Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Tak snad to dohledají. Pak dej vědět a hodně štěstí a pevné nervy:)

Tak měsíc pryč,hodinky v pr... Hodinářovi  Kovalovi vrátili poštovný a nazdar. Se musel někdo ze zaměstnanců Pošty zaradovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selský rozum mi velí, že je za tím Kovala a ne česká pošta. Samozřejmě, že se může stát, že to česká pošta ztratí, ale tohle je divný příběh. Nepojištěný balík, špatná adresa, předchozí mlžení, výmluvy atd. Pokud by byl seriozní, přizná chybu a pošle ti peníze. Protože on je za to odpovědný, že ty teď nemáš hodinky(peníze), ne česká pošta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jestli chceš a stavíš se v sobotou kolem oběda v Karlíně dám Ti původní ručky. Asi najdu i sklo. Tím, ŽE JSOU PO DĚDOVI a také je vidět, že jsi srdcař tak to máš ode mne jako dárek :-)

 

napiš mi do S.Z jestli budeš chtít

 

Moc díky za ochotu, ale nějak to zvládnu sám. Budu z toho pak mít lepší pocit. :)

Ještě jsem se ani pořádně nerozhodl, jestli budu ty ručičky měnit.

Srdcař snad jen pro hodinky obecně. Na fórum zavítám jen občas a jediné jiné primky, co jsem kdy držel v ruce, byly hodinky, na které jsme se třída ze střední složily pro třídního učitele. :)

Ale ještě jednou díky. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahojte, zhanam rucky na PS2ky. Daval som to i do inzeratu na kupu, ale priznam sa, ze sam kupu nesledujem, tak som si to dovolil hodit i sem. Ak mate niekto klasicke a spicate rucky (styl ps2 automaty), ktore by ste predali, poslite prosim sz. Na farbe nezalezi. Ani na stavu farby.

Hlavne ma zaujimaju tie spicate.

A ospravedlnujem sa za spam v tomto vlakne, ale dufam, ze takto sa skor niekto ozve.

Upraveno uživatelem CsabaC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hola hej, zdravím místní mistry. Do ruky se mi dostaly sporty poněkud upravené. Bílé ručky, černý armovák a to vše na originál řemenu. Nevíte jak to vznikalo? Něco málo jsem se tu dočetl, ale žádná sláva. Moc děkuji za jakékoli info.

post-46377-0-19260400-1533984414_thumb.jpg

post-46377-0-10139200-1533984429_thumb.jpg

post-46377-0-87636800-1533984443_thumb.jpg

post-46377-0-94387400-1533984473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti nevim. Kdyz se na to podivam poradne, tak se mi zda, ze rucky jsou puvodni PS 2.1. Akorat jsou natrene na bilo a nanesena nova lumi. Tu sekundovku tou lumi zprasil. Nemel tam toho tolik rvat. :-)

Jsou i tady odbornici co shaneji dily, ktere repasuji a pak ihned prodavaji. Staci jen sledovat. Ale nic proti nim. Aspon si davno mrtve kusy zaziji znovuzrozeni.

Vzdycky byli Cechoslovaci domaci kutilove a znacka Prim je tim dukazem.

Mir v dusi. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Selský rozum mi velí, že je za tím Kovala a ne česká pošta. Samozřejmě, že se může stát, že to česká pošta ztratí, ale tohle je divný příběh. Nepojištěný balík, špatná adresa, předchozí mlžení, výmluvy atd. Pokud by byl seriozní, přizná chybu a pošle ti peníze. Protože on je za to odpovědný, že ty teď nemáš hodinky(peníze), ne česká pošta. 

Tak věc dopadla takle.

