Přejít na obsah

Fotka

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1501 odpovědí na toto téma

#41 baza

baza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 596 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 28.srpen.2010 - 07:57

BAD NEWS - Newsletter watch.de:

"Rolex erhöht die Preise zum 1. September 2010 !

Aus Insiderkreisen haben wir heute diese „ Bad News “ erhalten. Betroffen sind alle Auslieferungen NACH dem 1.09. 2010 !
Bestellungen die vor dem 1.09.2010 gemacht wurden, und NACH dem 1.09.2010, erst geliefert werden, hat Rolex Gnadenlos in die Preiserhöhung eingebunden!"

#42 PM68

PM68

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 96 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Fotografovanie

Publikováno 29.srpen.2010 - 09:55

Zaujímavé Rolexy - Daytona Meteorite Watch

#43 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 11 911 příspěvků(y)

Publikováno 30.srpen.2010 - 22:00

Celozelenaci.

Přiložený soubor (y)

#44 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 972 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 31.srpen.2010 - 15:50

Celozelenaci.

Hodinky pro Rakosnicka :), mne se ta zelena teda nelibi. Ale ty 116200 (36 mm DJ) nalevo od nich, ty bych bral vsema deseti!

lib: Ty stary akrylatovy skla jsou bozsky. Krome "mekkych" odlesku se mi libi, jak vystupuji nad lunetu (nejlepsi je to u vintage Subu), a kyklop k tomu, to je pak uplna parada.

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#45 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 575 příspěvků(y)

Publikováno 31.srpen.2010 - 19:22

...
lib: Ty stary akrylatovy skla jsou bozsky. Krome "mekkych" odlesku se mi libi, jak vystupuji nad lunetu (nejlepsi je to u vintage Subu), a kyklop k tomu, to je pak uplna parada.

Měkký odlesky se mi taky líbí, ale safír u nových bych nepodceňoval. Když se trochu nasvítí, taky parádně vystupuje.

Přiložený soubor (y)

#46 vojt

vojt

CHRONOmaggi

• Member_50
  • 806 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jablonec nad Nisou

Publikováno 31.srpen.2010 - 19:57

Mám taky rád ty starý skla, vypadají pěkně masivně.
Safír u Datejustů a třeba Explorerů (36) taky pěkně vystupuje - tady na fotkách z rolexrorums od pana acce1999, mimochodem super fotky Explorerů, které se používají, tak jak mají.

Přiložený soubor  ExWristInWinter.jpg   142,73K   8 Počet stažení

Přiložený soubor  ElevenYears.jpg   104,34K   11 Počet stažení

Přiložený soubor  Dent.jpg   105,46K   8 Počet stažení

Rolex Explorer 114270
Rolex Sea-Dweller 16600
Rado Original Automatic
Seiko Blue Monster
Omodox

#47 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 766 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 31.srpen.2010 - 20:04

Celozelenáče jsem viděl teď o víkendu naživo v Benátkách a jsou nádherný, ta zelená hází spousta odlesků, vypadá to fakt mnohem líp než na fotkách.
Málem jsem jim tam poslintal výlohu, hlavně jsem musel popřít svůj názor, že zlatý hodinky v kombinaci s drahými kameny nemůžou vypadat dobře.
A úžasný byly Milgaussy v bílém.

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#48 yasmine

yasmine

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 82 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:EU
  • Fanoušek značky:nemám čas

Publikováno 31.srpen.2010 - 21:02

Citace:

"GENEVA — Luxury Swiss watchmaker Rolex announced Wednesday the surprise departure of its chief executive, Patrick Heiniger, who has overseen the group for the last 16 years.
Heiniger, 58, who took over from his father in 1992, is to leave to "pursue personal projects," the group said.
Swiss newspaper L'Agefi linked Heiniger's departure to the Bernard Madoff scandal in the United States, but the report published Wednesday was denied by Rolex.
L'Agefi claimed Rolex might be a victim in the alleged 50-billion-dollar fraud by Madoff and this had shown Heiniger's willingness to take high risks."

Přiložený soubor (y)

#49 yasmine

yasmine

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31.srpen.2010 - 21:13

Customizer

Zkuste si neco sestavit :-)

Přiložený soubor (y)

#50 yasmine

yasmine

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31.srpen.2010 - 21:23

Celkem zajimavy kousky, ackoli ja jsem spis na Daytony...

