na šedivé barvě na ty vypálené duchy.

 

Když budu brát telefon, jako přístroj ke komunikaci, u kterého je dobré když displej kontrastně září co to jde, aby byl vidět obsah i na slunci v létě, tak potud ok. Já ho ale používám všemožně a chtěl bych i trochu barevnou věrnost. Ne jako kalibrovanej monitor, prostě trochu.

 

Stejný problém budu mít, až budu vybírat televizi, protože vím, jak v reálu vypadá trávník na fotbalovém hřišti a obličeje lidi okolo mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nebo plnohodnotný Pixel 3, bude teď za $499, takže jen o trochu dražší než 3a...Ale samo hlavně v US takže spíš jen kdo má možnost si ho nějak dopravit.

U nas prave Pixel 3 uz nesezenes.. Ja nad nima taky premyslel, a i nad novym Pixel 4, laka me cistej android bez tamtungovejch nastaveb, ale je fakt, ze na fotak 11 pro proste nic nema. Mozna teda ten Pixel 4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, zajimal by me vas nazor na tyhle dva kousky, ktery by jste si vybrali?

Nemam averzi vuci zadne znacce, nebo zemi puvodu. Takze, prosim vynechte pripominky tohoto typu.

Procetl a shledl jsem snad vsechny typy recenzi...,ale znate to. :)

Tak, ktery:

-Huawei P30 pro, bud 6gb/128, nebo 8gb/256.

-Samsung S10 plus, bud 8gb/128, nebo 8gb/512.

Dekuji za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

geometr: jojo, diky to jsem cetl.

Puvodne jsem chtel Huawei mate 30 pro, ale vsichni vime, kde ten je s podporou google.

Nejake osobni dojmy? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtenek: tam budou ty ceny ze zacatku vyssi, si myslim a pokrok nebude az takovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera by ráda nový "fotomobil", max do 10 tKč, a aby měl klasický 3,5 mm jack na sluchátka

Narazil jsem na Mi 9, co myslíte?

https://www.mall.cz/mobilni-telefony/xiaomi-mi-9-lite-6gb64gb-global-version-more-than-white?src=sug&s=Mi%209%20lite%20white&fbclid=IwAR2khcMGNEuQFdawE9RAf6aEaqFoRwFcHyXfVd4vkGxvr7C3C8Takm3vZ1E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem si řekl, že LG už nikdy, ale díky za tip...

Syn měl LG G3 a ten trpěl známou vadou t.j. přehřívání a následně výpadky obrazu na displeji. Ve velkém servisu (http://www.ntsup.eu/servis_telefonu/) řekli, že tím trpí velká část prodaných G3 a že to není jediný problémový model od LG.

https://www.androidauthority.com/lg-g3-problems-517832/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dostal jsem tu už dost tipů od nožů po brýle. Zkusim jestli nemáte tip kde koupit

Samsung Galaxy S10e. Kde je dobry poměr cena a spolehlivost obchodu. Díky

 

Pokud česká distribuce tak třeba tady

https://www.mp.cz/mobilni-telefon-samsung-galaxy-s10e-g970fz-128gb-dual-sim-black-p-97343

 

mam tenhle telefon pár měsícu a spokojenost. Malej,svižnej ale baterka nic extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kluci ?Áčkový? dá se s Redmi Note 7 platit bezhotovostně? Má to NFC? Chci to nastavit otci a nikde nemůžu najít on/off na NFC, tak si říkám, že tam není a tudíž nepůjdou ani platby, ale Google Pay jsem nastavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemáte někdo tip na osvědčené odolné pouzdro na Huawei P30 Pro? Ideálně takové, aby byl telefon chráněn celý, včetně přední strany a aby v pouzdru fungovalo bezdrátové dobíjení. Zatím mám jen několik originálních flipových pouzder, osvědčilo se mi velmi to s ze 2/3 průhlednou přední stranou, protože v "okně" se vidí, kdo volá atd., dají se přes průhlednou část přijímat hovory a dokonce i hovořit. Pak mám jedno neznačkové, ale kvalitní kožené pro formálnější příležitosti, ale chybí mi odolnější pouzdro na lyže, motorku atd. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na osvědčené odolné pouzdro na Huawei P30 Pro? Ideálně takové, aby byl telefon chráněn celý, včetně přední strany a aby v pouzdru fungovalo bezdrátové dobíjení. Zatím mám jen několik originálních flipových pouzder, osvědčilo se mi velmi to s ze 2/3 průhlednou přední stranou, protože v "okně" se vidí, kdo volá atd., dají se přes průhlednou část přijímat hovory a dokonce i hovořit. Pak mám jedno neznačkové, ale kvalitní kožené pro formálnější příležitosti, ale chybí mi odolnější pouzdro na lyže, motorku atd. Děkuji.

Už od roku 2013 používám na všech svých mobilech (teď i na macbooku) kryty urban armour gear. Pro mě to jsou jedny z nejodolnějších krytů na světě. Mrkni na drop testy.

https://urbanarmorgear.com/products/plasma-series-huawei-p30-pro-case 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...