Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

vzhledem k oblibě Prim Sport 2 se stalo, že mnozí začali pro chlubení se svými S2 používat vlákno určené jen pro renovované S2.

 

Proto zakládám toto, sem můžete dávat cokoli týkající se Prim Sport 2, těch renovovaných v nerezu i původních.

 

Něco pro začátek, takový mix :)

 

post-6998-1268505094.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

vzhledem k oblibě Prim Sport 2 se stalo, že mnozí začali pro chlubení se svými S2 používat vlákno určené jen pro renovované S2.

 

Proto zakládám toto, sem můžete dávat cokoli týkající se Prim Sport 2, těch renovovaných v nerezu i původních.

 

Něco pro začátek, takový mix :)

 

To je tvůj mix, nemýlím-li se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tvůj mix, nemýlím-li se?

 

Jo, je to můj mix :-) Ty vlevo nahoře a vlevo dole jsou složeniny.

 

Fotil jsem to, abych zachytil reakci číselníků na UV světlo, ale nepovedlo se, zřejmě je v té UV svítilně příliš mnoho světla z viditelné části.

 

post-6998-1268510825.jpg

 

Zajímavější je tahle fotka, která vznikla v zásadě nedopatřením :)

 

"Prim Sport v pohybu"

 

post-6998-1268510955.jpg

 

(Mimochodem, když se na ní chvíli dívám, začíná se mi dělat špatně...)

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht, je to pro oči celkem nepříjemná fotka :blink: .

 

Zatímco oči registrují pohyb, tělo se nehýbe, tím, podle mně, vzniká ten nepříjemný pocit.

 

Přidávám jedny Sporty s exportním číselníkem Ancre. Jedny z mých nejoblíbenějších. Nyní s originál černým číselníkem a samo je občas nosím :)

 

post-6998-1268513654.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco oči registrují pohyb, tělo se nehýbe, tím, podle mně, vzniká ten nepříjemný pocit.

Zajímavá iluze a tak nějak to bude. Mozek je z celoživotních zkušeností naučený, že když něco vypadá takhle, tak je to v pohybu. A tak nám předhazuje vjem pohyblivých předmětů. Taky se mi jednou povedlo vyfotit něco podobnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá iluze a tak nějak to bude. Mozek je z celoživotních zkušeností naučený, že když něco vypadá takhle, tak je to v pohybu. A tak nám předhazuje vjem pohyblivých předmětů. Taky se mi jednou povedlo vyfotit něco podobnýho.

 

Tyhle věci jsem vyčetl. To je také příčina kinetózy, tedy nemoci z pohyby, čili cestovní nevolnosti.

 

Abych zase jen nekecal, tak jedny klasická Humberta prodané členovi robpol3. Občas něco pustit musím :)

 

post-6998-1268515930.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

vzhledem k oblibě Prim Sport 2 se stalo, že mnozí začali pro chlubení se svými S2 používat vlákno určené jen pro renovované S2.

 

Proto zakládám toto, sem můžete dávat cokoli týkající se Prim Sport 2, těch renovovaných v nerezu i původních.

 

Hezké stádečko, chválím, tleskám, ...

 

Ale ve vší úctě, teď mi nezbývá, než si trochu :pokey: zašťourat. Proč nám vyčítáš nerenovované Sprot II ve vlákně na renovované a pak nám sám pašuješ Igeny do vlastnoručně založeného vlákna na Sport II? :eek: To nám jdeš prachbídným příkladem! :clap: :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké stádečko, chválím, tleskám, ...

 

Ale ve vší úctě, teď mi nezbývá, než si trochu :pokey: zašťourat. Proč nám vyčítáš nerenovované Sprot II ve vlákně na renovované a pak nám sám pašuješ Igeny do vlastnoručně založeného vlákna na Sport II? :eek: To nám jdeš prachbídným příkladem! :clap: :clap:

 

Extra pro tebe upravená verze ;)

 

post-6998-1268524199.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavější je tahle fotka, která vznikla v zásadě nedopatřením :)

 

"Prim Sport v pohybu"

 

(Mimochodem, když se na ní chvíli dívám, začíná se mi dělat špatně...)

