Přejít na obsah

IN-HOUSE strojky - přehled


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Já se omlouvám možná za trochu off-topic, ale nenašel jsem to na internetu ikdyž jsem myslím hledal poctivě. Hledám nějaký rámcový nebo i přesný přehled strojků dle data uvedení na trh. Je mi víceméně jedno od jaké firmy. Nechci, aby někdo dělal rešerši za mě, jen třeba někdo takový odkaz viděl nebo ví kde hledat.

 

O co mi jde? Podívat se na ty strojky rok od roku a hlavně vidět to, co je třeba "2016" na poli automatických strojků...Budu hledat dál, ale kdyby někdo vědel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tak bývá hned po položení otázky jsem to zadal do google trochu "inventivnějc" a našel jsem minimálně přehled o "délce kariéry" jejích strojků - dotaz byl místo předchozích "Eta watch movement by year" položen jako "Eta watch movement by introduced".

 

 

Zdroj: http://www.watch-wiki.net/index.php?title=Category:ETA_2890_calibres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Prošel jsem si to a fakt v tomhle vlákně nejsou zmíněny Damasko H-35 a A-35? Oddíl, kde si dělají sami své vlastní křemíkové vlásky, ložiska, krokova kola, Patek-style Gyromax setrvačky,... Kromě kamenů tedy snad vsechno. Což lze říct jen o pár dalších. Ty půjde spočítat na prstech jedné ruky. Myslím, že v seznamu by měli bez pochyby být.

 

http://www.damasko-watches.com/de/manufakturkaliber

 

 

74fb741f736cf139e98343de57ebd6ed.jpg

 

3ecb9066a76f46131e0800d44d0eea3a.jpg

 

e7eece1336f6e532c754423604da472a.jpg

 

550650b0341af1619208f1ba1571af52.jpg

 

20462c81271195aa0f4da8cf37e03180.jpg

 

78d766047ca72d6e815c42ebf10f8dc9.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, to je fakt, to je ostuda, že to tu už dávno není.

 

Mimochodem, já tam vidím Incabloc - pokud se nemýlím, znamená to, že se do strojku externě nevyrábí jen kameny, ale také prvky jejich uložení. Což nijak nesnižuje úroveň, na jakou Damasko své strojky dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, je to inhouse, nebo neni? me to pripada jako vyskeletonizovana ETA 2893 nebo 2897 s jinym datumovym vencem a rotorem. 

 

http://www.cvstos.com/collections/challenge-jet-liner-proud-be-russian-g%C3%A9rard-depardieu-edition

Calibre:Skeletonized. Automatic-winding movement CVSTOS CVS350.  

Power-reserve:42 hours

Frequency:28,800 vibrations per hour

srovnani zepredu.JPG

srovnani zezadu.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi to nedalo a napsal sem do Cvstosu, odpoved je, ze je to modifikovana Sellita SW300-1. cimz to uz dal nepatri do inhouse diskuze :)

Já ti nevím, z toho co vidím, je jasné že si většinu vyrobili sami(in-haus), byť to zkopírovali. Jiné by bylo, kdyby jste měli v názvu "manufakturní-strojky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...