Přejít na obsah

Rolex Yacht-Master I 16622 platina


kulix

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ruda datumovka tedy neni originál?

Ne není  to standart YM datový věněc, je to turnograph tuning. Tedy originální díl, ale z jiného modelu. Mě se to po letech začalo líbit, ale bohužel je již pozdě. Na svoje YM už dneska červený kotouček seženu jen velmi obtížně. Díky novým, tvrdším pravidlům pro RX AD.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na informaci, že modely z Baselu jdou na trh obvykle září, řijen, člověk nepotřebuje dvorního hodináře, to je obvyklá doba uvedení na trh.

Tohle pravidlo ovšem zrovna neplatí u nových Dayton. Třeba někomu je jasné jak tohle, tak třeba i to, že skončí DeepSea s modro-černým cifrem, ale já to nevěděl dokud jsem se nezeptal.

Upraveno uživatelem Porsche_911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už od podzimu o tom slyším ze skonci ale jsou to jen drby ne? V butiku nikdy nevěděli. Nebo?

Myslíš, že jde o marketingový tah? Bylo mi řečeno, že ty cifry pojedou jen do vyčerpání zásob.

Třeba z nich jednou bude hodnotný sběratelský kus, ikdyž spíš ne, nicméně mohu se plést, zatím na to nemám odhad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě je to cirkus trochu mimo konzervativní Rolex. Mluvím o modrém cifru. Možná proto upgrade 2016, po kterém se dle mého názoru jedná o premier league. Můj pocit.

Souhlasí jen s druhou půlkou toho co píšeš. Měl jsi někdy 16622 Blue na ruce? A měl jsi je někdy na ruce, když jsi brázdil moře na jachtě? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle pravidlo ovšem zrovna neplatí u nových Dayton. Třeba někomu je jasné jak tohle, tak třeba i to, že skončí DeepSea s modro-černým cifrem, ale já to nevěděl dokud jsem se nezeptal.

Podle čeho se domníváš, že by tohle nemělo platit u Dayton? Nebo už je podzim 2016 a mě něco uniklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle čeho se domníváš, že by tohle nemělo platit u Dayton? Nebo už je podzim 2016 a mě něco uniklo?

Podle mého hodináře, což je člověk v CH přímo u zdroje. Má je (Ref. 116500LN) mít až v listopadu 2016.

Já nevím podle jakých pravidel nebo klíče se určuje kdo kdy co od fabriky dostane, ale on vždycky měl/má všechno rychle a spolehlivě. Jestli je někdo bude mít už v létě tak to umí líp :) a taky na tom zřejmě slušně vydělá. Netuším jak moc je tohle uměle vyvolaná situace nebo jde o reálný stav. Někde jsem četl, že na Daytona se slevy tolik nedávají, asi by nám k tomu mohl říct víc někdo, kdo s tím má zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...