Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Jako vy dva, účel světí prostředky, ale stejnak ty ty ty

 

Jo, mně se to lehko řekne, vůči kouzlu pomalé ruky jsem imunní, zajímalo mě to z čistě studijních důvodů.

 

Co to prémium teda? Změnil se vám svět?

 

Kapela, o který jsem do předvčerejška vůbec nevěděl, furt to teďka poslouchám. Kdo má rád/pamatuje třeba Jawbox apod. by to moh ocenit. Taky jsem se dozvěděl, že v červnu hráli v Praze. Potěší :(

https://www.youtube.com/watch?v=UlAuzXGC_JM

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygr je natolik jasný, že nemá cenu se o něm rozepisovat.

No a ten starej Šlouhend...zrušil jsem Ježíška a teď budu půl roku trnout, aby do švestek vydržel.

 

Edit: Maroshu, mám poslat potvrzení o ukončení smluvního vztahu s Babišzeitung?

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyšel živáč od Helloween - United Alive, kde vystupují i bývalí zpěváci Kiske a Hansen, projíždím to na Spotify a začíná mě mrzet, že jsem tenkrát nemohl na ně jet do Prahy.

 

Malá náplast, aktuální hodinový set z Rock in Rio.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je to peklo, uznavam. Trikat jsem ten nakupni kosik smazal, nez jsem to potvrdil. Pod nebesy jsem uz sedel na Gabriela a nikdy vic, takze jsem bral druhe nejlevnejsi a to je mala dovolena. Ale, je pro me prvni a posledni sance a toho pana mam hodne rad... Dam si ty tvoje dve za tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si pustil pár kousků od Young M. A. a normálně jsem po chvilce poslechu dostal chuť na nějaký ty drogy :-) :-) :-) Nevím ani proč, ale prostě se mi ta holka, nebo kluk, nebo co to vlastně je, líbí, hlavně její zajímavý hlas a to celé podání....hm,dobrý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...