Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Waltham (vintage)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 559 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 13.duben.2010 - 12:58

Tak jsem si pořídil vintage hodinky Waltham.
Měly by být z 9k zlata.
Ciferník je solidní, pouze sklo a pouzdro potřebuje přeleštit.

Sháním k hodinkám informace o jejich původu a stáří, pokud mi někdo poradí, budu vděčný.

Tento příspěvek byl upraven od Vit: 13.duben.2010 - 13:11

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#2 Guest_Tada_*

Guest_Tada_*
  • Guests

Publikováno 13.duben.2010 - 13:05

Začátek 20. století - tipnul bych si 20. léta.

#3 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 7 841 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 13.duben.2010 - 14:47

tak to je parada. smiem sa spytat kde taketo skvosty predavaju?

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Seiko Presage SSA361J1

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#4 Messiah

Messiah

Krutohustý Megakotel

• Member_50
  • 714 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Breitling, Omega, IWC, Zenith

Publikováno 13.duben.2010 - 15:18

Hm… Musím říct, že se mi opravdu moc líbí! Na kolik tě přišly?

Tento příspěvek byl upraven od Messiah: 13.duben.2010 - 15:18

Mám: Breitling Superocean Heritage 46 mm Electric Blue, Tag Heuer Monaco calibre 11

Měl jsem: Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm cal. 8500, Breitling Colt III, Hamilton Pan Europ černé, Omega Seamaster Professional 300m, Hamilton X-Wind, TagHeuer Aquaracer calibre 5, Breitling Superocean Heritage 46mm, Sinn U1 1000m, Breitling Superocean Steelfish Blue, Steinhart B-UHR 47mm, Hamilton Below Zero 1000m 47mm Silver L.E., Breitling Superocean Steelfish Black, Breitling Hercules, Fortis B42 GMT, Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm, Citizen chrono Pilot, Festina chrono tour de france 2005

#5 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 7 841 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 13.duben.2010 - 18:24

inac peknu repliku smile.gif vyraba robert leighton... jedneho casu som nad nimi uvazoval ale nakoniec som konstatoval ze by som ich nemal kam nosit....

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Seiko Presage SSA361J1

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#6 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 559 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2010 - 11:00

QUOTE(jankoxxx @ 13.4.2010 - 15:47) Zobrazit příspěvek
tak to je parada. smiem sa spytat kde taketo skvosty predavaju?

Na Aukru.
Jsou celkem malé (30x30 bez korunky), hezky vejdou pod manžetu košile.

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#7 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 559 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2010 - 12:55

Tak jsem se konsečně dostal k nafocení hodinek po ozdravné kůře.
Chtěl bych poděkovat:

Davidovi (člen DavidC3)
- za seřízení, vyčištění a vyleštění hodinek, jednání s ním bylo velmi vstřícné a
příjemné.

Ondrovi (člen Simon)
- za výrobu velmi hezkého řemenu z ještěrky. Ondra mi také velmi ochotně pomohl
řešit jeden problém, který vznikl mou špatnou objednávkou.

Hodinky jsou díky oběma šikovným řemeslníkům skoro jako nové. Budu je používat jako oblekovky ke slavnostním příležitostem.

Hitmi, díky za půjčení digitálu.

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#8 Honza K.

Honza K.

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 259 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.srpen.2010 - 12:58

Tak to je ovšem pecka. Blahopřeju! Ke koupi i renovaci. :)

#9 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 559 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2010 - 13:20

Tak to je ovšem pecka. Blahopřeju! Ke koupi i renovaci. :)

Děkuju

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#10 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 896 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 15.srpen.2010 - 13:46

Vite, co k nim rict. Jsou to krasne hodinky s historii v perfektnim stavu (dilem puvodnim stavem a dilem renovaci). Strojek je "poamericku" dekorovany, ciselnik jednoduchy, velmi elegantni a zaroven prijemne oziveny cervenou dvanactkou, ktera spolu s logem tvori protivahu mimostredce. Jo a zrovna hneda jesterka je super material skvele doplnujici zlate pouzdro. No proste na slavnostni noseni idealni hodinky, kdy ani drobna velikost neni na prekazku! Kdyz jsme u toho zlata, tak si zhruba posledni mesic rikam, ze by se mi nejaky vintage zlaty oblekovky moc libily, ale asi z toho nic nebude, protoze bych je neunosil.

