Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

:lol2: salam v chodbe. Dost dobre hehe. Jinak uz tomu tedy rozumim, jak to tak vidim, asi bude lepsi vyhledove sehnat jeste jedny sporty s dobrym sklickem a lunetou a tady z tech prehodim strojek atp.

Kazdopadne diky za rady, usetril jsem si starosti a penize a jsem o trosinku chytrejsi  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, přidávám foto svých prvních PS2, které jsem jako malý kluk dostal od svého táty. Dlouhou dobu ležely v šuplíku ve špatném stavu. Na doporučení kamaráda, jsem je nechal zrenovovat. Jsou pročištěné, seřízené, pouzdro nově pochromované, mají vyměněné sklíčko i novou lunetu+nový kožený řemínek. Ještě by to chtělo vyměnit sekundovou ručičku a hlavně korunku, která je vykřivená.

 

post-55524-0-12942700-1493666252_thumb.jpg

post-55524-0-36564700-1493666260_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přidávám foto svých prvních PS2, které jsem jako malý kluk dostal od svého táty. Dlouhou dobu ležely v šuplíku ve špatném stavu. Na doporučení kamaráda, jsem je nechal zrenovovat. Jsou pročištěné, seřízené, pouzdro nově pochromované, mají vyměněné sklíčko i novou lunetu+nový kožený řemínek. Ještě by to chtělo vyměnit sekundovou ručičku a hlavně korunku, která je vykřivená.

 

Moc pěkné to máš Jurdo ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, hlavně to pouzdro má na nový chromování i zachovalý  ostrý hrany , kdes nechával dělat novej chrom ?

Děkuji, dával jsem to jednomu hodináři u nás v Karviné a ten to někam posílal na přechromování, bohužel nevím kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...