 

 

Fotka vypadá super. A je mi z ní taky po chvíli na ... Uvažuji o tom, že si ji vytisknu a budu tím trestat děti. Konečně by byly hodinky veřejně prospěšné! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka vypadá super. A je mi z ní taky po chvíli na ... Uvažuji o tom, že si ji vytisknu a budu tím trestat děti. Konečně by byly hodinky veřejně prospěšné! :thumbsup_anim:

 

Stačí říct, pošlu ji v původním rozlišení 3000x2000 bodů.

 

Jinak koukám, že máš hezkou sbírku leteckých Prim, na kolik to chceš dotáhnout? :D

 

Jinak ty Ankry nevypadají špatně ani s tou náhražkovou lunetou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí říct, pošlu ji v původním rozlišení 3000x2000 bodů.

 

Jinak koukám, že máš hezkou sbírku leteckých Prim, na kolik to chceš dotáhnout? :D

 

Jinak ty Ankry nevypadají špatně ani s tou náhražkovou lunetou.

 

 

No já jim zatím jen pohrozím, ale díky za nabídku. :thumbsup_anim:

 

No do třetice všeho dobrého - a to už nastalo, tak už spíš uvažuji o snižování stavů.

 

No a mně se k nim tahle luneta docela líbí, mám originálů dost na všechno PS2 co mi doma tiká, ale jsem spořivý a syslím si je v šuplíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zde máte foto mích Prim Sport II, koupil jsem je na aukru za 450Kč.

Ze zadu jsou skoro nepoškozene, mají pěkné pouzdro novou lunetu a vyleštěné sklíčko.

 

Omlouvám se za kvalitu fotek...

¨

Za ty prachy moc dobrý. Akorát škoda tý lunety, taky mohla být eltoňácká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dva dotazy, sice je to mimo přesné vymezení vlákna, ale nechci zakládat další.

1/ Prim Sport II Humberto se zaklapávacím dýnkem je vždy s čínským kalibrem, nebo také s původním českým. Jak dlouho se vyráběly kolik se jich stihlo vyrobit?

2/ Prim Sport II v nerezu s Miyotou existuje jen s jedinou verzí ciferníku, nebo s více. A přesná datace výroby a kusů?

Nějaké informace už dříve padly, ale chtělo by to něco legitimního, třeba od accutrona. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dva dotazy, sice je to mimo přesné vymezení vlákna, ale nechci zakládat další.

1/ Prim Sport II Humberto se zaklapávacím dýnkem je vždy s čínským kalibrem, nebo také s původním českým. Jak dlouho se vyráběly kolik se jich stihlo vyrobit?

2/ Prim Sport II v nerezu s Miyotou existuje jen s jedinou verzí ciferníku, nebo s více. A přesná datace výroby a kusů?

Nějaké informace už dříve padly, ale chtělo by to něco legitimního, třeba od accutrona. :smile_anim:

 

Legitimního nevím, ale výroba nerez miyot byla v rozmezí 2000 - 2005 a počet vyrobených kusů jsem získal z různých zdrojů a pohybuje se mezi 200 - 2000 kusů. Každopádně je to vlastně limitka. A ciferník by měl být, alespoň co já vím, jen ten jeden.

 

A humberta mne neberou a čínská už vůbec ne - takže nevím. Ale potkal jsem na aukru PS2 potapěče se zaklapávacím dýnkem - tak nevím, ale třeba to byl bastl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dva dotazy, sice je to mimo přesné vymezení vlákna, ale nechci zakládat další.

1/ Prim Sport II Humberto se zaklapávacím dýnkem je vždy s čínským kalibrem, nebo také s původním českým. Jak dlouho se vyráběly kolik se jich stihlo vyrobit?

2/ Prim Sport II v nerezu s Miyotou existuje jen s jedinou verzí ciferníku, nebo s více. A přesná datace výroby a kusů?

Nějaké informace už dříve padly, ale chtělo by to něco legitimního, třeba od accutrona. :smile_anim:

 

Jsem se ti vlastně chtěl na ty zaklapávačky podívat :)

 

Tak jsem se díval, je tak číselník tmavě žlutý Humberto "ČSSR" a zvuk nepochybně kalibru 68. Neumím tyhle víčka otvírat, ale zvukem jsem si jist.

 

Jinak někde se tu o nich psalo, ale nemohu to teďka vygooglit. Jako že nebyly u odběratelů ani u zákazníků oblíbené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...