Minuly vikend jsem sedel u dobreho kamarada ve svem puvodnim bydlisti a u domaci palenky (vydrzeli jsme klabosit a nasavat az do ctyr rana) jsme se shodli, ze nas oslovuji vice starsi "vintage" vyrobky (u mne hodinky, u neho hlavne fotaky), ktere uz prosly nejakyma rukama a nejlepe, kdyz clovek tu hostorii zna. On napriklad nosi na zapesti postarsi Seiko automaty, ktere ma jako pamatku po svem otci (a ze by si mohl koupit velmi slusne hodinky). Vintage je vintage!

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#11 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 15.srpen.2010 - 15:45

Jo jo moc hezký kousek.
CELKOVÝ DOJEM na mě dělají více než dobrý.

Gratuluji !

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#12 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 559 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2010 - 17:55

pekne fotky, prekrasne hodinky, gratuluju! :)

Díky všem, potěšilo mě, že nejsem jediný, komu se líbí.
Věřte mi, že naživo vypadají mnohem lépe (hlavně řemen, ten se mi moc nepodařilo zachytit).
Moc mě lákalo hodit tam nějakého krokodýla, ale nechal jsem volbu kůže na Ondrovi a nelituju, drobný ještěrčí vzor se k nim mnohem lépe hodí).

Všimněte si netypického (viděl jsem to na starém řemenu poprvé) uchycení provlékacího řemenu (stěžejky jsou pevné). Ondra byl tak hodný a zašil do řemenu takový jakoby hřeben se třemi zuby. Rřemen se provleče, ohne a dírkami se provlečou zuby a ty se ohnou.

Druhá a třetí fotka provedena v Kibiho patentu - fotostan vzor IKEA.

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#13 saida

saida

Závislák

• Member_50
  • 986 příspěvků(y)
  • Bydlí:Svoboda
  • Fanoušek značky:Kde co

Publikováno 15.srpen.2010 - 20:40

Jsou opravdu pěkné! Gratuluji k opravdu vydařené koupi! Je fajn ,že jsou ještě tací co netrvají na nejméně 42mm!

,, V čem je rozdíl mezi dobrou a prvotřídní kávou ? "
,, V reklamě , "odpopvěděl Tracy

doxa.jpgeterna.jpgpost-11102-0-73536700-1397211671.jpg

#14 DavidC3

DavidC3

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 264 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Hodinky... SOU Polná

Publikováno 16.srpen.2010 - 12:59

Ahoj tak musím říct, že ten nový řemen k tomu padne jak originál. Opravdu top stav !

Čas jsou prý peníze... ale já chci jen zdraví :-)
--------------------------------------------------------
Junkers chronograph 3133 kalibr Pojlot /// Zeppelin 7680 /// Wenger Seaforce 200M /// SEIKO SRPA01K1 /// Olympia Milenium  Swiss  ETA 2824

#15 Libunda

Libunda

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 257 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tam kde PRIM Manufacture

Publikováno 16.srpen.2010 - 13:21

Krásný kousek s pěkným řemenem.
Zkoušel jsem hledat info o tomto modelu a na US eBay jsem narazil snad na 4 tyto modely, s různými ciferníky.
Nebylo by možná na škodu těch pár korun zainvestovat ( cca 10$ )a koupit ještě jedny na náhradní díly.
Třeba se někdy v budoucnu hodí.

jaeger le coutre, omega, tag heuer, kazimon, fortis, citizen, longines, prim