Přejít na obsah

Breitling SuperOcean


Baker

Doporučené příspěvky

Lidi probudte se !!!

Kdyz uz nekdo chce vydat za Breitlingy relativne vysokou 5-mistnou castku, tak at si radeji koupi hodinky, ktere se :

1) uz nevyrabi a zadna masina je "nenaseka" v libovolnem mnozstvi

2) musi se mu libit

a ne naopak!

Protoze v okamziku, kdy s novyma hodinkama opusti prodejce, uz ztratil minimalne 50 % z ceny (pokud nevyjednal patricnou slevu, kterou ja osobne povazuji za podraz vuci ostatnim zakaznikum). Ja ale, kdyz koupim Breitlingy z 60-tych az 90-tych let s klasickym mechanickym kalibrem, muzu si byt (skoro) jisty, ze hodnota nebude klesat, ale s pokracujici inflaci stoupat.

Zapremyslejte o tom.

Zdravi Radim

Upraveno uživatelem Radim.Fousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani hovorte si co chcete, mne sa na obrazkoch pacia.Pockam si vsak na kym prijdu na kram. Front indexov je ok,tak isto aj rucky a luneta.Myslim,ze cifernik bude opticky dost maly,nuz ale uvidime. V reale by mali byt v kamenych obchodoch niekedy v jun-jul.Nuz nechajme sa prekvapit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi probudte se !!!

Kdyz uz nekdo chce vydat za Breitlingy relativne vysokou 5-mistnou castku, tak at si radeji koupi hodinky, ktere se :

1) uz nevyrabi a zadna masina je "nenaseka" v libovolnem mnozstvi

2) musi se mu libit

a ne naopak!

Protoze v okamziku, kdy s novyma hodinkama opusti prodejce, uz ztratil minimalne 50 % z ceny (pokud nevyjednal patricnou slevu, kterou ja osobne povazuji za podraz vuci ostatnim zakaznikum). Ja ale, kdyz koupim Breitlingy z 60-tych az 90-tych let s klasickym mechanickym kalibrem, muzu si byt (skoro) jisty, ze hodnota nebude klesat, ale s pokracujici inflaci stoupat.

Zapremyslejte o tom.

Zdravi Radim

Radime, jsem vzhůru od 6 hodin a nemusím se tedy budit. Tvoje názory jsou vyloženě materiální. S hodinkami je to přeci ještě méně racionální než s autem. Když s nimi vyjdu z krámu, vůbec mne nezajímá, že už pro kaufmany mají poloviční cenu, ale pro mne mají minimálně cenu, kterou jsem za ně dal, protože jsem je chtěl! A pokud usmluvám slevu, o to víc mě to těší. Prodejce se sám neošidil, určitě nešel do ztráty. A pokud ano, je třeba vědět, že i prodělek je kšeft. A já z nich mám radost a rád se pochlubím rodině a kámošům, protože je mám i když jsem na ně nanakradl a prodávat je jen tak nebudu. Zapřemýšlej o tom. Zdravím tě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Viktore co si o tom myslíš? Za mě to není úplně marný, ale jak už to tak u B chodí, počkal bych na "živej" pohled. A tím myslím na mojí ruce. :) Prostě to někde vyzkoušet.

 

 

Som zvedavy ako vyzeraju nazivo, hlavne tie rozne farebne prevedenia, kazdy predsa vie ze fotka je nieco ine ako realny model aj ked niekedy naopak fotka ukaze lepsie a potom velke krokodilie slzy, dufam ze to nebude tento pripad.

Upraveno uživatelem watchout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi probudte se !!!

Kdyz uz nekdo chce vydat za Breitlingy relativne vysokou 5-mistnou castku, tak at si radeji koupi hodinky, ktere se :

1) uz nevyrabi a zadna masina je "nenaseka" v libovolnem mnozstvi

2) musi se mu libit

a ne naopak!

