Přejít na obsah

Dušák Arkády


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

Dneska jsem nakoukl do Dušáka na Arkádách.

Obchod sice malej a stísněnej, ale kluk, co tam obsluhuje, je ochotnej a hodinkám rozumí.

Pokud bych kupoval něco u Dušáka, tak jedině v Arkádách, fakt mě to tam mile potěšilo.

 

P.S.: All black U-BOATy jsou parádní :wub:

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

Už jsem o Arkádách jednou psal, pokud nákup hodinek v Čechách v kamenné prodejně tak u Dušáka právě tam. Narazil jsem na padesátníka, který hodinkám velice dobře rozumněl a z pětiminutové návštěvy, kterou jsem plánoval a kterou jsem manželce slíbil se stala k její nelibosti příjemná půlhodinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přístup k prodeji mají solidní, bohužel internet je prostě moc lákavý a ušetřit 30% je prostě neodolatelné, jinak bych rád si koupil hodinky u nich....

 

Určitě se tam zajdu podívat, protože shnáním nejaké nové breitlingy, ale zřejmě u nich nic nekoupím, protože ceny v kamenném obchodě u nich jistě nebudou nižší, než u prodejců v zahraničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mohu jen potvrdit, pan Mikuškovic je velmi příjemný pán, natřikrát mi upravoval tah a finalně dokonce doladil délku druhý den.

Nakonec i ochotně přezkoumával mé Hamiltony, u kterých jsem měl problém s ručkami, ačkoli jejich prodejna je o patro výš. Tam bych se ale nedočkal asi ničeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Přístup k prodeji mají solidní, bohužel internet je prostě moc lákavý a ušetřit 30% je prostě neodolatelné, jinak bych rád si koupil hodinky u nich....

 

Jo je to těžký :) Ale já bych jim ty peníze i dal, jestli se k zákazníkům umí chovat... I za to se jim platí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Minulý týden jsem byl v ČR a nějaké aktivity mě zavály na Pankrác. Tak jsem se zastavil v Arkádách u Dušáka a mohu potvrdit,

že pan Mikuškovic je milej chlápek, co rád povídá o hodinkách. U toho musí být radost něco koupit.

Jen mi na vizitku nenapsat žádnou slevu jako Snowovi. Škoda. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Právě jsem dorazil z Prahy a moje cesta vedla k Šímovi kvůli řemenu a přes Dušáka v Arkádách. Milá dvojice prodavaček, černovlasá slečna + starší dáma.

Šel jsem tam s jediným cílem a to vyzkoušet Omegy PO. Nakonec jsem tam z kamarádem strávil skoro hodinu, na ruce jsme měli hromadu všeho možného a nakonec jsem odešel

rozpolcen, protože se nemůžu rozhodnout mezi Omega PO a B Superocean :-) Děvčata mě na tuto představu zlákala velmi nenásilným způsobem.

Jinak: ochota, vstřícnost, příjemné vystupování, milé a nebojí se zasmát. Odjíždím nadšený.

Upraveno uživatelem Libunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Breitling SuperOcean Heritage

 

:offtopic:

Jo a cestou od Dušáka jsem se ještě v autosalonu vsoukal do Aston Martin DB9 v cabriu a jak manažer, tak i slečna byli velmi milí, i když jsem je hned na začátku upozornil, že na tohle ještě dlouho mít nebudu.

Dnes na mě prostě byli milí úplně všichni a úplně všude.

Asi erekce na slunci :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hele ja mam uplne jiny zkusenosti.... Uz druhej mesic marne cekam na soucastku do svejch rozbitejch U-Boatu a celej jejich pristup a doprosovani se z moji strany a neustaly se pipominani bych uz nikdy podstoupit nechtel.

Takze z moji strany Dusak Arkady jednoznacne NE-E!

 

Dneska jsem nakoukl do Dušáka na Arkádách.

Obchod sice malej a stísněnej, ale kluk, co tam obsluhuje, je ochotnej a hodinkám rozumí.

Pokud bych kupoval něco u Dušáka, tak jedině v Arkádách, fakt mě to tam mile potěšilo.

 

P.S.: All black U-BOATy jsou parádní Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám také špatné zkušenosti např. u Bechyněho, na rozdíl od celé řady lidí tady, takže to máš těžké ...

Bylo by dobré, kdybychom zrovna my byli ti jediní, takové výjimky, to ale asi bohužel ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pani na Arkadach u Dusaka velmi ochotna - Breitlingy jsou pry vodotesne a to i do velke hloubky, taky v noci sviti, automaty maji rezervu natahu, šedý ciferník je vlastně černý - to dělá ten antireflex, hodinky jsou z kvalitni oceli Posted Image Takže ochota tam urcite je Posted Image

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Pani na Arkadach u Dusaka velmi ochotna - Breitlingy jsou pry vodotesne a to i do velke hloubky, taky v noci sviti, automaty maji rezervu natahu, šedý ciferník je vlastně černý - to dělá ten antireflex, hodinky jsou z kvalitni oceli Posted Image Takže ochota tam urcite je Posted Image

 

Tys tam dělal ze sebe blba, přiznej se!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...