Přejít na obsah

Fotka

Nové modely Stowa

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
260 odpovědí na toto téma

#41 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha 6

Publikováno 17.březen.2010 - 10:34

QUOTE(Hasňa @ 17.3.2010 - 10:31) Zobrazit příspěvek
Muslis u Steinhart L.E. Beobachtungsuhr? No, ty by se mi moc libily, kdyby nemely ty stupne, ale hodiny, kdyby nemely lestenou lunetu a kdyby mely modrene rucky. To bych se po nich uz pidil a do nekoho hucel, at je proda.

No vidíš a zrovna ta leštěná luneta, stupně a nemodřené ručky jsou na tom super a vypadají tak, že ani vedle těch IWC BP neudělají ostudu smile.gif

Tento příspěvek byl upraven od Onion: 17.březen.2010 - 10:38

#42 bandicoot

bandicoot

OWG-SKX007

• Member_50
  • 13 713 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 10:48

Hasňa: očividně nelpíš na 100% dobové korektnosti (vadí ti stupně u lange-mustru, tečky u hodin u b-mustru), chtěl bys modřený řučky - to ti podle mě dává širokej prostor fakt něco sehnat.

A co se týče LE, tak Onion má recht. Navíc leštěná luneta a leštěný ručky nemůžou bez sebe bejt, nemělo by to smysl.

#43 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 11 341 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 11:07

No nevim, skoly nemam, ale historicke modely, ktere jsem na fotkach videl, prave maji modre rucky a nemaji tecky na hodinach. Aristo nepripada v uvahu, ma tam logo. ELEcka ostudu, minimalne opticky, jiste neudelaji. Ale lestena metrosexualni luneta do Heinkela nepatri a stupne jsou tam k smichu, kdyz hodinky ukazuji normalni cas, ne stupne, jako tomu bylo u originalu. Je to jako bych mel na teplomeru cejchovanem na stupne Celsia napsane Fahrenheity. A to nemluvim o Anforderungszahl, na dynku ktere tam nema byt vubec. Opticky vypadaji pekne, to jo. Ale jsou moc zdobne a technicky lehce postavene na hlavu. Tedy nic pro me.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Hasňa: 17.březen.2010 - 11:13

#44 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Stowa, Nomos, Rolex, Panerai

Publikováno 17.březen.2010 - 14:33

Stowa Chrono

Case: stainless steel matt/polished, diameter 41 mm, height 14,5 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM
Movement: Valjoux 7753 automatic movement, power reserve min. 40 hours, with golden STOWA engraving on rotor
Dial: bronze, applications diamond cut, silver coated
Hands: redgold plated
Strap: Napa leather strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 22 mm

#45 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:37

Marine Original

with Silverdial
with Durowe 7440 movement

Available from November/December 2010

Case: Stainless steel, matt finished, , Ø: 41 mm, height 11 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, inside antireflection coating, 5 ATM
Movement: Durowe 7440 handwinding movement, 18000 A/H, Basic Unitas 6498, optional swan neck regulator, optional screw balance
Dial: Solid silver dial 925/000 without date
Hands: steel blued hands
Strap: Chronosoft strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 22 mm

#46 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:41

Marine Original

with white high polished dial

available from May 2010

Case: stainless steel, matt finished, , Ø: 41 mm, height 11 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, inside antireflection coating, 5 ATM
Movement: Unitas 6498-1 movement, Geneve stripes, blued screws, swan neck regulator, screw balance
Dial: high polished white dial, small second, black printed
Strap: napa strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment optional, metal bracelett milanaise 22 mm

#47 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:44

Antea 365

with A 10 automatic movement

Available from May/June 2010

Case: Stainless steel, , Ø: 36,5 mm, height 8,1 mm, strap size 18/16mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM
Movement: New A 10 automatic movement from Switzerland, power reserve 42 hours
Finish: Côte de Genève decorative pattern („Geneva Stripes“), circular graining, blued screws with golden STOWA engraving on rotor
Dial: silver coated dial with date
Hand: steel blued hands
Strap: black cashmere leather strap 18 mm, serialwise with deployment buckle, also available various crocostraps, Milanaise metal bracelett 18 mm

#48 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:47

Flieger with B dial

...další fotky

#49 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:48

QUOTE(Hasňa @ 17.3.2010 - 11:07) Zobrazit příspěvek
No nevim, skoly nemam, ale historicke modely, ktere jsem na fotkach videl, prave maji modre rucky a nemaji tecky na hodinach. Aristo nepripada v uvahu, ma tam logo. ELEcka ostudu, minimalne opticky, jiste neudelaji. Ale lestena metrosexualni luneta do Heinkela nepatri a stupne jsou tam k smichu, kdyz hodinky ukazuji normalni cas, ne stupne, jako tomu bylo u originalu. Je to jako bych mel na teplomeru cejchovanem na stupne Celsia napsane Fahrenheity. A to nemluvim o Anforderungszahl, na dynku ktere tam nema byt vubec. Opticky vypadaji pekne, to jo. Ale jsou moc zdobne a technicky lehce postavene na hlavu. Tedy nic pro me.