Protoze v okamziku, kdy s novyma hodinkama opusti prodejce, uz ztratil minimalne 50 % z ceny (pokud nevyjednal patricnou slevu, kterou ja osobne povazuji za podraz vuci ostatnim zakaznikum). Ja ale, kdyz koupim Breitlingy z 60-tych az 90-tych let s klasickym mechanickym kalibrem, muzu si byt (skoro) jisty, ze hodnota nebude klesat, ale s pokracujici inflaci stoupat.

Zapremyslejte o tom.

Zdravi Radim

Jsem jeden z těch vzadu, co čeká, jaké moudro z tebe vypadne dál. Nejlepší by bylo držet se klasika

?I?m pretty tired? I think I?ll go home now.?

 

post-1551-1269466332.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, jsem vzhůru od 6 hodin a nemusím se tedy budit. Tvoje názory jsou vyloženě materiální. S hodinkami je to přeci ještě méně racionální než s autem. Když s nimi vyjdu z krámu, vůbec mne nezajímá, že už pro kaufmany mají poloviční cenu, ale pro mne mají minimálně cenu, kterou jsem za ně dal, protože jsem je chtěl! A pokud usmluvám slevu, o to víc mě to těší. Prodejce se sám neošidil, určitě nešel do ztráty. A pokud ano, je třeba vědět, že i prodělek je kšeft. A já z nich mám radost a rád se pochlubím rodině a kámošům, protože je mám i když jsem na ně nanakradl a prodávat je jen tak nebudu. Zapřemýšlej o tom. Zdravím tě.

 

Kazdy podle sveho gusta, takze kazdy z nas ma tu "svoji" pravdu.

Ja osobne, kdyz si mam vybrat mezi unikatem, ktery se uz nikdy nebude vyrabet a za stejny (nebo dokonce drazsi peniz) produktem z masove vyroby, tak se rozhodnu pro tu prvni alternativu.

Radim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, jsem vzhůru od 6 hodin a nemusím se tedy budit. Tvoje názory jsou vyloženě materiální. S hodinkami je to přeci ještě méně racionální než s autem. Když s nimi vyjdu z krámu, vůbec mne nezajímá, že už pro kaufmany mají poloviční cenu, ale pro mne mají minimálně cenu, kterou jsem za ně dal, protože jsem je chtěl! A pokud usmluvám slevu, o to víc mě to těší. Prodejce se sám neošidil, určitě nešel do ztráty. A pokud ano, je třeba vědět, že i prodělek je kšeft. A já z nich mám radost a rád se pochlubím rodině a kámošům, protože je mám i když jsem na ně nanakradl a prodávat je jen tak nebudu. Zapřemýšlej o tom. Zdravím tě.

 

Promiň, nevím sice jak jsi to přesně myslel, ale prodělek není nikdy kšeft, prodělek je vždycky jenom prodělek :whistling:

 

Jinak se zbytkem souhlasím :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vintage becka nemuzu nosit uz kvuli malymu prumeru. kez bych si zvykl na tech 38mm. to bych moh nosit becka, omegy, jaegery, pateky, vacherony apod za par supu. ale nemuzu, a proto musim kupovat predrazeny sunty z masovy vyroby a tratit 50% z ceny.. fakt moudrej prispevek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy podle sveho gusta, takze kazdy z nas ma tu "svoji" pravdu.

Ja osobne, kdyz si mam vybrat mezi unikatem, ktery se uz nikdy nebude vyrabet a za stejny (nebo dokonce drazsi peniz) produktem z masove vyroby, tak se rozhodnu pro tu prvni alternativu.

Radim

 

Dobrý, no. Takže si tyhle nový SuperOceany nekupuj teď, když se vyrábí, ale kup si je až za 5 - 10 let, až už se vyrábět nebudou.

 

Jinak to o poklesu ceny hodinek o 50% sotva vylezu z obchodu, to je také dosti svérázný názor.

Pokud by tedy někdo měl na prodej Milgaussy (ideálně zelené), fungl nové a dal mi je o 50% levněji, tak ať se mi, prosím, ozve. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...