Přejít na obsah

officine panerai


Návštěvník

Doporučené příspěvky

panerai.jpg

 

znacku panerai sice nemam moc rad (talianske hodinky :o ), ale sceraj som videl na jednom panovi teto zakladne radiomiri (pokial to nebolo fake alebo naka cinska parodia) a vypadali zeeeeeeer schön

1125584536147_PAM_00210_scheda.jpg

 

davam to sem ako gut tip pre breitlingakov, ktorych sa tu vposlednej dobe roztrhlo vrece, ked nechcu aby sa im cigi smial a za podobnu cenu chcu mat mnamkovite hodinky...

 

img6646wr2.jpg

img6643ts0.jpg

blackseal1-1.jpg

pam183_1.jpg

pam183_2.jpg

pam183_3.jpg

pam183_4.jpg

pam183_5.jpg

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

ta ohavnost na korunke luminor sa mi sice vobec nelubi, ale inac sa da:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

no a aby si aj cigi mohol vybrat:

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jurgen: Mně se tenhle typ hodinek líbí. Proč talianské hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč talianské hodinky?

neni to snad povodne talianska znacka, zalozena 1860 talianom co sa volal giovanni panerai?

1997 ich kupil richemont a dneska je to swiss made, ale ten taliansky "nadych" tam je.

 

zas je pravda ze z top znaciek je cisto swiss ("od narodenia") pomerne malo:

patek - poliak

breguet - francuz

iwc - f. a. jones - american

rolex - wilsdorf & davis - nemci

 

ap, jlc a un su zalozene svajciarmi.

 

tak zhruba co ma napada..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč talianské hodinky?

neni to snad povodne talianska znacka, zalozena 1860 talianom co sa volal giovanni panerai?

1997 ich kupil richemont a dneska je to swiss made, ale ten taliansky "nadych" tam je.

 

zas je pravda ze z top znaciek je cisto swiss ("od narodenia") pomerne malo:

patek - poliak

breguet - francuz

iwc - f. a. jones - american

rolex - wilsdorf & davis - nemci

 

ap, jlc a un su zalozene svajciarmi.

 

tak zhruba co ma napada..

No ještě k tomu Patekovi. Původně se společnost jmenovala Patek, Czapek&Cie. Frantisek Czapek byl hodinář původem z Čech. A až následně se společnost jmenovala Patek Phillipe. Takže u základů této proslulé značky stál Čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo taky Breitling jako alternativa k Panerajkám co? Nejsou špatný ale design u Brejlů je mnoooohem hezčí.

 

 

to Jurgen: když se tak neustále držíš toho svého hodnocení z časopisu jak klíště tak si ho znovu otevři najdi si Breitling podívej se kolik tak má puntíků a přestaň se pořád do něho navážet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

midloch: Panerai má kouzlo v jednoduchosti a svérázném designu. Myslím, že srovnávat Panerai a Breitling se moc nedá, jsou to naprosto odlišné hodinky (teď nemám na mysli kvalitu ani cenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo taky Breitling jako alternativa k Panerajkám co? Nejsou špatný ale design u Brejlů je mnoooohem hezčí.

...

Ačkoli jsme na jedné lodi :-), tak nesouhlasím - design Breitling je JINÝ, ale rozhodně ne lepší nebo horší.. zase nebuďme militantní jako "oni"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jurgen: když se tak neustále držíš toho svého hodnocení z časopisu jak klíště tak si ho znovu otevři najdi si Breitling podívej se kolik tak má puntíků a přestaň se pořád do něho navážet...

ale no tak midloch.. neviem ze by som tu napisal nieco strasne o breitlingoch, uz som xkrat povedal nech si nosi kdo chce, co chce, pokial nezneses obcas srandovne rypnutie, ok, nebudem to uz spominat, ale pokial sa tu za te breitle bijes celou silou a vykrikujes o zavisti (mimochodom, oblubeny argument mojsejovcov) a neviem com vsetkom, necuduj sa ze to vyznie skorej srandovne.. ale dobre, breitling je umna uz tabu. ;)

 

(dufam ze sa o tom teraz nezacne diskutovat a neskoncime zase u subaru alebo kde...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
ale no tak midloch.. neviem ze by som tu napisal nieco strasne o breitlingoch, uz som xkrat povedal nech si nosi kdo chce, co chce, pokial nezneses obcas srandovne rypnutie, ok, nebudem to uz spominat, ale pokial sa tu za te breitle bijes celou silou a vykrikujes o zavisti (mimochodom, oblubeny argument mojsejovcov) a neviem com vsetkom, necuduj sa ze to vyznie skorej srandovne.. ale dobre, breitling je umna uz  tabu. ;)

:D :D :D

Taky mi nepřijde moc košer každého, kdo nemá stejný názor jako já, označovat za "československého závistivce".

 

To jurgen:

mojsejovci jsou takoví ti divní manželé, co byli taky jednou u Krause?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak midloch.. neviem ze by som tu napisal nieco strasne o breitlingoch, uz som xkrat povedal nech si nosi kdo chce, co chce, pokial nezneses obcas srandovne rypnutie, ok, nebudem to uz spominat, ale pokial sa tu za te breitle bijes celou silou a vykrikujes o zavisti (mimochodom, oblubeny argument mojsejovcov) a neviem com vsetkom, necuduj sa ze to vyznie skorej srandovne.. ale dobre, breitling je umna uz  tabu. ;)

:D :D :D

Taky mi nepřijde moc košer každého, kdo nemá stejný názor jako já, označovat za "československého závistivce".

 

To jurgen:

mojsejovci jsou takoví ti divní manželé, co byli taky jednou u Krause?

napsal jsem že nejsou špatný a nic o Italských čističích, vím že se jedná o úplně jinou koncepci se závistí to nemá nic společnýho Panerai uznávám ,ale zase jsem tam cítil rýpnutí od Jurgena tak jsem mu to musel oplatit ;)

 

PS O Subaru můžeme začít zase diskutovat je to totiž další moje slabost...

 

Pro fšechny, taky končím nekonečné diskuze o tom co je lepčí nebo ne, tady nerozhodují argumenty ale jen a jen emoce (proto bych byl rád antibrejtlingové kolegy aby zase nezačínali nesmyslnýma urážkami typu čističů atd) v této cenové třídě je to stejné jako do nekonečna diskutovat je lepší EVO nebo STI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...