Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

Sypu si popel na hlavu. Úplně jsem to vynechal - omluva :notworthy: - ten nejhezčí kousek jsem upřel majiteli. :crying_anim02:

 

;)

 

Přikládám fotku totožné hodinkové sešlosti z jiného úhlu.

 

post-6998-127615738523.jpg

 

A tady jen vybraná společnost modrých...

 

post-6998-127615733631.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky přidám svoje "nové" Igeny. Měly by být komplet v původním stavu, ještě doleštím sklíčko a vyměním lunetu, kterou mám na cestě od místního váženého člena, a budou jako nové :thumbsup_anim: ....časem možná ještě dojde k výměně lunety za bílou, až nějakou seženu :whistling: .

 

post-11054-1277273964,19.jpg

 

post-11054-1277273972,26.jpg

 

post-11054-1277273978,73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svoje "nové" Igeny. Měly by být komplet v původním stavu, ještě doleštím sklíčko a vyměním lunetu, kterou mám na cestě od místního váženého člena, a budou jako nové :thumbsup_anim: ....časem možná ještě dojde k výměně lunety za bílou, až nějakou seženu :whistling: .

 

Hezké, proč měnit lunetu - tahle vypadá dobře? Nebo jsem nějaký kaz přehlédl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových hezkých Igenů se nám najednou urodilo :)

 

To víš, že Igenům se to taky líbilo, že jsem je taky vyvezl, přecestované PinkGoldy zůstaly tentokrát doma :)

 

To je správné, jen ať se v Polsku pokochají českými hodinkami :) Asi je tam také dobře znají.

 

Zde mám ještě své jedničky, potřebovaly by lunetu, tak kdyby jste někdo měl tak se mi prosím ozvěte..

 

Tady ti samotná vložka nepomůže, protože máš hodně ošoupaný i ten kovový kroužek. Nová plastová vložka tak bude vyčuhovat.

 

Taky přidám svoje "nové" Igeny. Měly by být komplet v původním stavu, ještě doleštím sklíčko a vyměním lunetu, kterou mám na cestě od místního váženého člena, a budou jako nové :thumbsup_anim: ....časem možná ještě dojde k výměně lunety za bílou, až nějakou seženu :whistling: .

 

Souhlasím s Honzou, že takhle vypadá více než obstojně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké, proč měnit lunetu - tahle vypadá dobře? Nebo jsem nějaký kaz přehlédl?

 

Je ošoupaný ten chrom na kovovém kroužku, nebo se to dá znovu pochromovat? Myslel jsem že to je komplet s tou plastovou vložkou.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci svinit vlákno, ale asi se to sem hodí. Na výletě v Praze jsem ve starožitnostech kousek od Staromáku směr Karlův most viděl Prim sport jedna červené v super stavu za 2100,-. Koukal jsem pak na nějaké prodeje a všude to bylo x-krát tolik. Asi jsem je měl koupit. Z Plzně tam pro ně ale už neletím, tak třeba se někomu z vás hoděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za echo, vyskočil jsem z práce a za půl hodiny jsem je měl :) Bohužel strojek se chová nějak divně a na můj dotaz mi bylo sděleno, že nebyly čištěny a seřizovány, sklíčko potřebuje vyleštit, jsou na něm i hlubší škrábance. Pouzdro vypadá docela dobře, sem-tam už chrom odletěl. Korunka je snad nová, ciferník hezký, ručky trochu špinavé, jak to i bílých bývá, lunetka poněkud ošoupaná, nožičky naštěstí neohnuté, to nemohu vystát. Asi na ně dám bílou lunetku, až/pokud jí seženu. Řemínek je děsný dámský 18mm Mavex :D

Ještě jednou díky diablovi za tip :)

Fotky jsou jen takové cvaky mobilem rychle v práci.

 

post-6998-127729937765.jpg

 

post-6998-127729938322.jpg

 

post-6998-127729940017.jpg

 

post-6998-127729940309.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za echo, vyskočil jsem z práce a za půl hodiny jsem je měl :) Bohužel strojek se chová nějak divně a na můj dotaz mi bylo sděleno, že nebyly čištěny a seřizovány, sklíčko potřebuje vyleštit, jsou na něm i hlubší škrábance. Pouzdro vypadá docela dobře, sem-tam už chrom odletěl. Korunka je snad nová, ciferník hezký, ručky trochu špinavé, jak to i bílých bývá, lunetka poněkud ošoupaná, nožičky naštěstí neohnuté, to nemohu vystát. Asi na ně dám bílou lunetku, až/pokud jí seženu. Řemínek je děsný dámský 18mm Mavex :D

Ještě jednou díky diablovi za tip :)

Fotky jsou jen takové cvaky mobilem rychle v práci.

 

A sakra, tak to jsem přišel dnes pozdě domů. :suicide_anim:

 

No tak alespoň gratuluji, dost hezké. :smile_anim:

 

Kolikery už máš. Průměrem nákupů "troje týdně" za chvíli budeš mít šechny volné. :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra, tak to jsem přišel dnes pozdě domů. :suicide_anim:

 

No tak alespoň gratuluji, dost hezké. :smile_anim:

 

Kolikery už máš. Průměrem nákupů "troje týdně" za chvíli budeš mít šechny volné. :speak_cool:

 

Tebe to trápit nemusí, na tvoji sbírku stále nemám, máš mnohem zachovalejší kousky :)

 

Jinak je pravda, že se musím krotit, ale tohle nešlo odolat, protože to mám fakt kousek. Zkusím najít nového šikovného hodináře, dát to všechno dohromady, udělat inventuru a prodat přebytky. Jinak řečeno běh na dlouhou trať. Ale snad není kam spěchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...