Přiložený soubor (y)

#51 lastam

lastam

Megazávislák

• Member_50
  • 1 668 příspěvků(y)

Publikováno 31.srpen.2010 - 22:08

hmm, to je teda strašný, takhle popravit datejusty...
Posted Image

#52 Baker

Baker

Ušoun

• Moderators
  • 9 382 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 1.září.2010 - 08:09

hmm, to je teda strašný, takhle popravit datejusty...

Proc? Pro zeny mi to prijde perfektni.

#53 FiXilVer

FiXilVer

Megazávislák

• Member_50
  • 1 119 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2010 - 08:35

Celozelenáče jsem viděl teď o víkendu naživo v Benátkách a jsou nádherný, ta zelená hází spousta odlesků, vypadá to fakt mnohem líp než na fotkách.
Málem jsem jim tam poslintal výlohu, hlavně jsem musel popřít svůj názor, že zlatý hodinky v kombinaci s drahými kameny nemůžou vypadat dobře.
A úžasný byly Milgaussy v bílém.

Ked som bol minuly rok v Benatkach, tak som uplne cumel, ako vela ludi tam nosi Rolex. Pocas dna som napocital 19 !!! najcastejsie to boli submariner ( logicka volba, kedze ide o Benatky ), potom datejust, par explorer I ( II ziadne ) a jedny deep sea.
(Jo, a absolutne ziadne panerai)
Mal by som si ist pozriet nazivo tie zelene, nech si spravim vlastny nazor. Zatial sa mi pacia, ale nechcel by som ich, pretoze by sa mi ta zelena asi prejedla.. volil som cierno-bielu klasiku

#54 Heky

Heky

Závislák

• Member_50
  • 669 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Stowa, Nomos, Rolex, Panerai

Publikováno 1.září.2010 - 09:01

Ked som bol minuly rok v Benatkach, tak som uplne cumel, ako vela ludi tam nosi Rolex. Pocas dna som napocital 19 !!! najcastejsie to boli submariner ( logicka volba, kedze ide o Benatky ), potom datejust, par explorer I ( II ziadne ) a jedny deep sea.
(Jo, a absolutne ziadne panerai)

Je to tak - byl jsem tam letos a myslel jsem, že mi z toho vypadnou oči do vodního kanálu :) Já jsem měl teda nejvíc štěstí na Daytony ;)

Tento příspěvek byl upraven od Heky: 1.září.2010 - 09:01

#55 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 766 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2010 - 09:48

Je to tak - byl jsem tam letos a myslel jsem, že mi z toho vypadnou oči do vodního kanálu :) Já jsem měl teda nejvíc štěstí na Daytony ;)

To musím potvrdit, za víkend jsem viděl minimálně 25 lidí s Rolexama, nejvíc Submarinery, docela jsem zíral.
Přítelkyně se náramně bavila, když slyšela pořád "Hele, další Rolexky!" :D

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#56 zid

zid

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 380 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2010 - 11:35

BAD NEWS - Newsletter watch.de:

"Rolex erhöht die Preise zum 1. September 2010 !

Aus Insiderkreisen haben wir heute diese „ Bad News “ erhalten. Betroffen sind alle Auslieferungen NACH dem 1.09. 2010 !
Bestellungen die vor dem 1.09.2010 gemacht wurden, und NACH dem 1.09.2010, erst geliefert werden, hat Rolex Gnadenlos in die Preiserhöhung eingebunden!"

Dnes mě o tom informovali u Bechyně. Ceny všech modelu o 10%, hodinky, které mají na obchodě se doprodaj za starou cenu.

#57 baza

baza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 596 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2010 - 18:09

Dnes mě o tom informovali u Bechyně. Ceny všech modelu o 10%, hodinky, které mají na obchodě se doprodaj za starou cenu.

Stejně. Když je miluješ, není co řešit!

#58 lastam

lastam

Megazávislák

• Member_50
  • 1 668 příspěvků(y)

Publikováno 1.září.2010 - 21:24

Proc? Pro zeny mi to prijde perfektni.

no dobra jeste ta posledni verze je nejlepsi, ostatni dve jsou docela desny
Posted Image

#59 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 2.září.2010 - 18:34

Byl jsem v Německu, ceny okamžitě všechny zvýšily bez ohledu na sklad. Nové Submarinery jsou teď za 5840 Euro :gun_bandana: :thumbsdown_anim:

#60 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 2.září.2010 - 18:40

Byl jsem v Německu, ceny okamžitě všechny zvýšily bez ohledu na sklad. Nové Submarinery jsou teď za 5840 Euro :gun_bandana: :thumbsdown_anim:

hmmm - to bych měl zdražit :)