Přejít na obsah

Orient - Nastavení dne a data


Einmarch

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

před několika kdy jsem si koupil automatické hodinky Orient typ CEM69001B. U hodinek byl přiložený návod jak nastavit den a datum. Nejedná se však o návod přímo k těmto hodinkám, ale k automatům od Orientu obecně, takže není možné se v tom nijak vyznat. Hodinky maji standartní 2 polohovou korunku + zapuštěný čudlík pro změnu dne (na výběr navíc ze 2 jazyků). Ať nastavím hodinky sebelíp, datum se samo nemění. Pokud mám zrovna štěstí, den na hodinkách se dopředu pohne, ale naskočí pouze ten samý den v druhém jazyce. Nemáte někdo prosím zkušenosti s nastavením Data a Dne u podobných hodinek? Popřípadě nevíte, kde by se dal sehnat návod přímo k tomuhle typu hodinek?

 

Předem díky za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

den v týdnu taky nepřeskočí hned o půlnoci. Mám zato, že u Orientů den v týdnu přeskočí až po půlnoci na druhý jazyk a na další den původního jazyka až kolem třetí hodiny ráno.

 

 

Jo, mám orient mako a najprv preskočí deň v mesiaci (začne niečo po 23:30) a potom až postupne deň v týždni a celé to môže tvať tak asi do 2:30...

Upraveno uživatelem warlordx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: taky mam orient mako, ty modry. v pondeli jsem je dostal, vcera reklamoval. neco se s nimi stalo cestou z usa, vterinovka se zastavuje na osmicce (40. minuta). prvni hodinky, ktere mi nefunguji. prodejce je nastesti profik. vratim hodinky, on penize. ale kdyz me se ta modra tak libila...! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...