Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

CD, FM freak :-) No ale ovšem pětsetdvacet za Rammsteiny, to mi moc nedělá radost, čekal jsem, čekal ale asi nezlevní a já nevydržel :-( Dream Theater si velmi rozumí s Dalí repro, tak jsem dal šanci dalšímu jejich počinu a nejvíc se těším na Talking Heads, hudba mého mládí... :-)

post-364-0-50119100-1562694984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred par dny jsem byl poprve na koncertu Rammstein. A uz se tesim na dalsi, fakt bomba. :)

 

Tak to bych si také nechal líbit, super. Při poslechu posledního alba pěkně volume doprava zrovna včera, mě doslova vstávali chlupy :punk:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych si také nechal líbit, super. Při poslechu posledního alba pěkně volume doprava zrovna včera, mě doslova vstávali chlupy :punk:

Jj, bomba, prekvapilo me ze polovina divaku byli z nemecka, fakt sem kvuli tomu jeli na otocku protoze jsem je pak potkaval na D6. :) Dalsi vec co me prekvapila ze nemci neznali texty k tem novejm pisnickam. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach, du meine Güte... Co je, prosím pěkně, na Rammsteinu a jejich symbolice (echt) nacistického???

 

Stačí si jenom uvědomit, že Richard Kruspe býval mladý pankáč, že lidé se nemění, a že vrána k vráně sedá. Zbytek si zvládneš dát dohromady snad sám mozkovým myšlením.

 

 

Moc nesleduju ani dobrovolně neposlouchám, ale třeba mi to tu někdo objasní...je to od nich provokace, prvoplánovost, koncept, potřeba vyvolat diskusi nebo si opravdu libujou v echt nazi symbolice?

Upraveno uživatelem Franta Dobrota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, Tvoji odpověď chápu jako odpověď fanouška...já nikde nepsal, že jsou nácci, jen že ten jejich symbolismus a vizuál se tomu hodně blíží a normálně by mě to zajímalo (průběžně si to teď dohledávám a rozhodně nejsem sám, kdo to vnímá). Sám asi uznáš, že tohle není punkové podium. Ale možná jsem na punkových koncertech vypogoval mozkové myšlení ;)

 

No je to vlákno o hudbě...tohle jsem objevil před pár dny a poslouchá se to dobře...

 

https://www.youtube.com/watch?v=ufiE8ARCXO0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nesleduju ani dobrovolně neposlouchám, ale třeba mi to tu někdo objasní...je to od nich provokace, prvoplánovost, koncept, potřeba vyvolat diskusi nebo si opravdu libujou v echt nazi symbolice?

To by pak Laibach podle tvé logiky museli být echt fašisti. A vidíš, nejsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nesleduju ani dobrovolně neposlouchám, ale třeba mi to tu někdo objasní...je to od nich provokace, prvoplánovost, koncept, potřeba vyvolat diskusi nebo si opravdu libujou v echt nazi symbolice?

A co teprve Bismarck od Sabatonu ..

 

 

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? Mně se zdá, že to nijak nevybočuje z toho, co Sabaton normálně dělá (vybrat historický moment nebo postavu, napsat kolem toho cosi, režim nerežim, éra neéra).

 

Laibach vnímám - původem i přesahy - jako něco dost jiného než Rammstein, i když to zvonku vyzerá, že to je obdobné. Nicméně ani Laibach není moje parketa, asi i z podobných důvodů, proč Rammstein ne. Samosebou rozumím, že obě kapely jsou dost - pokud ne primárně - performance art.

 

Škoda, že Franta sem zatím po tom svém charakteristicky taktním a respektem prodchnutém příspěvku nic dalšího nenapsal, diskuze by mě bez ironie zajímala.

 

Ať taky jen nekecám, našel jsem je nedávno, HC/sludge/grind, a z Utahu prosím pěkně :)

https://www.youtube.com/watch?v=NRO1LX5Kk3o

Koukám na popisky, ten "progressive crust" by asi taky seděl.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...