Přejít na obsah

safír pro Orient a Paypal


Návštěvník Jan M

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jan M

Tak koukám že zájem by byl:-)

Vzhledem k tomu že jsem se rozhodl si ten Paypal zprovoznit tak nejdřív počkám až mi potvrdí kartu (prý max 3dny) a potom uvidím.

 

Rád vše objednám. Jen nevím jak to provést "technicky".

Nikdy jsem pro členy fóra nic hromadně neobjednával ani se objednávky neúčastnil.

 

Má předtava (klidně jí zkorigujte na základě předchozích akcí:-)

 

1. Nejdřív mi tedy ti kdo mají zájem napíší zprávu na profil kde uvedou co a kolik chtějí.

 

2. Já následně potvrdím o co jde aby nevznikly nepořádky

 

3. Nevím jestli je tu zvykem platit předem nebo až po hromadné objednávce..?.. Poraďte.

Se členy fóra se neznám osobně ale nemám důvod nikomu nedůvěřovat.

Takže jsou dvě/tři možnosti:

A ) Peníze mi zašlete předem na účet (celkem nepraktické protože přepočet bude přibližný vzheldem k měnícímu se kurzu) nebo na Paypal

B ) Zaplatím ze svého a po obdržení mi zaplatíte (do čehož se mi zas tak moc nechce - uvidím kolik lidí se přidá)

C ) Všichni mi pošlou zálohu ve výši třeba poloviny částky abych měl lepší pocit

 

4. Až vše obdržím/me sejdeme se někde v Praze a vše předám.

 

Dejte tedy vědět :smile_anim:

Upraveno uživatelem Jan M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasně, není problém zaslat zálohu a pak případně doplatit. Jen bych poprosil o zaslání k nám na vísku, do PRG se dostanu 1x za 14 dní a třeba bude zrovna ta prodleva... Poštovné a náklady s tím spojené samozřejmě uhradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jan M

To by se z toho jeden....

 

Tak jsem vše zadal do Paypal.

Karta funkční stáhly poplatek 50Kč a potom jsem měl zadat do systému kód trnsakce při níž my stáhly těch 50Kč.

 

A ejhle - kód je prý starý ať zadám nový. Tak to zkusím 3 krát a šup karta blokovaná 50Kč v pr..li.

 

50Kč není moc ale člověk by vyskočil z kůže. Proto nesnáším debilní internetové platby.

Ukradli mi 50Kč a teď jim musím volat až do debilní UK zaplatit za telefon nejmíň dvě kila než to virídím.

 

A to ani nevím jestli to k něčemu bude.

 

Takže moje zkušenost s Paypal - to radši pošlu ty prachy českou poštou v obálce!

 

Zloději jedni mizerní. :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se z toho jeden....

 

Tak jsem vše zadal do Paypal.

Karta funkční stáhly poplatek 50Kč a potom jsem měl zadat do systému kód trnsakce při níž my stáhly těch 50Kč.

 

A ejhle - kód je prý starý ať zadám nový. Tak to zkusím 3 krát a šup karta blokovaná 50Kč v pr..li.

 

50Kč není moc ale člověk by vyskočil z kůže. Proto nesnáším debilní internetové platby.

Ukradli mi 50Kč a teď jim musím volat až do debilní UK zaplatit za telefon nejmíň dvě kila než to virídím.

 

A to ani nevím jestli to k něčemu bude.

 

Takže moje zkušenost s Paypal - to radši pošlu ty prachy českou poštou v obálce!

 

Zloději jedni mizerní. :gun_bandana:

 

Jaký kód jsi tam zadával? On to totiž není přímo kód té transakce, ale čtyřmístný kod, který je myslím před jménem odesílatele. Něco jako XXXX PayPal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jan M

Tak slečna na Paypal call line mi všehno osvětlila.

Beru zpět svá příkrá slova na adresu Paypalu :whistling:

 

Před dvěma dny jsem omylem zaslal dvakrát žádost o registraci karty.

Takže přijdu o 50Kč ale svojí chybou.

Což je OK páč 50kaček je sranda. Jen by mě bvadilo kdybych o ně přišel chybou cizího člověka.

 

edit: Kód jsem dával správný ale musím počkat až mi strhnou dalších 50 (díky tomu jak jsem žádal dvakrát).

 

Upraveno uživatelem Jan M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi dorazila Suma a je jasné, že ten tah 20mm je málo a budu potřebovat watchadoo... Takže až se mávne, že už jako jo, tak bych si objednal safír na Suma + korekci s tahem 22 mm watchadoo na Suma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jan M
JanM: Jenze tech 50 kacek ti zase refundem vrati ;).

 

Aha.. No nešlo mi o samotných 50 Kč jen mi vadila představa že by mě o ně někdo jen tak svévolně oškudlil.

Ale nakonec to bylo hned vyřízené. Zavolal jsem na call linku, kartu hned se mnou na uchu odblokovali a vysvětlili problém.

A ani s angličtinou nebyl problém-mluvila slečna pomalu a čistě (asi když slyšela že volám z dálného východu:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas ti strhnou a vrati nejakou symbolickou castku, asi aby si overili, ze karta je stale platna. Jinak problem asi byl v tom, ze napred se ti dana castka na karte jen zablokuje a teprve po nejake dobe vidis i kym vcetne toho kodu. Ja jsem s tim take zapasil nez jsem na to prisel. Je potreba byt trpelivy. Jinak u kreditni karty jsem musel zavolat na linku, abych ten kod zjistil, protoze nez se mi dostal do ruky vypis tak penize byly refundovane a na vypise nebylo nic videt. Ale slecna z banky co mi to pomahala resit hned vedela oc se jedna :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...