Pokud chceš co nejvěrnější a s manuálem a centrálem tak asi Steinhart limitka s UNITASem smile.gif

#50 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:51

Flieger

with date with German Silver Rotor

Case: Stainless steel, matt finished, Ø: 40 mm, height 10,2 mm, strap size 20 mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM
Movement: ETA 2824-2 automatic movement, power reserve 40 hours, with handmade German Silver rotor with special, B-watch laser engraving, available with a COSC movement upgrade
Dial: Black coated and white printed, filled with Superluminova C3, No logo, with date
Strap: leather strap in old style with rivets 20 mm in black or brown variations and various crocostraps optional, Milanaise metal bracelett 20 mm

#51 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 14:55

Marine Automatik

with solid case back

Available from May

Case: Stainless steel matt or polished, Ø: 40 mm, height 10,2 mm, strap size 20 mm, front sapphire crystal, 5 ATM
Movement: ETA 2824-2 automatic movement, power reserve 40 hours, available with a COSC movement upgrade
Dial: white with date
Strap: Leather strap size 20 mm black, brown, various crocostraps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 20 mm

#52 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:07

Tak co tomu říkáte? Já teda nejsem zrovna zrovna příznivec chronografů, ale ty Chrona mě rozsekaly... wub.gif thumbsup_anim.gif Jsem zvědavý na cenu suicide_anim.gif

Jen škoda, že ještě nejsou fotky Marine Original, kde by byl vidět Durowe.

#53 Chumpus

Chumpus

It's a fucking Seiko

• Member_50
  • 5 425 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:09

Chrona jsou super. Ani zlato tentokrát nevadí, ba naopak.

Seiko discontinues better pieces than most manufacturers sell.

>>>Výprodej<<<

#54 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 143 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:13

QUOTE(Chumpus @ 17.3.2010 - 15:09) Zobrazit příspěvek
Chrona jsou super. Ani zlato tentokrát nevadí, ba naopak.

taky říkám mňam...ikdyž jsem ulítlej na modřený ručky:)

#55 Hasňa

Hasňa

• Member_50
  • 11 341 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:14

Onion: Jo, ale vyprodano. :-( Snad zase nekdy vyleze s takovou limitkou. Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah. Pak by mi bylo jedno, jestli A-Muster, nebo B-Muster. Ma nekdo tuhle jejich limitku tady na foru?

Jinak ty chrona jsou super. Takovy marine original chronometer. A kdybych nemel uz klasicke Marine Original prave na ruce, tak bych ty s vysoce vypolishovanych dialem ihned koupil. Ty budou paradni. Ale me chybi ve sbirce spise fliegery a moje pozadavky skutecne splnuje jen BP a Steinhart limitka. Skoda. Nevadilo by mi mit doma treti Stowy. Navic Fliegery Stowa s tou historickou vazbou, to by byla parada. No, bohuzel. Automaticke fliegery nechci.

Tento příspěvek byl upraven od Hasňa: 17.březen.2010 - 15:16

#56 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:18

QUOTE(Hasňa @ 17.3.2010 - 15:14) Zobrazit příspěvek
Onion: Jo, ale vyprodano. :-( Snad zase nekdy vyleze s takovou limitkou. Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah. Pak by mi bylo jedno, jestli A-Muster, nebo B-Muster. Ma nekdo tuhle jejich limitku tady na foru?

Já jí mám thumbsup_anim.gif Ale musím se přiznat, že jí vůbec nenosím, nějak mi nic neříká... je spousta jiných B-Uhren které se mi střídají na ruce smile.gif

#57 jartop

jartop

Megazávislák

• Member_50
  • 1 157 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prostějov
  • Fanoušek značky:Rolex, Seiko

Publikováno 17.březen.2010 - 15:19

QUOTE(Heky @ 17.3.2010 - 15:07) Zobrazit příspěvek
Tak co tomu říkáte? Já teda nejsem zrovna zrovna příznivec chronografů, ale ty Chrona mě rozsekaly... wub.gif thumbsup_anim.gif Jsem zvědavý na cenu suicide_anim.gif

Kdyby měly modřené rafiky a datum... Ale to datum bych možná oželel. A je prima, že nemají ukousnuté indexy. Líbí se mi moc!

Tento příspěvek byl upraven od jartop: 17.březen.2010 - 15:20

#58 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:20

QUOTE(Hasňa @ 17.3.2010 - 15:14) Zobrazit příspěvek
. Ale me chybi ve sbirce spise fliegery a moje pozadavky skutecne splnuje jen BP a Steinhart limitka.

Ale to jsou oboje úúúplně jiné hodinky!!! thumbsdown_anim.gif

#59 Hasňa

Hasňa

• Member_50
  • 11 341 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:24

Fakt? To jsem netusil. :-)

Takova Stainhart limtka fakt existuje (Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah.)? Myslel jsem, ze delali jenom 47mm. Nenosis? Ktere uprednostnujes? Proc? Az budes prodavat, tak rekni. :-)

#60 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)

Publikováno 17.březen.2010 - 15:33

QUOTE(Hasňa @ 17.3.2010 - 15:24) Zobrazit příspěvek
Fakt? To jsem netusil. :-)

Takova Stainhart limtka fakt existuje (Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah.)? Myslel jsem, ze delali jenom 47mm. Nenosis? Ktere uprednostnujes? Proc? Az budes prodavat, tak rekni. :-)

Je 47 to máš pravdu, ale zbytek sedí.... BPčka, Steinhart Gold l.e. a Laco Replica smile.gif