Přejít na obsah

IN-HOUSE strojky - přehled


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Nevim jestli se v tom vyznam dobre ale me kdysi uchvatil strojek od Maurice a myslel jsem ze je to jejich vlastni kalibr: http://www.hodinky-koscom.cz/cz/maurice-lacroix-mp7158-ss001-900

 

To je jejich strojek; stejně jako tuším 6 nebo 7 dalších (to tvrdí ML) - jejich vlastní inhouse jsou ale mimo jiné v Gravity, Seconde Mysterieuse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Meccaniche Veloci MV 8801 In-House Movement

 

Meccaniche%2BVeloci%2BPresents%2Bthe%2BM

 

Meccaniche%2BVeloci%2BPresents%2Bthe%2BM

 

Technical specifications of the MV 8801calibre

Automatic movement; Diameter: 44.30 mm; Thickness: 6.8 mm; 4 independent displays (2 GMT with hours and minutes; 1 GMT with hours, minutes and date at 9 o clock position; 1 GMT with hours, minutes and seconds); Rotor: MV cog; Power reserve: 38 hours; Frequency: 28,800 vibrations per hour; Number of parts: 35; Water resistance: 10 atmospheres; Movement decoration: perlage, Côtes de Gen?ve, rhodium-plating.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ETA je ETA, spolehlivý strojek ve všem od 10k do 200k.

Ahoj, po čase si dovolím něco. 

Chci se vás zeptat, protože si myslím že zde se to hodí, jak je to u vás s vnímáním strojků v hodinkách? Někdo je hrdý na to že tam je ETA - jistota kvality, přesnosti, mnohokrát vyzkoušeno, proč ne? Ale druhá by si o ETU ani neopřela kolo - proboha, je všude, pomalu jako quartz. Kdo nemá in-house je idiot. A tak začíná nálepkování jednotlivých značek. Pomalu uvažují časem přejít na automaty a chci si třeba i připlatit za to, abych si mohl zodpovědně říct, že mám opravdu "dobré" hodinky. Když si řeknu že se mi líbí Planet Oceany, jiní řeknou, že když to nejsou Speedmastery, tak to je pomalu šitka. Tag Heuer - no slavný neslavný 1887 kalibr - jen kopie Seika, Dokonce i nový Kalibr 01 vychází z původních strojků. Dokonce jsem slyšel názory, že Hublot jsou jen šitky za moc peněz a koupí si je jen debil. 

Naopak někdo to vůběc neřeší, a je mu jedno jestli dá za ETU oněch 200 klacků a je pro smích jiným a platí vlastně jen za jiný obal. 

Můj postoj je asi takový - hodinky jsou emoce - především se mi musí líbit. Na druhé straně cítím in house jako jistou exkluzivitu. V\dí mi i zde na forku ty kategoricé výroky ty a ty jsou shit nekupovat pod.  

Můžete se kdyžtak k tomu povyjadřovat? Případně co u vás rozhoduje pro koupi - model, limitace, strojek, efekt značky apod....děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...