Přejít na obsah

SEIKO 5 MILITARY -Dvojicky


Doporučené příspěvky

Ku kupe tychto kuskov ma motivoval clen fora Gandalf ,ktory sa tu pred nejakym casom s nimi pochvalil. Kedze ma velmi zaujali tak som sa pustil do patrania. Pacili sa mi vsak v dvoch prevedeniach. Gandalfovo - Cierny cifernik,biele rucky a potom model z kremovycm cifernikom a remenom v "sand" farbe. Problem z vyberom som vyriesil tak ze som si objednal hned obe verzie. Pri nakupe mi pomohol clen fora KASPER ,ktoremu tymto dakujem.

Hodinky po nejakych troch tyzdnoch dorazili a hned po rozbaleni bolo rozhodnute. Cierne poputovali do sveta (zobral si ich kolega z prace,ktory je tiez lahko postihnuty ""Chronomagorizmom") Porovnaval som ich z ciernymi Monstrami, u ktorych sa mi tiez moc nepaci kombinacia cieneho dialu s bielich ruciek. Takze u mna v garazi zostal zaparkovany model v pieskovom prevedeni.

 

Technicke data asi ani nie je treba predstavovat

Vo vnutri bije 7S36 z 23 sutrami,Puzdro 42mm v brusenej uprave,remen 22/22 nylon,sklo Hardlex,vodotesnost 100m ,luminiscencia je ,ako sme u Seiko zvyknuty viac ako dobra,.

 

...co povedat na zaver?...za 120 dolacov su to viak ako skvele hodinky

post-3888-1268632108.jpg

post-3888-1268632126.jpg

post-3888-1268632140.jpg

post-3888-1268632169.jpg

post-3888-1268632185.jpg

post-3888-1268632205.jpg

post-3888-1268632214.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...co povedat na zaver?...za 120 dolacov su to viak ako skvele hodinky

 

Super, mezi těmi 36mm průměry u SEIKO(5) je toto fajn velikost. A jak říkáš, za ty peníze jsou to slušné hodinky, snad jen pořídit nějaký pořádný kožený řemen ;)

Ať slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pekne hodinky, Seika mi posledni dobou nedaji spat... :D Nevite nahodou nekdo, jestli se na ně dá taky sehnat kovový tah?

jeden jsem koupil od Milise :) a musim rict, ze to jsou pocitove najednou uplne jine hodinky. prijemne se nosi, i kdyz to je "jenom" skladany plech. no ale vazne, asi na eBayi? ten muj je myslim stejny jako tohle. ma to ty zahnute koncovky, na seiko 5 pasuje perfektne (no, asi proto, ze to je k tomu delane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ja to blbe pochopil , myslel jsem ze je shanis komplet na tahu. Kazdopadne na mnou uvedenem eshopu maji velky vyber tahu na Seika.....

 

Velice děkuji za rady, moc mi pomohli. Sháněl jsem původně jen kovový tah, který by na ně pasoval, protože jsem nevěděl, že se dají sehnat i jako komplet... Teď, když už to vím, mam jasno, půjdu do nich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice děkuji za rady, moc mi pomohli. Sháněl jsem původně jen kovový tah, který by na ně pasoval, protože jsem nevěděl, že se dají sehnat i jako komplet... Teď, když už to vím, mam jasno, půjdu do nich :)

hlavně na "sports" jsou kvalitní plné tahy.

 

 

 

...tak jste mě ukecali, asi do nich taky půjdu - do těch krémových :thumbsup_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívejte, na tom šedým NATO vypadají dobře, co? myslím, že to bude správná kombinace :).

post-5667-1269348912.jpg

 

Tomáš:

kupovat budu asi na ebay. jsou tam momentálně kolem 125 amerických v japan verzi. pokud chceš, tak ti je objednám.

 

edit: jo- ty jsi je vlastně chtěl na tahu..? tak v kombinaci béžový cifr a tah se neprodávají, aspoň jsem nenašel..

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...