Přejít na obsah

Trabant


zdenda

Doporučené příspěvky

Děkuji, děkuji, děkuji. :)

 

Moderátor je skutečně na svém místě i jeho jméno je příhodné, paralela s Viktorem z Pulp Fiction je přímo nabízející se. :cool:

 

Jak jsem již narušil několik diskuzí na vážná témata, s vyjímkou Ticho je drahé. Posílám obrázek těch hodinek. :P

 

Znáte je někdo ?

 

http://xs.to/xs.php?h=xs24&d=05152&f=trabant.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderátor je skutečně na svém místě i jeho jméno je příhodné, paralela s Viktorem z Pulp Fiction je přímo nabízející se. :cool:

Podobnost ciste nahodna... violent.gif.

 

Jinak ty hodinky asi budou dost stare. Nasel jsem jednu aukci na ebay, kde je prodavaji. Jsou teda v o dost lepsim stavu (bez urazky ;) ) ale zatim na ne nikdo neprihodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za typ. ;)

Já je nechci prodat, dokonce je chci zkusit nechat spravit. :)

Jo a dostal jsem vynadáno od dětí, že přece každý ví, že Viktor hrál v Nikitě a v Pulpu to byl Volf. Asi stárnu. :(

Jinak naprosto fantastický web.

Odpoledne podám zprávu o cenách Longines ve Vídni. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to nemyslel jako navod kde prodat ;) Spis jen jako inspiraci, jak muzou vypadat po restauraci. Celkem pekne. Ale odhaduju, ze dost male na muj vkus :D Asi bych jinak doporucil, kdyz (jestli) se budou restaurovat, nanest nejaky neradioaktivni svitici material na rucicky a cifernik :D Momentlane tam asi bude radium, coz asi neni prilis OK. Teda ty davky zareni jsou sice male, ale prece jen... shivering.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...