Přejít na obsah

Longines


zdenda

Doporučené příspěvky

Jojo..moooc pekne. Bohuzel, dost drahe a nejsem si jisty, ze cena odpovida znacce? Asi bych byt tebou jeste omrknul ebay. Dost casto se tam daji poridit hodinky od autorizovaneho a spolehliveho prodejce za vyrazne nizsi cenu. Z vlastni zkusenosti muzu doporucit. Ovsem, je treba se tam naucit nakupovat a odhadovat spolehlivost prodejce. Rozhodne je tam ale vzdy vetsi riziko, nez kdyz koupis z kamenneho obchodu. Proto je treba zvazit miru rizika a pripadnou usetrenou castku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pierre..

 

Mas nejake foto? Ja jsem ted byl hodne nalomeny koupit jedny letecke Longinesy z obdobi pred 2 svet. valkou, ktere nosili ceskoslovensti piloti. Velmi se mi libi, ale cena je trosku vetsi. I kdyz v tomhle konkretnim pripade ani ne. Akorat jsem ted koupil neco jineho a clovek nemuze porad kupovat jen hodinky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku nemam, ale popracujem na tom. Len mi prosim Ťa vysvetli, ako potom tú fotku možem vložiť do prispevku. Ozaj, teraz ma napadlo, že také isté longinesy ako mám ja nosil Igor Hnízdo v Obecnej škole(bol tam jeden taký detajlnejší záber). Tak asi to budú hodinky ešte staršieho dáta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám teraz bohužial digit. foťák tak ich spravím neskôr. Ale popozeral som sa po nete a našiel som pár linkov kde sú vyfotené. Sú z roku 1940. To som si teda nemyslel. http://www.antiquewatchonline.com/NATO%20C...ongines-mil.htm

http://www.roots-watch.com/big/militaly/xx...xmili048big.htm

Len sa trochu odlišujú v korunke a ručičkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to tyhle?

L010221.jpg

 

Na vlozeni obrazku ve foru ho musis mit ulozeny nekde na internetu. Existuje kopec placenych i free sluzeb, ja momentlane pouzivam xs.to. Proste tam ten obrazek uploadni a zkopiruj si link co se ti ukaze kdyz kliknes na "Show Codes & Thumbnail" nebo tak nejak. Zkopiruj ten link uvedeny pod "Forum code for embedding:" a tak jak je ho vloz do tveho prispevku ve foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...