Přejít na obsah

Dotaz nováčka...


Kalifx

Doporučené příspěvky

Mám zase dotaz pitomce, takže k tomu využívám tohle vlákno. :) Mají některé Panerai takový to tlačítko (ovládá se to třeba párátkem nebo tak) na straně kde není korunka? Respektive - mají to vůbec některé Panerai?

Pokud myslis na rychle preklapeni data, tak to maji treba PAM 250 Daylight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud myslis na rychle preklapeni data, tak to maji treba PAM 250 Daylight.

 

No, proč se ptám. Dnes jsem v metru viděl maníka s Panerai na ruce - zcela zjevně šlo o novou řadu contemporary 3 days - podle ciferníku to byly 321. A na boku měly právě tohle tlačítko - navíc se jim namodrale lesknul antireflex, takže šlo asi o fake. Pokud to byly fejky, tak mě dost vyděsily, protože jsem je měl možnost zkoumat celkem detailně a vypadaly velmi kvalitně. :( Tak jsem doufal, že nějakej model z týhle řady s inhouse to tlačítko má a je to originál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nebo mohlo jít o MM "zfejkovanou" na Panerai :) MM to tlačítko taky mají.

 

Tak to musely bejt nějaký fejky podělaný... Já na ně koukal cca 20 minut, cca ze dvou metrů (cesta metrem na stojáka). Z týhle vzdálenosti to bylo dobrý, ale z blízka by se tam určitě ukázalo to sračkoidní zpracování - viz nějaký vlákno, co tady před časem bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
To taky, ale hlavně je to pořád ta velikost samotný kružnice a její umístění...

jestli se přes tu šponu přeneseš tak neváhej - ani né kvůli tomu, že tam je napsáno panerai, ale kvůli dlouhé rezervě nátahu - nechápu jak jsem bez toho mohl žít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se přes tu šponu přeneseš tak neváhej - ani né kvůli tomu, že tam je napsáno panerai, ale kvůli dlouhé rezervě nátahu - nechápu jak jsem bez toho mohl žít :D

 

Hele, v tomhle máš samozřejmě recht... Sám jsem ze sebe nešťastnej, jak už v podstatě hotovou věc překazila tahle psychická bariéra. Večer vrátím hodinky, pak si nechám nějakej čas na rozmyšlenou a uvidíme. Hlavně moje kolotočářský srdce úplně jihne z toho pouzdra - kombinace leštěných a broušených ploch - to je pastva pro oči. Teda, není to kolotoč v pravým slova smyslu, ale ty hodinky vypadají fakt nápadně. Prostě extrémně vysokej machrindex. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, v tomhle máš samozřejmě recht... Sám jsem ze sebe nešťastnej, jak už v podstatě hotovou věc překazila tahle psychická bariéra. Večer vrátím hodinky, pak si nechám nějakej čas na rozmyšlenou a uvidíme. Hlavně moje kolotočářský srdce úplně jihne z toho pouzdra - kombinace leštěných a broušených ploch - to je pastva pro oči. Teda, není to kolotoč v pravým slova smyslu, ale ty hodinky vypadají fakt nápadně. Prostě extrémně vysokej machrindex. :D

Urcite si je vem!!!!!!! Jsou skvělý :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro svoje finální rozhodnutí stran nákupu 312 potřebuju vědět, kde a hlavně kdy je můžu koupit. A asi taky za kolik. Cena v Carollinu není špatná, ale zatím mně nejsou schopni ani říct, kdy je po objednání dostanu. Takže co Slovensko? Maj je tam? A za kolik? Máte někdo nějaký info? Nebo Německo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po chvilkovém poblouznění a zuřivé panelové diskuzi :) s majitelem PAM 312 jsem se rozhodl, že i nadále setrvám u současné výzbroje - tedy zůstanu věrný modelu 111, s doplňkem v podobě ORISek. Všem, kteří mně nabídli pomoc při hledání dostupných PAM 312 tímto velice děkuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Využiju podloudně tohoto vlákna k jednomu zvědavému dotazu pro Paneraisty:

 

V posledním filmu o Honzovi Rambovi má Honzík jakési černé Paneraie, ale nějak se mi nepodařilo je identifikovat. Ví někdo? (a když ví, tak ať to prosím řekne, jaký typ to byl) Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi

Využiju podloudně tohoto vlákna k jednomu zvědavému dotazu pro Paneraisty:

 

V posledním filmu o Honzovi Rambovi má Honzík jakési černé Paneraie, ale nějak se mi nepodařilo je identifikovat. Ví někdo? (a když ví, tak ať to prosím řekne, jaký typ to byl) Díky ;)

 

myslím, že to byl tento model, ale pařát do ohně za to nedám

 

5218-202/A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...