Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Daftra: Koukám, že máš na ty PS nějakou smůlu - nejdřív vypečený hodinář ze severu Moravy a teď tohle. To ti fakt nepřeju...  :sad01_anim:  

No to je dost,že mě taky polituješ. :) To už je třetí zádrhel,s rodnou továrnou.Prví byl,když mě poslali Diplomaty s KIFem místo s Incablocem,pak ciferník měl být černej s Incablocem a nebyl no a teď ty Sportky.Ale nezlobím se,chápu,že na nás obyčejný sbírače nemají čas a občas se stane,že se v tom fofru nepovede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal jsem v sobotu nejakou fotku s popisem závady a s upadlou vteřinovkou do továrny,bylo mě odpovězeno,že mám špatnej strojek,že mi za 3000 Kč udělají servis..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká a vtipná ironie .... povedlo se ti to ...

 

Chápu tedy dobře, že oni ti vrátěj hodinky po servisu ve šrot stavu ...

Ty je na to slušně - diplomaticky upozorníš. A oni Ti na to odpoví, že jim to tam máš poslat na další placenej servis ???

 

Nenapsali ti ještě něco ve stylu, že jsi si to způsobil sám, třeba špatným doložením na noční stolek???!!!

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka z toho malýho časovýho úseku kdy šly je v sekci,Co máte právě...Na ruce je má dcera a je to fotka tuším ze soboty.A esli chceš fotku s upadló vteřinovkó,du ju hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká a vtipná ironie .... povedlo se ti to ...

 

Chápu tedy dobře, že oni ti vrátěj hodinky po servisu ve šrot stavu ...

Ty je na to slušně - diplomaticky upozorníš. A oni Ti na to odpoví, že jim to tam máš poslat na další placenej servis ???

 

Nenapsali ti ještě něco ve stylu, že jsi si to způsobil sám, třeba špatným doložením na noční stolek???!!!

Ale néé,napsali mi,že chyba byla určitě v mojich hodinkách,že ta vteřinovka upadla.Z jejich strany všecko dobrý.Ve šrot stavu ti je nevrátí,dobře vědí,že bychom tady pak kazili jejich dobrý jméno,taky to tady čtou.Já su jen prostě takovej smolař.Ze 4 oprav v továrně byl 3x zádrhel.Ale jinak su rád,že nám ty starý křusky spravujó.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto se stane pouze lidem, kteří se hodinařinou nikdy nezabývali. Prostě při nandávání dotyčný člověk nezkusil jestli tam vteřinovka drží. Je to typicky žákovská chyba. Prostě kvalifikovaní lidé nejsou. To ovšem neomlouvá Elton a jeho vedení. Co si člověk neudělá sám.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn,chlapi,jenže já nésu hodinář a bojím se,že bych takový malý nářadí,co používáte mohl v nestřeženém okanžiku vdechnout  :) No,ale už spočinuly v rukou odborníků,kteří je dají do cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn,chlapi,jenže já nésu hodinář a bojím se,že bych takový malý nářadí,co používáte mohl v nestřeženém okanžiku vdechnout  :) No,ale už spočinuly v rukou odborníků,kteří je dají do cajku.

To je jasné. Pokud jsi to nikdy neděl a nemáš na to cajk, tak to nedává smysl, se v tom hrabat. Nakonec to musí dodělávat úplně někdo jiný, to je teda vizitka pro Elton. :frusty:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U strojků kde vnikla vlhkost normální stav. Dělám to tak, že podepřu stroj a vybroušeným nástrojem gombík vyklepnu, jinak to ven nedostaneš.  Tento stroj na tom není tak hrozně, mohlo by to jít dobře. Setkal jsem se i s horším stavem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...