Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

vložka lunety je z Parexa, zbytek vypadá v pohodě. pěkný pouzdro.

Objednej vložku v Eltonu a dej je na pěkný řemen a budou dokonalý

 

 

Ono už jde objednat samotnou vložku ? Potřeboval jsem černou a bílou a bylo mi řečeno, že ani omylem, že mám poslat lunety a oni mi to "odborně" nasadí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, když jsem od dědy dostal první Primky (kalibr 50, stále jdou krásně:), tak jsem si říkal, že to bude sváteční doplněk k mým Zodiacům a určitě nebudu potřebovat další, jenže to bych se nesměl začít dívat po ostatních Primkách a neobjevit Sport I.

Igeny jsem musel mít, splnilo se (aukro), ale jsem laik a vás bych rád požádal o komentáře a doporučení, kde je nechat opravit.

Ručičky nejsou vycentrované (nevím jak jinak to nazvat), ale když nastavuju čas, tak se každá točí jak se ji zachce. Když se to podaří nastavit, tak jdou max půl dne nebo strašně zrychleně. Nevím jestli lze podle fotek určit i origo a neorigo komponenty, nechci dělat žádnou drahou renovaci, se vzhledem jsem spokojen, jen chci aby na ně byl spoleh. Díky za komentáře.

 

post-20336-0-84427300-1478555828_thumb.jpg

post-20336-0-63946700-1478555848_thumb.jpg

post-20336-0-02262500-1478555866_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě korunky (druhovýroba - hodinářský obchod Parexo) je na tvých hodinkách vše původní.

A k tomu chodu - řešit není co, prostě si vyber hodináře (buď úplně nahoře na liště v Adresáři hodinářů, nebo ve vlákně Opravy a servis, kde je vlákno Doporuč dobrého hodináře) a hodinky nech opravit. Opravu a údržbu musí zládnout každý hodinář, takže za pár dní se můžeš radovat z prima zachovalých hodinek.

Ať ti dlouho dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo, nechtěl jsem čekat na hodináře a pokusil se vyměnit vložku lunety.. Vypadá to, že se povedlo.. Nasadil jsem je na nato než seženu hezký řemínek.. O víkendu zkusím rozleštit ty ručky.

post-9334-0-52772700-1479151603_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už jde objednat samotnou vložku ? Potřeboval jsem černou a bílou a bylo mi řečeno, že ani omylem, že mám poslat lunety a oni mi to "odborně" nasadí.....

až tak? Aktuálně nemam čas něco s Eltonem řešit a nemam info co se děje. Spotrebaky typu vložka lunety, nebo cela luneta s vlozkou by prodávat mohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nylonový řemínek jsi sehnal 19mm nebo jsi tam nacpal 20mm? Díky

Je tam 20mm. 19mm se mi nepodařilo sehnat. Vypadá to celkem dobře, nijak to ničemu nevadí. Myslim, že kdyby se na to člověk nezaměřil, tak nepozná že lehce přesahuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až tak? Aktuálně nemam čas něco s Eltonem řešit a nemam info co se děje. Spotrebaky typu vložka lunety, nebo cela luneta s vlozkou by prodávat mohli.

Vložku lunety jsem poptal přes obecný mail a na základě pár zpráv jsem si byl vložku osobně vyzvednout.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych vypadal takhle, tak si toho odnesu víc.  :lol2: Jinak nemyslim, že by se přistupovalo ke každému jinak. Zrovna vložka lunety, nebo celá luneta nebude problém, nicméně když jsem to zkoušel na nerezové pouzdro a další díly, tak mi bylo řečeno striktní NE, že se tam ty hodinky musí posílat na úpravu. Kvůli té vložce bych tam hodinky rozhodně neposílal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...