Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Když jsem viděl ty fotky se slečnama, tak si říkám, že při výběru fotek do našeho kalendáře zůstáváme příliš při zemi ... zkusme to trochu oživit !!

 

Ps. telefon fakt nemám ...

 

Natáhne se sama, nebo je třeba se nějak přičinit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

A ještě něco málo.

 

 

 

 

Pardon, neopatrně jsem si umazal fotky z příspěvku a tak na omluvu ještě nějaké přidám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rolexforums.com jsem teď v debatě, zda nosit hodinky do posilovny narazil na krásný příspěvek:

 

Your EXPII is built to take anything you or your gym can throw at it. I wore my 80's Datejust in the gym and while playing racquetball and water skiing - hot tubs and jacuzzi's - for many years. I am lost as to why you remove it at all ?

Myslím, že to krásně vystihuje podstatu Exploreru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Včera jsem dostal mail z adresy Rolex.com s odkazem na jejich stranky a s tímto zněním:

 

Subject: Rolex For You -12%

Dear (muj email)

 

ROLEX WANTS TO SHARE SOMETHING WITH YOU

 

While exploring the Rolex.Com website, discovered this official Rolex address and thought you would be interested. http://www.rolex.com and wanted to share it with you.

 

Thank you.

See you soon on Rolex.com

 

Rolex S.A. respects your right to privacy and is committed to maintaining your confidence and trust. Any information you provide us through our website will not be sold or rented.

Rolex S.A. does not collect any information from you without your knowledge and permission, and does not ask that you enter any personal information to access the website.

Information you provide Rolex S.A. is stored in a secure location.

 

--------------------------------

 

Taky vám to přišlo? Nevíte jestli je to opravdu sleva 12% z ceníku Rolexu? Nebo je to jen spam typu "jste miliontý návštěvník"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...