Přejít na obsah

Dotaz nováčka...


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

001 maji podobny cifernik jako 000 nebo 005, jen nemaji logo, rozdil je je v tom jak jsou provedene indexy. Myslim ze 000, 001 a 005 maji jen vylisovane indexy, naplnene luminenscencni barvou, 111 maji sendvic, tedy desku s barvou, na ktere je deska ve ktere jsou vyrezane indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze OldaA to vystihnul, ma to cifernik jako 005 bez loga, dynko by melo byt plne jako u 005, ale s postupem casu se mohly tyhle veci menit, stejne jako 112 drive nemely sendvic a nyni ho maji..

 

Na webu + fotky: http://www.watchuwant.com/watches/panerai-...stainless-steel

 

PaneraiPAM001D_3.jpg

 

PaneraiPAM001D_6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě právě zmátla poslední fotka z prvního příspěvku zdejšího člena, kde to vypadá, jako by měly sendvič... Ale to je asi jen to zahloubení.

Fakt je ten ze na ty posledni fotce je to takovy rozporuplny, ale muzes standovi napsat a on ti da jasnou odpoved, kazdopadne muze to delat i uhel pohledu + svetlo, protoze ty lehce vyrizly indexy a naplneni barvou jako to maji i 000 + 005 dokazou za urcitych podminek celkem zdatne sendvic zastupovat.. osobne si myslim, ze na tech fotkach od standa sendvic neni. Tim padem to tedy vypada ze 001 byly 005 bez loga jestli tomu spravne rozumim.. nebo je mozna 005 nahradily protoze nyni uz v nabidce 001 nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zahloubeni, na posledni fotce z toho linku je patrne ze indexy maji zaoblene kraje, sendvicovy cifernik je ma ostre.

Ony se i sendvice od sebe trosku cas od casu lisily a nektere serie mely okraje vybrani rovne a nektere trosku zaoblene dovnitr, coz bylo videt predevsim u kulatych cisel 6 a 9 - tento rozdil byl i napric jednou modelovou radou, videl jsem to u ruznych serii PAM112.. Ale je to takovy spis tezce postrehnutelny detail u ktereho je asi potreba mit u sebe oboje hodinky jinak to clovek nepozna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, co říkáte na tento model? Respektive jaký jsou obecně vaše názory na bílou řadu Paneriek? Uvažuju, že bych koupil tyhle Base na střídačku k černejm. Respektive nevíte kolik stojej v Carollinu? Jsou to zatím fakt jenom takový úvahy. :)

 

post-1975-1269346353.jpg

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Kucí, co říkáte na tento model? Respektive jaký jsou obecně vaše názory na bílou řadu Paneriek? Uvažuju, že bych koupil tyhle Base na střídačku k černejm. Respektive nevíte kolik stojej v Carollinu? Jsou to zatím fakt jenom takový úvahy. :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=402642

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, co říkáte na tento model? Respektive jaký jsou obecně vaše názory na bílou řadu Paneriek? Uvažuju, že bych koupil tyhle Base na střídačku k černejm. Respektive nevíte kolik stojej v Carollinu? Jsou to zatím fakt jenom takový úvahy. :)

Tyhle přesně (jestli jsou to ty 40 mm) chci koupit manželce ;).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

na www.watch.de jsou za 3000 evropskej https://www.watch.de/produkt_panerai-lumino...0000001268.html

Mně se hodně líbí, jen nevím, jestli bych pořizoval, když už jedny OP mám. Základní řadu OP máš odškrnutou, tak bych se rozhlídl po jiných casual hodinkách v bílým... viz. např. Milisákovy homoklády vod Zenithu ( BTW pokud Zenith končí s řadou Defy, máš pak šanci na relativně slušnou prodejnost). Bílé OP budou mít blbou likviditu.

Řešil jsem podobný problém 000 a 210 od Sibirnayi, ale nakonec jsem se na to vykašlal a nechal to být. Prostě dvoje v historizující řadě je výraz magořiny, zhýralosti, absolutního fandovství, upnutí se na design.... vyber si dle libosti :)

edit:vymazání obrázku

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě já tyhle fotky viděl a ty mě posunuly spíš k "ano" stran nákupu. Akorát jsem si říkal, že s ohledem na absenci sendviče (pokud se nepletu) u všech bílejch modelů, bych šel do nejjednoduššího a tím pádem nejlevnějšího modelu. Bílý modely mají nějakej historickej základ nebo je to až novodobá aktivita soudobé Panerai?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
No právě já tyhle fotky viděl a ty mě posunuly spíš k "ano" stran nákupu. Akorát jsem si říkal, že s ohledem na absenci sendviče (pokud se nepletu) u všech bílejch modelů, bych šel do nejjednoduššího a tím pádem nejlevnějšího modelu. Bílý modely mají nějakej historickej základ nebo je to až novodobá aktivita soudobé Panerai?

historii v tom nehledej - jinak existují i žluté,nebo oranžové, teď nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...