Pošta celkem 4 měsíce,tj.od dubna do srpna pátrala a nic se nenašlo.Hodinář Koval z Karviné mi nechtěl uhradit vzniklou škodu a tak jsem věc dal kamarádovi advokátovi. Cca za týden došel od Kovala mail,cituji, vážený pane stal se zázrak a hodinky se našly. No,tak jsem mu zavolal,abych se poptal,nemáte zdání,jak přesvědčivě lhal a já mu na to skočil.Prý mu je donesl kamarád z pošty,že jak se rozneslo,že se v tom vrtá právník,tak ten pošťák,co je ukradl je raděj vrátil :-) 

No a pak mi eště nakrmil uši,že mě oservisoval strojky a dal nový lunety. Tak po 9 měsících mi přišly hodinky zpět.

Ten dacan mi poslal to,co doma poskládal ze svýho šmelcu. Bílý potápky s vyblitýma indexama  a místo oranžových PS 2.2, o který mě šlo nejvíc poslal Humberta.V obou hodinkách klechtají strojky (68.4),mají odřený sklíčka a lunety tam narval tak,že s nima nešlo pohnout.Dýnka mají tlak v At,potápky by měly mít MPa,podle mě.Takováto fajnová hodinařina se dělá v Karviné u ing Bohumila Kovala.U mě,prolhanej šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak věc dopadla takle.

Pošta celkem 4 měsíce,tj.od dubna do srpna pátrala a nic se nenašlo.Hodinář Koval z Karviné mi nechtěl uhradit vzniklou škodu a tak jsem věc dal kamarádovi advokátovi. Cca za týden došel od Kovala mail,cituji, vážený pane stal se zázrak a hodinky se našly. No,tak jsem mu zavolal,abych se poptal,nemáte zdání,jak přesvědčivě lhal a já mu na to skočil.Prý mu je donesl kamarád z pošty,že jak se rozneslo,že se v tom vrtá právník,tak ten pošťák,co je ukradl je raděj vrátil :-) 

No a pak mi eště nakrmil uši,že mě oservisoval strojky a dal nový lunety. Tak po 9 měsících mi přišly hodinky zpět.

Ten dacan mi poslal to,co doma poskládal ze svýho šmelcu. Bílý potápky s vyblitýma indexama  a místo oranžových PS 2.2, o který mě šlo nejvíc poslal Humberta.V obou hodinkách klechtají strojky (68.4),mají odřený sklíčka a lunety tam narval tak,že s nima nešlo pohnout.Dýnka mají tlak v At,potápky by měly mít MPa,podle mě.Takováto fajnová hodinařina se dělá v Karviné u ing Bohumila Kovala.U mě,prolhanej šmejd.

Wow, četl jsem to celé a děkuji za info Pan Bohumil Koval se může jít bodnou. Když už máš doma tu skládačku primek můžeš se pokusit je dát někomu jinému na opravu aby alespoň z nich něco bylo. :flex:  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem po nejakych sportech a protoze starsi generaci PS necham radeji odbornikum/sberatelum, tak Humberta byla jasna volba. Pak jen pockat na nejaky slusny kus za lidske penize, pokud mozno funkcni, kompletni. Zadarilo se ted nedavno z aukra, asi jste je tam videli. Na pasku ala armadni suchaco-zipo-cosi, zluta varianta PS.

 

Jak prisly, tak ten army pasek sel fuc, zmermomocnil jsem 12mm obyc pleteny PET z hodinek mladocha nez sezenu neco jineho, ze si hodinky hned ponosim, jestli si budeme rozmnet. Jsou prima, takze co za novy pasek? NATO nebo neco ala rally? Dneska jsem zaskocil do hodinarsvi v nakupaku, derovanz ZRC se mi libil uz kdyz jsem vybiral pasek na automaty televize, ale nebyl pro TV to prave.

 

Hodinky jsem prozatim jen utrel, sundal lunetu a proskrabnul bordel, co tam byl, aby se hybala. Sklicko zkusim vylestit, jinak se nic nechysta, jsou pro mne dostatecne presne, servis dostanou tak zjara... zatim si je uzivam nastridacku s ostatnima....

 

 fotky v Google albu: https://photos.app.goo.gl/YKAe7XucNF9CpigD8

 

 

post-59744-0-27489900-1536060643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...