Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ústí n.L.


ricous

Doporučené příspěvky

Jak již bylo v jiném vlákně nakousnuto, pár lidí by se tu našlo na společný sraz v Ústí. Zatím bych se zkusil domluvit na dni v týdnu (jako všude jinde čtvrtek a nebo pátek?) a podniku (chodím jen do Domečku, Pomeranče, Týny a HP baru - ale taková Mexická na Klíši by snad byla k našemu sjezdu ideální). No a termín - první polovina května?

Pokud nikdo nic nenavrhne, tak za týden něco nastřelím a uvidí se, kdyžtak se picnu sám a odřu si cestou domů hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak již bylo v jiném vlákně nakousnuto....

 

Dorazil bych tedy taky na muj 1.sraz - jak je v jinym vlakne receno. Snad nam klapne termin... :whistling:

A at dorazi i clen Enodis, kdyz to takhle predpripravil... :crying_anim02:

Upraveno uživatelem paolous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem nad ústeckým srazem nejednou přemýšlel, ale nikdy nenašel dostatek odvahy ani času do toho šlápnout! Rád se přidám...pokud bude hlasovačka o místě, tak jsem pro mexickou! ádios!

SEM TAKY PRO MEXICKOU....UZ VIDIM RICHARDA JAK RANO DOSTAVA TY FAZOLE Z POVLECENI A ZE PSA

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě odkaz na tu restauraci včetně polohy: http://www.bowlingrestaurantcentrum.cz/mex...restaurace.html

POLOHA JE MI VICEMENE PREDEM JASNA,AKORAD NEVIM JESTLI MI TEN PRILEPHOLUB VEME SEBOU...........hele,jak na to tak cumim-nebude to v duchu rypaky a malicky nahoru,vynikajici mlety ala mexiko a nekonecny bebaty vo kravskejch hodinkach?

post-4087-1272111085.jpg

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když by jel Dan a Fazer, tož bych taky chtěl vidět to fazolobraní po ránu :-) Bych eventuelně vzal nějaký snadno omyvatelný auto :thumbsup_anim:

Že bych tedy taky doplnil karlovarskou delegaci...? Začínám o tom vážně přemýšlet. Na severským srazu jsem ještě nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HA HA TO SMRDI MIKROBUSEM A RICOUS NAS NASTRKA K FINANCUM NA SLUZEBNU........................pobleju mu u psovodu vlcaka.Mam strasne rad zviratka,uz u odvodu sem se hlasil k dragounum.........................................ty vole ted mi to doslo,ustecaci sou tam jenom dva a nase vzacna delegace se v hojnem poctu potahne nekam k Drazdanum?Prdime na ne,udelame si svuj sraz a voni dva at dotahnou za nama...........a toho vlezdoprdele Dantechna nechame sedet doma,zacina bejt horsi jak Tada...vsude byl,vsecko zna a vod vseho ma klice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...