Přejít na obsah

Breitling Navitimer... Dobrá cena?


ceslko

Doporučené příspěvky

Ahoj všem!

 

Po pár leztech u Citizenu bych si chtlě pořidit něco lepšího :-). Vybral jsem si Breitling Navitimer na kůži s překlápěcí sponou. Chci jít asi do nových. Jaká je podle Vás dobráý cena? Můžu je mít z Německa za 85 tis.

 

Děkuji za jakýkoli názor!

 

 

Ceslko

Upraveno uživatelem ceslko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je za nové ?

 

Ano toto je cena za nové...

 

Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

 

Právě na chrono24.com jsem je našel nějakých 3169 + 120 EUR za překlápěcí sponu.. co jsme pokukoval, tak levnější kousky jsem neviděl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

 

 

Ceny v Česku jsou podle evropského ceníku - stejné jako v SK, Rakousku, Německu atd.

 

Cena 85 tisíc je až podezřelá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrono24 sleduji minimálně půl roku v kuse a objevují se tam zajímavé kousky, jak jsem psal, a pokud je ten prodejce prověřený, jak píšeš, tak bych se já osobně tolik nebál, i když riziko existuje vždy, bál bych se spíše na ebay, ale to je můj pocitovej názor. To je mi jasný, že ceny v ČR jsou podle nějakého evropského ceníku, ale jak to, že tedy při platbě v hotovosti v ČR dostanu slevu 10 procent z ceny a v zahraničí jsou ty ceny daleko zajímavější, např. www.watch.de, atd. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říká ebay ? Dříve jsem na chrono24.com nakupoval, ale teď už bych se bál.

 

Máš nějakou špatnu zkušenost s chrono24.com i když to je ověřený prodejce?Zajímá mě to, protože někomu poslat minimálně 3000EUR a pak dostat něco, co si radši ani nechci představit, se mi opravdu nechce a nedovedu si také vybavit to dohadování či reklamaci :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena 85 tisíc je až podezřelá...

 

Co se ti na ní zdá podezřelé? Tady například Wortmann, ten je i tady vyzkoušený:

http://www.wortmann-uhren.com/de-uhren_det...tling-223.shtml

 

nebo v bílé Miquel, toho mám vyzkoušeného osobně:

http://www.uhren-miquel.de/Breitling_Navit...rt_1882_de.html

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena může být v pořádku. Rozdíl mezi standardní cenou u Dušáka a prodejcem v Německu může být klidně 30%.

Přesně tak, ta cena je v pořádku, nevidím na ní nic zvláštního!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena nového modelu v oceli s překlápěčkou je 4360 EUR. ještě mě napadlo, že to může být starší model, který může být za lepší výchozí cenu.

 

V tomto případě něco jako NOS ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...