Přejít na obsah

Nové modely Stowa


Heky

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Oris Chronoris?

 

Ty chrona jsou fakt báječný, začínám mít nějaké nutkání...

 

Antea Day Date se taky nečekatně povedla, datum na hodinkách nemusí, ale v týhle podobě to docela dává smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris Chronoris je ale vzhledově úplně někde jinde, cenově +- stejný, ale dá se sehnat i za mnohem méně. Ty flígr chrona jsou absolutně čistý hodinky, u Orisu se ti do toho cpe ta agresivní oranžová a barevná nekonzistentnost ciferníku. A naprosto odlišný pouzdro, jsou to vlastně kompletně jiný hodinky. Pokud budeš přiští týden v Jablonci, tak se o tom přesvědčíš.

 

1700 u flígrů je teda docela darda, čekal jsem méně. Ale za exkluzivitu se platí... Černý chrona jsou taky pěkný, ale na body by to u mě vyhrály ty "původní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

BYch něco takovýho potřeboval, protože občas ten malej sčítač na Sinnech mám problém rychle přečíst.

 

Ještě víc by se mi líbilo, kdyby ten chronograf byl jen jednotláčítkový... V zásadě nikdy jsem nepotřeboval chronograf zastavit a znova spustit bez resetu... Nebo flyback, to už je jedno... Ale dvě tlačítka, při zastavení, odečtení, resetu a novém spuštění vyžadují poměrně dost operací...

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot: Jo, tyhle upravy bych taky rad. Za me hlavne velikost. Aspon 43, 44 mm. Manual, plne dno, vice flieger podepisuji. I kdyz automat a pruhled bych asi rozdychal, kdyby velikost byla vetsi, nez MO. Ty jsou mi akorat i k obleku. Fliegery k Barbouru a dzinam musi byt vetsi, masitejsi, to se neda nic delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...